Genel

Yükselecek Coinler: Analistlere Göre Eylül’de Artacak 5 Altcoin!

0
(0)

Birçok kripto yatırımcısı özellikle bu yıl içerisinde yükselecek coinler listesini araştırmaya başladı bile. Bu talep doğrultusunda uzmanlar çeşitli zaman aralıkları için tahminlerini aktarıyor. Son olarak, Eylül ayı için tahminlerini aktaran popüler analist Phoebe L., yükselmesini beklediği 5 altcoin projesini açıklıyor.

Bitcoin durumuna da bağlı olarak fiyat hareketlerinin değişebileceğini aktaran analist, özellikle bahsedeceğimiz 5 altcoin’in 2021 Eylül ayında sıkı takip edilmesini öneriyor. İşte, Phoebe’nin altcoin tahminleri…

Yükselmesi Beklenen Kripto Paralar 2021 Eylül

Popüler analist bir süre önce resmi sosyal medya hesaplarından 5 altcoin’e dikkat çekti. Analiste göre, yükselecek coinler Eylül listesinde olan kripto paraların yakından takip edilmesi gerekiyor. İşte analistin önerdiği 5 altcoin projesi…

VeChain (VET)

Yükselmesi Beklenen Kripto Paralar 2021 Eylül

Eylül’de kazandıran coinler listesine ilk sıradan VET giriyor. Analiste göre VET fiyatı Eylül ayında oldukça yükselebilir. Analiste göre NFT teknolojilerinin benimsenmesinin arkasında VET gibi kripto paralar önem kazanıyor. Analist ayrıca, VeChain gibi birimlerin eNFT Ekosisteminin geliştirilmesi ve desteklenmesi açısından mühim olduğuna vurgu yapıyor. Ayrıca yeni hibe sistemi ile gündeme gelen VET, Eylül ayında yeni seviyelere ulaşabilir.

Yükselecek Coinler Arasında Tezos (XTZ) Bulunuyor

Yükselecek Coinler Arasında Tezos (Xtz) Bulunuyor

Popüler analiste göre XTZ fiyatı, Eylül ayı başından itibaren artış gösterecek. Bu kanıya varmasının sebebi olarak; büyük finans devlerinin XTZ’yi tercih etmesi olduğunu gösteriyor. Bilindiği üzere Crypto Finance Group, InCore Bank ve Inacta ortak bir açıklama yaparak Texos’u seçtiklerini dile getirmişti. Bu durum, birim fiyatına olumlu yansıyabilir.

Ethereum (ETH)

Ethereum

Analiste göre ETH fiyatı Eylül ayı boyunca yükseliş eğiliminde olacak. Birçok kripto kuruluşu, ETH yükseltmesi için sisteme bağışta bulunmuştu. Altcoin haberleri için olumlu görülen bu gelişme birim fiyatını yukarılara taşıyabilir.

Cosmos (ATOM)

Cosmos

Analiste göre ATOM fiyatı 2021 yılı boyunca hep gerçek bir ralliyi bekliyor gibiydi. Söz konusu rallinin kış aylarında geleceği hesaplanıyor. Bu durumda Eylül, ATOM için bir başlangıç trendi yaratabilir.

Son Olarak Cardano (ADA)

Son Olarak Cardano

Cardano, pek çoğumuzun umutlu olduğu bir proje olmaktadır. Analiste göre, Cardano yükseltmesi, birim fiyatını %40 oranında yukarılara taşıyacak.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu