Genel

CEEK Coin’den’ 2 Dolarlık AirDrop

0
(0)

CEEK Coin Nedir?

CEEK Coin, dijital bir platformda tanınmış isimler ile hayranları arasında köprü kurmayı amaçlayan bir token projesidir. Proje kapsamında sanatçılar, oyuncular, sporcular sanal dünyadaki hayranları ile bağlantı kuruyor.

Binance Smart Chain alt yapısıyla kurulumu yapılan CEEK VR platformunun tokenı CEEK Coin’dir. Token BEP20 standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. CEEK VR sanal gerçeklik platformu akıllı sözleşmeler ve platform içerisindeki kullanıcılar CEEK Tokenlarını kullanırlar.

CEEK Token sahiplerine aynı zamanda Ceeker adı da verilmektedir. Ceeker platform içerisindeki işlemlerinde bu coini kullanır. Ayrıca CEEK Token ile CEEK NFT Pazarı’ndan da alışveriş yapabilmektedir.

CEEK VR projesi Universal Music ile iş birliği içerisinde bu projeyi tasarlamış ve geliştirmiştir. Böyle bir iş birliği ile adından söz ettiren proje, Bon Jovi, Lady Gaga, Sting gibi pek çok ismi metaverse teknolojisiyle hayranlarıyla buluşturacak!

CEEK Coin’in Amacı Nedir?

Ceek Coinin Amacı Nedir

Bizlere farklı alanlarda farklı kolaylıklar sağlayan teknoloji, bu kez bizleri bambaşka bir dünyaya davet ediyor. Metaverse teknolojisi sayesinde sanal ortamda her kullanıcı kendi avatarına sahip oluyor. Böylece oluşturulan avatarlar, bizlerin sanal varlığının bir simgesi oluyor. Farklı etkinliklerin gerçekleştiği bu metaverse deneyimi bu kez de ilgiyle takip edilen isimlerle bizler arasında köprü oluyor.

Geliştirilen CEEK VR teknolojisiile oluşturulan platformda farklı isimleri hayranları ile buluşturuyor. Peki ama bu projenin amacı ne ve neden böyle bir şey yapıyor? Patentli bir VR setine sahip olan bu proje, sanatçıların, sporcuların ve oyuncuların performanslarını sergilemeleri için hazırlanmış bir sahne. Dolayısıyla bu projede amaç bu kişilerin sergiledikleri performansları doğrultusunda kazanç elde etmeleri. Bunu yaparken de kullanıcılara hayran oldukları kişilerle direkt iletişim kurma imkanı sunuyor.

CEEK Coin Airdrop Nasıl alınır 

katılım ilk 25.000 kullanıcı için sınırlı olup hızlı davranmanız önemli

1 . Aşağıdaki linke giriş yapılır

2. Telegram kanalında sırasıyla sizden emoji doğrulamanızı

3. Ceek Kayıt olmanızı ve mail adresini onaylamanızı

4. bep20 adresiniz isteyecek bu işlemleri yaptıktan sonra yapmanız gereken tek şey beklemek

 

Kayıt linki

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu