Altcoin

SLP Coin (Small Love Potion) Nedir? SLP Yorum ve Geleceği

5
(1)

Slp coin ya da tam adıyla Small Love Potion birimi, Axie Infinity adlı oyunu oynadıkça kazanılan bir kripto para birimidir. Söz konusu sanal varlık, oyunda kazanılan deneyim puanlarının yerine kullanılmaktadır. SLP birimi, ERC-20 tabanlı olarak piyasaya sürülmüştür. Şu anda da Axies adındaki oyunda, dijital hayvanları yetiştirmek için kullanılmaktadır.

Platform kendilerini; “oyuncular için ekonomik özgürlük platformu” şeklinde tanımlamaktadır. Bu amaçla piyasaya sürülen birim, oyun sektöründe adından sıkça söz ettirmektedir. Geçtiğimiz günlerde CoinMarketCap üzerinde listelenmeye başladığında birçok yatırımcı slp nedir sorusunu merak etmiştir. SLP’nin tam olarak ne olduğundan önce amaçlarını, kurucularını ve nasıl çalıştığını tanımlamak daha doğru olacaktır.

SLP Coin Nasıl Çalışır?

Slp Coin Nasıl Çalışır

SLP birimi ERC 20 tabanlı olarak piyasaya çıkmıştır. Axies adındaki oyunda, dijital evcil hayvanları beslemek amacıyla kullanılmaktadır. Söz konusu oyunda yetiştirme maliyeti 100 SLP’dir. Ancak bu maliyet kademeli şekilde geliştikçe artmaktadır. Oyun içerisinde birçok şekilde SLP biriktirilebilir. Oyunu indiren kullanıcılar, farklı faaliyet süreçlerinde SLP elde edebilmektedir.

SLP Coin amacı, söz konusu bu oyunda tecrübe puanları yerine kullanılmak ve tüm dünyada global anlamda oyun için elverişli ortamlar geliştirmektir. Bahsedilen oyun içerisinde SLP biriktirmek zaman alabilir. Bununla birlikte SLP isteyen bireyler açık Pazar üzerinden satın alım yaparak oyuncuların dijital dünyaya sıkı başlamasına yardımcı olabilir.

Tüm bunlara ek olarak, SLP coinin kendine ait web sitesine şu anda erişilememektedir. Bu durumda endişelenen birçok kullanıcı SLP’nin geleceğini sorgulamaktadır. SLP birimi oldukça yeni bir kripto paradır. Bu sebeple ilk döneminde büyük kitlelere hitap etmesi beklenemez.

Small Love Potion Kurucuları Kimler?

Small Love Potion Kurucuları Kimler

SLP ve Axie Infinity kurucusu; Trung Nguyen’dir. SLP birimi ve Axie Infinity oyunu neredeyse tümleşik olarak hizmet vermektedir. SLP birimi borsalarda yatırıma açıktır ancak Axie oyunu ile birlikte piyasaya sürülmüş ve adını bu şekilde duyurmuştur. Diğer kripto para projelerinin aksine SLP projesi farklı bir biçimde piyasada yer almaktadır.

Kurucu ve CEO olan Nguyen’e göre blok zincirin oyundaki potansiyelini keşfetmek için Axie oyunu bir motivasyon olmuştur. Çünkü popüler oyunlarda oynayan oyuncuların gerçek hayatta değerli varlıklara sahip olmadığını öğrendiğinden beri, Blockchain ile oyun dünyasını birleştirmek ona cazip gelmiştir. Bu düşünce doğrultusunda da çalışmalarına başlamıştır.

SLP Nereden Alınır, SLP Hangi Borsada Var?

Slp Nereden Alınır, Slp Hangi Borsada Var

SLP birimi şu anda en büyük borsalardan olan Binance’de listelenmektedir. Binance yanı sıra LBank, CoinEx, Pionex, Hoo ve Uniswap üzerinde ticareti gerçekleştirilmektedir. SLP coin yazının hazırlandığı sırada sayılan borsalar üzerinde USDT, ETH, BUSD ve WETH gibi birimler kullanılarak satın alınabilmektedir.

SLP’yi satın almak isteyen yatırımcılar, sayılan borsalardan birine üye olmalı ve buradaki hesabına para gönderimi yapmalıdır. Para gönderimi ardından SLP ticaretine başlayabilmek mümkün hale gelmektedir.

binance üzerinden indirimli alım yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

kayıt linki

Small Love Potion (SLP) Fiyatı ve Güncel Verileri

SLP Yazının hazırlandığı sırada 0.2821 dolardan fiyatlanmaktadır. Son 24 saatte %16 oranında artış yaşamıştır. Yazının hazırlandığı sırada kripto para sıralamasında 256. sıradadır. Piyasa değeri 113,616,898 dolar olan tokenin son 24 saatteki hacmi $79,601,290 civarındadır. Toplam 404,090,637 adet arz miktarı bulunan SLP’nin tamamı dolaşımdadır.

SLP Yorum, SLP Geleceği ve Güncel Grafiği

Slp Yorum, Slp Geleceği Ve Güncel Grafiği

SLP coin analiz konuları son günlerde çokça araştırılmaktadır. SLP için tüm zamanları içeren grafiği incelendiğinde; yükselişte olduğu ve işlem hacminin arttığı gibi gözlemler söylenebilir. SLP coin yorum içinse; Bitcoin yatay seyrini sürdürürken bile yükseliş ivmesi gösterdiğinden ve farklı metotlarda alıcılarını çeken bir kripto olduğundan dolayı bu yılın sonuna kalmadan parlayacağı söylenebilir.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Millet size dedim kimse slp yatırım yapmasın düşecek halen adamlar 0.0010 dusurecekler çünkü masonlar Büyük vurgun yapıyorlar çünkü slp coin şirket sahibi hirbo oğlu hirbo oğlu lar kimse keriz olması n slp keriz avına çıkmış arkadaşlar hayırlı olsun bizlere çünkü sahte para gibi Token basıyor ulusal arasında suç duyurusu bulunması gereken çünkü insan hakları ihal ederek intihar vakaları yükseltiliyor artık dolandırıcılık operasyonu yapılması dünya da ben güçlüyüm diyen Amerika Birleşik Devletleri nerede epiya yani siyah takım elbise Ler nerede

    birkaç saniye ön

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu