BlockchainAltcoinAnalizNasılNedir

Crypto.com Coin (CRO) Nedir, Yorum ve Geleceği

0
(0)

Crypto.com Coin (CRO)

Crypto.com Coin (CRO) sanıyoruz ki başlığından da oldukça tanıdık bir proje olarak kendisini gösteriyor. Ama nereden biliyoruz bu projeyi? Gelin biz size anlatalım.

Crypto.com Coin farklı spor müsabakalarında saha yanı pankartlarından da aşina olduğumuz bir token projesi. Ayrıca ünlü isimlerden oluşan bir reklam filmi de mevcut olan proje şimdiden günlük hayatımızda yer almayı başardı bile. Farklı sponsorlukları ve reklam filmleri ile kendisini tanıtan bu proje kendinden emin adımları ile de her geçen dakika kendisine yeni bir yatırımcı kazanıyor.

Dilerseniz gelin bu projeyi yakından tanıyalım.

Crypto.com Coin (CRO) Nedir?

Crypto.com Coin (Cro) Nedir

Crypto.com Coin (CRO) adını duyduğunuzda muhtemelen sizin de gözünüzde Matt Damon’ın yer aldığı reklam filmi gelmiştir. Evet tam olarak da tanıtımı yapılan bu kripto para borsası üzerine konuşacağız. Nedir Crypto.com coin?

Crypto.com Coin kendisine ait borsası ve token birimi olan bir kripto para projesidir. Bir token projesi olmasının yanı sıra bir borsa olması ise Crypto.com’u eşsiz kılıyor. Piyasaya sunulan her proje kendisine has özelliklere sahip oluyor. Ancak bu projenin aynı zamanda bir borsa olması pek de alışık olmadığımız bir yenilik.

Ayrıca bu platform kullanıcılara isteklerine göre farklı ödeme imkanları sunuyor. (kredi kartı vb.) Sunduğu bu özellik ile istediğiniz yer ve istediğiniz zamanda yatırım yapabilir veya mevcut yatırımınızı şekillendirebilirsiniz.

Kripto para borsasında olan bir başka yenilik ise projenin web sitesinde bizleri karşılıyor. Kullanıcılar Crypto.com web sitesi üzerinde ne kadar ödül kazanabileceklerini hesaplayabiliyor! Bu yeni özellik ile kullanıcılar görevleri ve eylemleri sonucunda ne kadar token kazanacakları konusunda bilgisiz kalmıyorlar.

Yeni ya da eski bir kullanıcı olmanız fark etmeksizin bu web sitesi üzerinden diğer kripto para projelerini de kontrol edebiliyorsunuz. Yani bir diğer deyiş ile kripto projelerinin güvenilirliğinin de ölçülmesine imkan sunan bir proje bizlerle birlikte. Dolayısıyla Crypto.com Borsası kullanıcılarının yatırım yapacağı projenin ne denli güvenli olduğunu kanıtlar bir nitelik taşıyor.

Ethereum Blockchain ağı üzerinde kurulmuş olan projelerden birisi olan Crypto.com gerçekleştirilecek işlemler için CRO Coin birimini kullanıyor. Dolayısıyla yatırımlar CRO Coin üzerinden yapılırken ödüller de bu kripto para birimi üzerinden veriliyor.

Crypto.com Coin reklam, kurulum, gelişim ve ekibi için ciddi meblağlar harcayan bu proje şimdiden beğenileri toplamaya başladı. Bunların yanında bir de fiziki CRO Kart çıkarmış olması kullanıcılarına sunduğu bir başka özellik oluyor. Bu özellik farklı kripto projelerinde de gördüğümüz ve aşina olduğumuz bir özellik. Bu sayede kullanıcılar likidite ihtiyaçlarını ve ödemelerini bu biçimde karşılayabiliyor. Ancak Crypto.com Coin projesi kart sahibi kullanıcılara farklı oranlarda faizler sunarak da kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

Crypto.com Coin’i Özel Kılan Nedir?

Kripto para piyasası içinde yer alan her token projesi sisteme bir yenilik ile dahil oluyor. Bu projelerin ortak noktalarından bir tanesi ise platformunun yerel token değerinin mümkün olduğu derecede yükselen bir grafiğe sahip olmasını sağlamaktır. Bu nedenle de her proje kendi içinde özel bir yapıya sahiptir. Peki CRO Coin neden diğer projelerden ayrılıyor.

Öncelikli olan Crypto.com Coin kendisine ait olan bir borsaya sahip. Bu durum da piyasa içinde pek de görmeye alışık olunan bir durum değil. Ancak Crypto.com bir borsaya sahip olarak da piyasaya güçlü bir giriş yapmayı başarıyor.

Kullanıcıların Crypto.com web sitesi üzerinden proje üzerinden kazanabileceği ödülü hesaplaması da daha önce görülmeyen bir özellik. Bu sayede kullanıcılar gerçekleştirdiği ödüller sonucundan cüzdanlarına yansıyacak tutardan haberdar oluyor. Dolayısıyla yaşanacak sürprizler de engelleniyor.

Ancak bu projeyi diğerlerinden ayıran özelliği piyasaya ve kullanıcılara tanıtımı oldu. Size bir soru bu güne dek bir token projesinin ne kadar reklamını duydunuz veya izlediniz. Özellikle de spor müsabakalarında, televizyon reklamlarında ya da afişlerde?

Crypto.com Coin’in bu nedenle öne çıkmayı başardığı bir diğer özelliği reklam için ayırdığı bütçesi ve reklamları oluyor. Reklamlar için 100.000.000 $ gibi ciddi bir meblağ ayıran CRO Coin oldukça iddialı bir giriş yapmayı başardı. Özellikle Matt Damon’ın yer aldığı televizyon reklamı şimdiden hepimizin hafızasına kazındı.

Ayrıca kullanıcıları için çıkardığı VISA CRO Kart ile de kolaylıklar sunuyor. Bu fiziki kart ile kullanıcıları sahip oldukları CRO Coin birimlerine kolaylıkla ulaşabiliyor. Ayrıca kart sahiplerine özel olarak %10 ila %12 arasında  bir faiz uygulaması yapıldığı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

CRO Coin Nasıl Satın Alınır?

Proje yeni de olsa kendinden bu denli bahsettirmeyi başarıyor. CRO Coin‘e sahip olmak için analistler harika bir zaman olduğunu söylüyor. Yeşil bir grafik çizen proje şu an oldukça makul bir fiyat üzerinde işlem görüyor. Peki CRO kripto para nasıl satın alınır?

Crypto.com projesi kendi bünyesinde bir borsa sitesi olarak da işlem görüyor. Dolayısıyla kullanıcılar için uygun bir alım satım ortamı oluşturmayı başarıyor. Ayrıca;

  • OKEx
  • FTX
  • Huobi Global
  • CoinTiger

Ayrıca CRO Coin satın almak için;

  • Bu borsalardan bir tanesine giriş yaparak hesabınızı açıyorsunuz.
  • Hesabınız varsa hesaba giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun.
  • Ardından kimlik doğrulaması gerekiyor.
  • Sanal cüzdana yüklenen para ilgili borsaya transfer yapılıyor. Sonrasında ise hesabınız alım satım işlemleri için uygun bir hale geliyor.

CRO Coin Yorum ve Geleceği

Cro Coin Yorum Ve Geleceği

CRO Coin birimi oldukça rağbet gören bir para birimi olarak öne çıkıyor. Özellikle son zamanlarda yeşile bürünen grafiği ile yatırımcılarını sevindiren bir hale geliyor. Ama bu denli övülen CRO Coin yatırım için mantıklı mı?

Kendisine ait bir borsaya da sahip olması kripto piyasası içinde sık karşılaşılan bir durum değil. Ayrıca bu özelliği ile kullanıcılarına güven veren itibarlı bir harekette bulunmuş da oluyor. Dolayısıyla yatırımcılarını garantiye de alan bir proje oluyor.

ETH tabanlı bir proje olması da projeye güven duyulmasını sağlıyor. Bu sayede piyasada öne çıkmasını sağlayan özelliklerden bir tanesi olarak öne çıkıyor. Ayrıca platform içindeki işlemlerinin hızının arttırılması da kullanıcılar için önemli bir özellik olarak biliniyor.

Bu projenin fiziki bir karda sahip olması da kullanıcıları için avantajlı bir durum oluyor. Bu sayede kolaylıkla nakit ihtiyacı karşılanırken ödemeler de gerçekleştiriliyor. Ancak şayet kripto para madenciliği ile kazanç sağlamak istiyorsanız yanlış borsada olduğunuzu söylemeliyiz. Çünkü Crypto.com projesi üretilen tüm tokenlarını tanıtımı ile piyasaya dağıtmıştır. Dolayısıyla bu platform üzerinde kripto para madenciliği yapılarak gelir elde edilmesi mümkün değil.

CRO Coin birimlerinin toplam arzın %30’u ikincil dağıtım ve geçiş teşviği, %20’lik kısmı sermaye rezervi için ayrılmış durumda. Uzun vadeli teşvikler de dahil 7 kasım 2022’ye kadar bu CRO Coin birimleri o zamana dek kullanılmayacak.

Şu an 8.61 TL üzerinden işlem gören Crypto.com Coin ATH değerini 24 kasım 2021 tarihinde 11.36 TL üzerinden görmüştür. Önümüzdeki günlerde sunduğu avantajları ile reklam projeleri ile bahsettiren bu projenin geleceğini merakla bekliyoruz. Sizler de sahip olduğunuz kripto para birimleriniz ile ilgili sorularınızı paylaşabilir, yorumunuzu bırakabilirsiniz.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu