AltcoinNasılNedir

Monaco Token (MCO) Nedir Geleceği Nedir?

5
(1)

Monaco Token (MCO)

Monaco token (MCO) kullanıcılarına yenilikler sunarken onları asla yarı yolda bırakmıyor! Nedir Monaco Token ve işlemleri nasıl gerçekleştirilir?

MCO ifadesiyle sembolize edilen bu token projesi sunduğu kolaylıklar ile yatırımcılarının daima yanında olmayı hedefliyor. Kurduğu iş birlikleri ile de projeyi destekliyor. Farklı borsalarda kendisine yer bulan proje, geçtiğimiz aylarda hızlı bir yükselişle kendisini bir kez daha hatırlattı. Bakalım Bu proje neyi amaçlıyor?

Monaco Token (MCO) Nedir?

Monaco Token (Mco) Nedir

Monaco Token kripto para piyasası içindeki bir debit kart projesidir. 2018 yılından itibaren piyasada listelenen Monaco Token, MCO ile ifade ediliyor.

Kullanılan Monaco kart ile ATM’lerden 200 $ ila 2.000 $ arasında işlem yapabilme imkanı sunuluyor. Ayrıca minimum bakiye veya aylık kart ücreti gibi bir kısıtlaması da bulunmuyor. Bu token üzerinden yatırım yapılması veya saklanması isteniyorsa özel üretim bir kart kullanılabiliyor.

Monaco kart, kullanıcılarına ATM’den yüksek tutarda para çekme olanağı sunarken aynı zamanda bankalar arası transferlerde de yüksek limit sunuyor. Özellikle gün içerisindeki nakit ihtiyacının karşılanmasını ve ödeme kolaylığı sağlıyor.

Monaco Kart Özellikleri Nelerdir?

Monacokart Özellikleri Nelerdir

Bir debit kart projesi olan Monaco Kart sunduğu kolaylıklar ile de ekonomiye destek olmaktadır. Bir kripto para projesi olmasına rağmen piyasadaki sistemlerle beraber çalışmaktadır.

 • Aylık veya yıllık kart ücreti tahsil edilmez. Kullanıcılar, kartlarını projenin etkin olduğu bölgelerde temin edebiliyorlar.
 • Yapılan her alışverişte yatırımcılar da kazanır. Monaco Kart sahibi kişiler yaptıkları her alışveriş için %1 veya %2 oranında kazanç elde ederler.
 • Acil nakit ihtiyacını karşılar. Sahip olunan Monaco Kart anlık oluşan nakit ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Kart ile yatırımlar, ATM’lerden nakde dönüştürülebiliyor.
 • Ödeme kolaylığı sağlar. Yapılan alıverişlerde de kullanıma açık olan Monaco Kart alışverişlerde de kullanılabiliyor.
 • Transferlerde yüksek limite sahiptir. Yatırımcıların bankalar arasında gerçekleştireceği para transferlerde yüksek limit kullanma imkanı sunuyor.

MCO Coin Nasıl Satın Alınır?

Piyasadaki yönetişim birimleri ile iş birliği yapan Monaco Token farklı piyasalarda değişken arzlara sahiptir. Piyasaya çıktığı 2018 yılında kısıtlı borsadayken günümüzde farklı borsa listelerinde yerini alıyor. Bu borsalar;

 • Binance
 • BitRabbit
 • Huobi Global
 • OKEx
 • Bithumb
 • VCC Exchange

MCO Coin Yorum ve Geleceği

Mco Coin Yorum Ve Geleceği

Monaco token listelendiği tarih göz önüne alındığında uzun zamandır var olduğunu görüyoruz. kripto para borsası içindeki bir debit kart projesidir. Bu yönüyle aslında pek çok kripto projesi ile aynı kategoride yer alıyor.

ATH değerine 2021 yılının Nisan’ında 364 TL ile ulaşmıştır. Ardından hızlı bir düşüş yaşayan MCO Coin yakın geçmişte tekrar yükselmeye başlayan bir grafik çiziyor.

Özellikle piyasadaki nakit dolaşımını etkileyen bu proje, kullanıcılarına pek çok avantaj sağlıyor. Ancak projeye ait olan Monaco Kart tüm dünyada kullanıma sahip değil. İlk olarak Asya Kıtası’nda aktif olan kart, geçtiğimiz yıl ABD’de de aktif hale geldi.

Sunduğu avantajlar da göz önüne alındığında Monaco Token uzun vadede karlı görünüyor. Ancak geçmiş tarihteki grafikleri de unutulmamalı. Bu token projesi azimli bir rota çizse de ani dalgalanmalara sahip olabiliyor. Ayrıca sistemle iş birliği yapması da piyasadan etkilenmesine neden olabiliyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. As mon Asm coin Böyle bir coin olamaz.Hiç kimseye faydası yok.Milletin parasını kasasına koymayı iyi beceriyor.Tutmuş bir kaç tane analizci şöyle olacak,böyle yükselecek ,hepsi yalan.Sakın ola paranızı yatırmayın.Bitcoin düştüğünde düşüyor,yükseldiğinde yerinde sayıyor.coin fiyatı 33 TL idi sonra 30,sonra 29’lara düşürdü.Her coin yükseliyor,düşüyor.Bu adeta kış uykusunda.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu