CoinKolay ÖzelGenel

Coinbase, Artık Türkiye’de Kredi Kartı veya Banka Kartlarıyla Kripto Para Alışverişi Yapılabileceğini Açıkladı

0
(0)

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, Türkiye’de artık kredi kartı veya banka kartıyla işlem yapılabileceğini duyurdu. Bu durumla birlikte, Türkiye’yle 20’den fazla ülkede kullanım imkanı sunuldu.

Coinbase Turkiyede Banka Kredikartiyla Isleme Basladi

Uzun süredir olan ancak yükselişi son yıllarda artan kripto paralar, güvenilirlik durumundan insanlarda bazı sorular oluştursa da kripto para borsaları her gün hızla büyümeye devam ediyor. Her iş sektörde olduğu gibi coinbase’de da bu durumdan en büyük parayı kazananlar şirketler mevcut. Bunlardan biri de ABD merkezli Coinbase kripto para borsası.

2012 yılında ABD/Delaware’de hizmete giren Coinbase, şuanda bir çok  ülkede hizmet veriyor ve ABD’nin en büyük en iyi kripto para borsası olarak görülmekte. Şirket, 7 Ağustos’ta Twitter’dan üzerindenyaptığı açıklamada, Türkiye’deki kullanıcıların Coinbase’ten artık kredi kartı ve banka kartı ile kripto para alıp satabileceklerini duyurdu.

 

Atılan Tweet’te Adı geçen ülkeler arasında Türkiye’yle Gana , Endonezya, Peru , Kenya, Brezilya, Yeni Zelanda, Kazakistan, ve da mevcut.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu