Altcoin

Hamster Coin Nasıl Alınır? HamsterCoin Geleceği ve Yorumu

4.7
(3)

Hamster Coin kripto para piyasasına Eylül 2021 tarihlerinde çıkmış ve Binance Akıllı Zinciri üzerinde çalışan bir kripto paradır. Kripto paranın web sitesinde projenin işleyişine ve temel misyonlarına ilişkin oldukça az veri bulunuyor. Buna rağmen söz konusu kripto para yaklaşık 2 gün önce tüm zamanların en yüksek değerini görmüş ve adından söz ettirmiştir.

Birçok yatırımcı da kripto paranın geleceğini ve içinde bulunduğumuz dönemde yatırıma değer olup olmadığını merak etmektedir. Bizlerde bugün coin projesine dair detayları aktarırken kripto paranın geleceğine dair yapılan yorumları değerlendireceğiz. İşte HAM Coin hakkında merak edilenler…

Hamster Coin Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Kripto para projesini daha yakından tanımak amacıyla öncelikle projesini incelememiz gerekecektir. Peki, HAM coin nedir? Hamster token, merkezi bulunmayan ve Binance Smart Chain ağı üzerinde çalışan bir kripto para birimidir CoinMarketCap üzerinde Eylül 2021 tariihnden itibaren sırlanmaya başlamıştır. Bu nedenle oldukça yeni bir altcoin’dir.

Hamster Coin Nedir Ve Avantajları Nelerdir

Coin’in projesini incelediğimizde oldukça sade bir web sitesi ile karşılaşmaktayız. Kripto paranın web sitesinde yer alan bilgilere göre; tutarlı açık iletişimi teşvik eden kripto para ekosistemi güven, şeffaflık ve topluluğun profesyonel başarıyı oluşturmada 3 önemli etken olduğunu vurgulamaktadır.

Hamster token, kriptoda en hızlı büyüyen ve en sevilen topluluklardan biri olduğunu ifade etmektedir. Hamster topluluğu, sadece birleştiklerinde güçlü olduklarına inanıyor bu sebeple topluluğu ön planda tutuyor.

Hamster Coin Hangi Borsada Var?

Hamster Coin Hangi Borsada Var

HamsterCoin yazının hazırlandığı sırada yalnızca PancakeSwap borsasında yer almaktadır. Bu borsayı kullanmak isteyen bireyler, öncelikle para gönderimi yapmalı ve ilgili cüzdanlarını PancakeSwap hesabına bağlamalıdır. Daha detaylı satın alma işlemlerini takip etmek isteyen bireyler aşağıdaki yönergeleri izleyebilir.

  1. HAM Coinbirimini satın almak için kendinize ait bir Metamask veya Trust Wallet cüzdanını, PancakeSwap borsasına bağlayın.
  2. Binance Smart Chainağının, ilgili cüzdanınızda tanımlı olup olmadığını kontrol edin.
  3. Cüzdan ayarlama işlemleri bittiğinde Binance borsa hesabınızdan BEP-20 ağı seçili olacak şekilde, BNB transferi gerçekleştirin.
  4. BNB’lerinizi Trust Wallet’a ya da Metamask cüzdanınıza yollayın.
  5. Tüm bu işlemlerin ardından birimi PancakeSwap üzerinden BNB ile HAM/WBNB, HAM/BTC ve HAM/BUSD gibi farklı işlem çiftlerini kullanarak ilgili kripto paranın ticaretine başlayabilirsiniz.

Almış olduğunuz altcoinleri satmak için Exchange ekranına gelmeniz ve üst kısmı HAM birimini, altta da çevirmek istediğiniz varlık olacak şekilde ayarlamanız gerekecektir. Böylece satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hamster Coin Fiyatı Ne Kadar?

HAM Coin fiyatı yazının hazırlandığı sırada 0.000000007228$ civarındadır. Bu rakam son 24 saatte %15 oranında azalmıştır. Birimin toplam piyasa değerine ilişkin veri bulunmazken son 24 saatlik hacmi 1.747$’dır.

Hamster Coin Yorum ve Grafiği

Hamster coin Twitter başta olmak üzere birçok platformda gündeme gelmiştir. Özellikle 2 gün önce aştığı ATH değeri sonrası birçok yatırımcının dikkatini çektiğini görebilmekteyiz. HAM coin’in tüm zamanları içeren grafiğinde de bu muazzam yükselişin ne denli olduğunu görebilmek mümkün.

Hamster Coin Yorum Ve Grafiği

Söz konusu kripto para Eylül ayından beri yatırımcıları bünyesinde topluyor ancak Ekim ayında yaşanan büyük çıkışla coin fiyatı da ciddi oranda yükselmişti. Uzmanlara göre bunun nedeni bir “Pump” olabileceği gibi Bitcoin’in hareketi de bu yükselişi tetiklemiş olabilir. HAM Coin grafik verilerine göre ise her iki etmenin de söz konusu olduğunu görebilmekteyiz.

Hamster Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Hamster Coin Geleceği 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Hamster coin yazının hazırlandığı sırada oldukça düşük bir fiyattan işlem görüyor. Bu fiyat esasen Eylül ayında daha dip seviyelerde idi. Son birkaç gündür büyük çıkış yaşayan kripto paranın şu sıralar düşüş aşamasında olduğunu görebilmekteyiz. Yatırımcılar söz konusu kripto paranın ileride nasıl hareket edeceğini bu anlamda merak etmektedir. Uzmanların yorumlarına göre ise 2021, 2022 ve 2023 yıllarına ilişkin birtakım tahminler yapılmaktadır.

Popüler analiz sistemi Digital Coin Price sistemine göre Hamster (HAM) Coin, 2021 yılında oldukça başarılı seviyelere gelebilir. Uzman analiz sisteminin tahminlerine göre HAM birimi 2021 yılı sonunda 2 sıfır silerek $0.0000000103 civarına ulaşacağı düşünülmektedir.

Digital Coin Price

Hamstercoin 2022 tahmini verilerine göre kripto para birimi yıla 0.0000000105$ civarından başlayabilir. Bu rakam yaz aylarında piyasada meydana gelmesi beklenen ayı sezonunda biraz daha azalarak hanesine en az 1 sıfırı katabilir. Bu dönemlerden Eylül ayının sonuna kadar net bir yükseliş beklemeyen uzmanlar, 2022 yılının kış aylarında ve bilhassa yıl sonunda 0.0000000114 doları işaret etmektedir.

Hamstercoin 2022 Tahmini

Uzmanlara göre 2023 yılına kadar Hamster coin kademeli şekilde artacak. Ancak yine digital Coin uzmanlarının tahminlerine göre, 2023 yılına kadar gelişen Hamstercoin haberleri, söz konusu birimin geleceği açısından büyük önem arz edecek. Bu sebeple kripto para projesinin olumlu anlaşmalar ve haberler ile gündeme geldiğini görmek bizleri bu coin’e yatırımda daha da teşvik edecektir.

Digital Coin Price sisteminin 2023 yılı tahminlerine göre HAM, yıla 0.0000000120 dolardan başlayacak. Bu rakam yine yaz aylarında kendini düşüşe bırakacak. 2023 yılı Aralık ayına kadar ise $0.0000000137 civarını görmemiz mümkün olabilir. Uzmanlara göre Hamster coin geleceği 2023 yılında tap seviyelerde olabilir. Bu yılı takip eden yıllarda, çok daha iyi seviyeler beklenebilir. Sisteme göre 2025 yılında ise görülecek net seviye 0.0000000194$’dır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4.7 / 5. Oy sayısı: 3

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu