CoinKolay Özel

Shiba Coin 1 TL Olur mu, SHIB 1 Dolar Olur mu?

4.1
(7)

Ülkemizden birçok yatırımcı Shiba alıyor ve kâr amaçlı satış yapıyor. Bu nedenle akıllara Shiba coin 1 tl olur mu gibi sorular gelebiliyor. Bir kesim yatırımcıya göre Shiba oldukça gelecek vaat eden bir altcoin. Bir kesime göre de yatırım yapmaya bile değmez bir şaka tokeni. Tüm bu yorumlara ek olarak kripto para analistleri de tahminlerini aktarıyor.

Analistlere göre Shiba’nın 1 TL olabilmesi zor ancak imkansız değil. Tabi bazı analistler, kripto para biriminin 1 doları bile görebileceğinden neredeyse eminler. Öte yandan bazı analistler kripto para biriminin 1 doları görebileceği tarihi bile veriyorlar. Bu tahminlerin ne denli isabetli olduğu bilinmez ancak söz konusu kripto paranın şu anda 0.000028 dolarda seyrettiğini görebilmekteyiz. Özellikle 1 Ekim’de başlattığı yükseliş hareketi hala sürüyor. Kripto para son 24 saatte %2.5 oranında arttı ve göstergelere göre artış bir süre daha sürebilir.

Peki, Shiba inu coin 1 TL olur mu? Ne zaman olur? Uzmanların bu konu hakkında görüşleri nelerdir? Tüm bu soruların ve daha fazlasının cevabını yazımızın devamında aktardık.

Shiba Coin 1 Dolar Olur mu? İşte Uzman Yorumları

Shiba Coin 1 Dolar Olur Mu İşte Uzman Yorumları

Uzmanlar Shiba hakkında ikiye bölünmüş durumda. Bir kesim Shiba’dan tamamen umutsuz vaka olarak bahsederken, bir kesim kripto para biriminin potansiyeline dikkat çekiyor. Yatırımcıların akıllarındaki tek soru ise Shiba coin 1 cent olur mu sorusu beliriyor. Shiba’nın geçmiş verilerine göre söz konusu kripto para neredeyse 1 buçuk hafta içinde %300’den fazla artış kaydetti ve hanesinden bir sıfır sildi. Hali hazırda önünde 4 sıfır daha bulunan kripto para, bu kadar kısa sürede bir sıfır silebiliyorsa, gelecek bir boğa rallisi sonucunda daha da artış gösterebilir.

Bizler geçmiş verilerine göre bu çıkarımlarda bulunuyorken, uzmanlardan daha farklı yorumlar geliyor. Popüler analistlerden Ruchı Gupta, söz konusu birimin 1 doları rahatlıkla göreceğini vurguluyor. Analiste göre bunu göreceği tarih bile belli. Analistin belirlediği fiyata göre, SHIB 2021 sonundan önce ATH seviyesi olarak bilinen 0.000039 doları aşabilir. Bunun için de yıl sonuna kadarki süre içerisinde en az %60 oranında değerlenmesi gerekiyor. Bu senaryo gerçekleşirse şayet, SHIB’in 2025 yılından önce 1 dolara ulaşması muhtemel olacak.

Shiba Coin Projesi Yatırıma Değer mi?

Analistlerin yorumlarına göre Shiba gelecek dönemlerde oldukça değerlenecek. Bu anlamda 2025 yılına kadar Shiba coin 1 tl olur mu sorusu da yanıt bulmuş oluyor. Uzmanlar bunun, önümüzdeki 2 yıl içerisinde gerçekleşeceğini vurguluyor. Ancak yorumların her zaman isabetli olmayacağını da belirtmekte fayda var. Kripto paranın yatırıma değip değmeyeceği ise yorumlar net olmadığı için kestirilemiyor.

Shiba Coin Geleceği Nasıldır?

Shiba Coin Geleceği Nasıldır

Peki son zamanların popüler token’i Shiba coin 1 kuruş olur mu? Shiba Inu coin, Dogecoin katili olarak piyasaya çıktığında oldukça konuşulmuştu. Arkasında Vitalik Buterin başta olmak üzere birçok ünlü isim bulunuyor. Bu da kripto paranın projesini her dönem canlı tutmada önemli rol oynuyor. Bu nedenle yakın gelecekte olmasa dahi, Shiba’nın 1 kuruşa eninde sonunda ulaşacağı düşünülüyor.

Shiba Coin Yakımı Ne İşe Yarar?

Coin yakma işlemi adının aksine esasen kripto para birimleri için oldukça olumlu bir faaliyettir. Coin’lerin yakılması, söz konusu kripto paraların kalıcı olarak dolaşımdan çıkarılması anlamını taşır. Yakma işlemlerinin tümü coinlerin ait olduğu blockchain’lerde bir işlem geçmişine sahiptir. Bu durum da işlemlerin şeffaflığını gözler önüne serer.

Shiba Coin Yakımı Ne İşe Yarar

Coin yakma işlemi sadece kripto para piyasalarında meydana gelmektedir. Peki, Shiba coin yakımı ne zamandır? Shiba Onu biriminin web sitesinde, 18 Ekim itibariyle coin yakma işlemine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Peki, coin yakımı gerçekleşseydi Shiba artar mıydı? En azından Shiba coin 1 tl olur mu sorusunun cevabını etkiler miydi?

Evet, coin yakma işlemleri çoğu zaman kripto paraların geleceği açısından oldukça önemli olabiliyor. SHIB birimi yakın gelecekte 1 TL olmasa dahi, bunu coin yakımı sayesinde daha da hızlandırmış olurdu. Bu da olumlu bir gelişme olarak değerlendirilebilirdi.

Shiba Coin Yakımı Ne Zaman Yapılacak?

Shiba coin yakımının ne zaman yapılacağına ilişkin, kripto paranın web sitesinde herhangi bir haber bulunmuyor. Dolayısıyla 18 Ekim itibariyle henüz böyle bir faaliyetin meydanda olmadığını belirtmekte fayda vardır.

Uzmanlardan Shiba Coin Yorum

Uzmanlardan Shiba Coin Yorum

Kripto para analistlerine göre Shiba coin 1 tl olur mu sorusuna yanı verebilmek şu an için oldukça güç. Ancak son zamanlarda yaşadığı büyük artış sebebiyle kripto paranın 2022 senesine bomba gibi giriş yapacağı konuşuluyor. Kripto para analistlerinden gelen yorumlara göre; Shiba Inu Shiba’nın eToro, Coinbase ve Robinhood gibi popüler kripto borsalarında listelenmesi ile fiyatın yükseleceği düşünülmekte.

Shiba Coin 1 TL Olur mu, Shiba Coin Twitter Yorumları

Twitter’daki birçok kripto para fenomeni ve kripto para analistine göre, SHIB daha potansiyelinin çok gerisinde bulunuyor. Twitter kullanıcılarının birçoğu bu meme coin’den oldukça ümitli olduğunu dile getiriyor. Tabii ki ufak bir kesim de Shiba’nın hedef fiyatlarından bir türlü emin olamadıklarını belirtiyorlar. Kullanıcıların yorumlarına göre Shiba Inu coin 1 tl olur mu? Kullanıcılar bunun yakın gelecekte mümkün olacağını söylemekteler.

 

 

Shiba Coin Geleceği: 2021, 2022 ve 2023 Fiyat Tahminleri

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4.1 / 5. Oy sayısı: 7

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu