Analiz

Polkadot Geleceği: DOT Coin 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

2.8
(10)

Polkadot geleceği, Blockchain teknolojilerinin hızlı gelişimi ile merak edilir oldu. Özellikle son dönemde popülerleşen kripto paralar, artık geleceğe yönelik yatırım için de kullanılır hale geldi. Bu yüzden birçok yatırımcı kripto paraların geleceğine yönelik araştırmalara başladı. Polkadot (DOT) birimi, sağlam projeli bir kripto para birimidir. Bu sebeple de yukarıda bahsedilen nedenlerden dolayı sıklıkla araştırılmaktadır.

Bir blok zincirden diğerine olan aktarım günümüzde oldukça zordur. Bugün ise, bu soruna bir çözüm bulmak amacıyla geliştirilen Polkadot projesini ve DOT coini inceleyeceğiz. Yazımızın devamında Dot coin geleceği ve fiyat tahminlerine ilişkin detayları aktardık. Şimdi gelin, sağlam projeli DOT’un dünyasını yakından tanıyalım.

Polkadot Coin Geleceği 2021, Fiyat Tahminleri

Polkadot Coin Gelecegi 2021 Fiyat Tahminleri

Bazı analistler ve ünlü CEO’lar Polkadot’a hayranlık duyduklarını pek çok kez dile getirmişlerdir. Yorumlarına göre ise 2021 yılı için güzel bir fiyat artışı beklediklerini ifade etmekteler. Analistlere göre Polkadot yıl sonu tahmini için gelecekte de güçlü duruşunu sürdürebilir, denildi. Aynı şekilde fiyatında herhangi bir dip seviyeyi görmeden yüksek değer kazanacağı da söylenenler arasında yer alıyor.

Büyük kripto para borsalarından Kraken’in kurucusu ve CEO’su Jesse Powell, DOT için birtakım çıkarımlarda bulundu. Powell’a göre; DOT coin 2021 yılı sonunda 20 dolar seviyelerini test edebilir, denildi. Powell başka bir söyleşide DOT coin’e büyük bir umut beslediğini ve sempati duyduğunu aktarmıştı. Bu tahminin ve DOT coin geleceği için görüşlerinin doğruluğunu, zamanla görebileceğiz.

Polkadot Geleceği: Polkadot 2021 Tahminleri

Polkadot Gelecegi Polkadot 2021 Tahminleri

Pek çok analist ve uzman kripto yorumcu, Polkadot için 2021 yılı dönemlerine ilişkin tahminlerde bulunuyor. Öyle ki bazı analistler yaz aylarında meydana gelecek düşük fiyat seyirlerini doğru tahmin edebilmişti. Yine bu yılın başlarında yapılan fiyat tahminlerine göre yılın son çeyreği için de birtakım beklentiler olduğunu görebilmekteyiz.

Polkadot hedef fiyat 2021 yılı sonunda 20 dolar bandında olabilir. DOT’un bu yılki hedefi bu olurken, 2022 yılına çok daha iyi gireceği görüşleri de yer almaktadır. Bu sebeple uzman yorumcuların söylemlerini sıklıkla takip etmek ve piyasayı yakından gözlemlemek önem arz ediyor.

Polkadot Coin Geleceği 2022

Uzmanların görüşlerine göre DOT fiyatı 2020 yılında ısınma turlarını attı. 2021 ve 2025 yılları arasındaki dönemlerde ise coin’in en parlak günlerini görebileceğimiz aktarıldı. Bu bilgiye göre DOT ve DeFi protokollerini popülaritesi artacağı düşünülmekte. Öte yandan günümüzde de pek çok CEO DOT coine yatırım yaptığını duyurmuştu. Bu atılımların hepsinin, Polkadot geleceği 2022 ve ilerisine yönelik olduğunu da aktarmakta fayda vardır.

Polkadot Coin Geleceği 2023

Polkadot Coin Gelecegi 2023

Polkadot coin’in 2023 fiyat tahminleri analistlerce aktarıldı. Birçok analiste göre DOT fiyatı 2023 yılında ve son çeyreğinde 55 ila 60 dolar bandını görebileceği ve fiyatının diğer yıllarda da aynı performansla sürebileceği düşünülmekte. Zaten ilk 10 kripto para birimi arasında yer alan DOT’un, daha da parlayacağı düşünülmekte.

Polkadot Coin Geleceği 2024

Polkadot geleceği 2024 yılında tap seviyelere ulaşabilir. Bu sebeple fiyatında 65 dolar ve üstü bir beklenti bulunmaktadır. Ancak tüm bu senaryolar kesin olmamakla birlikte uzman yorumcuların tahminleri derlenerek oluşturulmuştur.

Polkadot Hedef Fiyat

Polkadot Hedef Fiyat

DOT coin geleceği için şu anki fiyatını gözlemlemekte fayda vardır. DOT şu anda 13$ seviyelerinde seyretmektedir. Tüm zamanları içeren grafiğini incelediğimiz DOT için düzeltme aşamasında olduğunu ve büyük ralliden önce hazırlık yaptığını söyleyebilmek mümkündür. Özellikle 2021 yılında çokça yatırımcının cüzdanında DOT tutması, birimin geleceği için önemli bir ipucudur.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 2.8 / 5. Oy sayısı: 10

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu