AltcoinAnalizCoinKolay ÖzelNedir

CRTS Coin Nedir ve Nasıl Alınır? CRTS Geleceği ve Yorumu

0
(0)

CRTS Coin, ERC-20 tabanlı olarak çalışan bir kripto para protokolüdür. İsmini, demokrasi sözcüğünden alan token, Cratos (CRTS) ismi ile kripto para piyasalarına adını taşımıştır. Token, geçtiğimiz Aralık ayında en çok artış gösteren token’lardan biri olarak yatırımcıların dikkatini çekmişti. Şu sıralar yine Bitcoin’in pozitif hareketine bağlı olarak yükseliş gösteren CRTS, yazım sırasında %2.44 oranında artışla 0.003 dolardan işlem görüyor.

Kripto para yatırımcılarının kısa sürede radarına giren bu token, birçok kesim tarafından merak ediliyor. Peki, Cratos (CRTS) yatırıma değer mi? CRTS tam olarak nedir ve nasıl çalışır? Tüm bu soruların ve merak edilenlerin tamamını yazımızın devamında aktardık. İşte o detaylar…

Cratos (CRTS) Coin Nedir, Neler Sunar?

Crts token nedir sorusuna; kendi uygulaması kapsamında geliştirilmiş ve ERC-20 modelinde uygulanan bir dijital varlık, olduğu cevabı verilebilmektedir.  Adını yukarıda da bahsedildiği gibi “demokrasi” kelimesinden almıştır. Demokrasi, Yunanca “halk” anlamına gelen “Demos” ve “güç ve hükümet” anlamına gelen “kratis” kelimelerinin birleşimi ile oluşmuştur. Kratis, Savaş Tanrısı ‘Kratos(Cratos)’ kelimesinden gelmektedir ve söz konusu kripto paranın adının ortaya çıkış hikayesi kısaca bu şekilde açıklanmaktadır.

Cratos coin, oy toplama, oylara katılma ve yorum bırakma gibi etkinlikleri teşvik etmek ve telafi etmek için CRATOS uygulamasında kullanılan bir jetondur. CRATOS (CRTS) birimi, gerçek zamanlı bir canlı oylama platformu olan CRATOS mobil uygulamasına vatandaşların katılımını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir V2E (Kazanmak İçin Oy) kripto para birimidir.

CRTS projesi Şubat 2020’de hayata geçirilmiştir. Cratos coin kurucuları; Pharos Labs, Inc, Güney Kore tarafından kurulmuştur. Blockchain tabanlı şirket kurucusu olan Pharos Labs, “Daha iyi bir demokratik toplum oluşturmak için topluluğun bir parçası olun ve hemen Cratos (CRTS) jetonları kazanın.” Mottosuyla projesini sürdürmektedir.

Cratos (CRTS) Yatırıma Değer mi?

Cratos (Crts) Yatırıma Değer Mi

Crts airdrop kampanyaları ile adını duyurmuş ve kısa sürede başarılı fiyat hareketleri ile ilgiyi üzerine toplamış bir kripto paradır. Söz konusu kripto paranın atılım temelleri 2020 yılına tekabül etmektedir. Kripto para analistlerin yorumlarına göre, piyasada 2 yılı aşkın süredir bulunan bu tarz coinler, genellikle daha güvenilir olarak görülmektedir. Zira piyasada halen var olması, fiyatının düşüklüğüne bakılmaksızın, esasında dayanıklılığının da bir göstergesi olmaktadır.

CRTS coin en yüksek değerini 3.01$ civarında görmüştür. Bu rakamdan %99 oranında değer kaybına uğramasına rağmen, son 5 ay içerisinde %87’lik bir artışla kaybettiği alanların çoğunu geri toplamayı başarmıştır. Bu durum hem yatırımcılar hem de analistler tarafından olumlu karşılanmaktadır.

Cratos (CRTS) İçin Yatırımcı ve Analist Yorumları Ne Yönde?

Yatırımcıların ve analistlerin yorumlarına göre CRTS, gelecek dönemlerde daha iyi seviyelerde olacak. Özellikle Bitcoin’e bağlı olarak seyrini sürdüren bu token, yine BTC odaklı olarak artışa devam edebilir. Tam zamanlı grafiği incelendiğinde, özellikle 2021 yılında büyük bir atağa geçtiği ve yine yılın son aylarında (Aralık 2021) çok yüksek fiyatlara ulaşıp ATH değerini oluşturduğu gözlemlenmekte. Bu nedenle analistler, BTC’nin boğa koşusuna başlamasıyla bu token’in de değerleneceğini öngörmekteler.

CRTS Coin Geleceği Nasıldır: 2022 – 2025 Yorumları

Crts Coin Geleceği Nasıldır 2022 – 2025 Yorumları

Crts coin başta kripto yatırımcıları olmak üzere pek çok kripto meraklısının ilgisini çeken bir token oldu. 2021 yılının son aylarına yaşadığı başarılı yükseliş ile adından söz ettiren CRTS, emsallerinden bazı farklar ile ayrılıyor.

Cratos ekibi bu farklı resmi internet sitesi üzerinden şu şekilde aktarıyor:

  • CRATOS uygulamasında kazanılabilen ve aktarılabilen pratik bir kripto para birimidir.
  • CRATOS uygulaması 280K+ indirme ve 88K+ kullanıcıya sahiptir, bu nedenle pratik kullanımı veya mevcut ve aktif bir uygulama ile bağlantısı olmayan diğer para birimleri ile karşılaştırıldığında, CRATOS daha kullanışlıdır.
  • Aktif uygulama olan CRATOS ile güçlü bir bağlantısı bulunmaktadır.

Tüm bu özellikleri, CRTS’yi gelecekte daha verimli bir token haline getirmek içindir. Bunların yanı sıra, popüler kripto para analiz sistemleri de CRTS token’i değerlendiriyor. Aşağıda yer alan verileri inceleyerek yıllara göre CRTS fiyat tahminlerini görebilirsiniz.

CRTS Coin Yorum: CRTS Geleceği 2022

Crts Coin Yorum Crts Geleceği 2022

Cratos coin yorum ve tahminlerini aktaran technewsleader şirketi, birtakım çıkarımlarda bulundu. CRTS fiyatı için yorum yapan analistlere göre; CRTS’nin fiyatı 2022 yılı ilk çeyreğinde 0,006 ABD Dolarına kadar çıkacaktır. Cratos için beklenen ortalama fiyat, minimum fiyat 0,005 ABD Dolarına ulaşırken, yaklaşık 0,005 ABD Doları olacağı tahmin edilmektedir. Yıl sonunda beklenen fiyat ise 0.005$ olarak kaydedildi.

Price Prediction şirketine göre; CRTS 2022 yılında tahmini fiyat ve teknik analizine göre, ortalama 0,005 $ fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. Cratos’un cari yılın sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0,005 $ olarak belirtiliyor. Ayrıca CRTS, maksimum 0,006 $ fiyat seviyesine ulaşabilir. Şirkete göre bu değer, yıl sonunda BTC’ye bağlı olarak değişebilir.

Cratos Coin Geleceği 2023

Price Prediction şirketine göre CRTS token geleceği 2023 yılında oldukça parlak olacak. Cratos’un tahmini fiyat ve teknik analizine göre, 2023’te CRTS fiyatının ortalama 0,007 $ fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor, Cratos’un cari yılın sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0,007 $ civarında olabilir. Ayrıca CRTS, maksimum 0,008 $ fiyat seviyesine kadar ulaşabilir.

Crts coin yorum ve öngörülerini aktaran diğer şirkete göre ise, CRTS daha makul değerlerde seyredebilir. Şirketin araştırmalarına ve geçmiş veri analizine dayanarak, 1 CRTS’nin fiyatı 2023 yılına kadar 0,009 ABD Dolarına kadar çıkacağı düşünülüyor. Cratos için beklenen ortalama fiyat bu olurken, minimum fiyat 0,007 ABD Dolarına ulaşan yaklaşık 0,008 ABD Doları olacağı tahmin edilmektedir.

CRTS Coin Geleceği 2024

Technewsleader şirketinin yorumuna göre CRTS coin fiyat tahmini şekilleniyor. Şirkete göre CRTS 2024 yılına daha sağlam seviyelerden giriş yapacak. Veri analizine dayanarak, 1 CRTS’nin fiyatı 2024 yılına kadar 0,013 USD’ye kadar çıkacağı düşünülüyor. Cratos için beklenen ortalama fiyat 0,011 USD civarında ve minimum fiyat 0,011 USD’ye ulaşacağı tahmin edilmektedir.

Cratos (CRTS) tahminlerine göre, Cratos fiyatı birkaç yıl içinde büyük oranda artabilir, minimum 0,008$’dan maksimum 0,009$’a kadar net bir yola sahip olmalıdır. Cratos’u Nisan 2024 için ortalama 0.009$ fiyat değerinde görmeyi ümit eden şirkete göre, CRTS coin aslında daha iyi seviyeleri hak eden bir kripto paradır.

Price Prdiction şirketine göre; Cratos’un tahmini fiyat ve teknik analizine göre, 2024’te CRTS fiyatının 0,010$ ortalama fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor, Cratos’un cari yıl sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0,010$ olabilir. Ayrıca CRTS, maksimum 0.012$ fiyat seviyesine ulaşabilir. Cratos’un (CRTS) ortalama fiyatı Aralık sonunda 0,010$’a çıkabilir. CRTS, minimum beklenen fiyat olan 0.010$ ile maksimum 0.012$ civarında işlem görüyor olabilir.

Cratos (CRTS) Coin Geleceği 2025

Cratos fiyatı 2025 yılında tap seviyelerde olabilir. Analiz sistemlerinin yorumlarına göre CRTS, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 doları zorlayacaktır. Price Prediction sistemine göre; Cratos tahmini fiyat ve teknik analize göre, 2025 yılında CRTS fiyatının 0,015$ ortalama fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor, Cratos’un cari yıl sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0,014$ olabilir. Ayrıca CRTS, maksimum 0.017$ fiyat seviyesine ulaşabilir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu