AltcoinNasılNedir

KASTA Coin Nedir, Ne Zaman Piyasada Olacak

4
(5)

KASTA Token

KASTA Token şimdiden kripto para borsasında oldukça merak uyandırdı. Peki bu projeyi bu kadar önemli kılan şey ne?

Kripto para borsası içinde yeniliklerin ve gelişmelerin olması gerektiğini düşünen bir proje olarak gündemde yerini alıyor. Dolayısıyla son iki ayda BTC’den sonra en çok aratılan ve merak edilen bir token projesi olmayı başardı. Aslına bakarsanız henüz piyasada bile olmayan bir token için oldukça başarılı bir çıkış yakaladığını söyleyebilirz.

KASTA Token Nedir?

KASTA Token kripto para piyasası için geliştirilen bir ödeme projesi. Bu proje kripto para borsası içerisindeki eksikleri ya da mevcut özellikleri iyileştirerek ve geliştirerek piyasada yerini alacak.

Bu projenin kurucuları da KASTA’dan oldukça umutlu. Geçtiğimiz kasım ayı içinde de yapılan aramalar bu projenin ne denli merak edildiğinin göstergesi aslında. KASTA Token BTC’den sonra en çok aranan kripto para birimi olarak isminden bahsettirmeye başladı bile. Henüz piyasada yer almayan bir projenin kendinden bu denli söz ettirmesi ise oldukça şaşırtıcı bir olay.

KASTA Banka Kartı

Proje olarak yenilikleri kripto para borsasına taşıyan KASTA ilerleyen süreçte bir banka kartı çıkarmayı planladıklarını açıklıyor. Bu KASTA kart sayesinde kullanıcılar diledikleri yer ve zamanda paralarını çekerek kullanmaya başlayabilecekler.

Kolay Ödeme

Gas ücretini de ortadan kaldıran proje, kullanıcılarına gündelik hayatlarında da avantajlar sağlıyor. Kullanıcılar, fiziksel dünyada alışverişlerinde bu token değeri ile alışveriş yapabilecek. En önemlisi ödeme zamanlamasını kendileri seçebilecekler.

Takas Özelliği

Takas özelliği, bu projenin ilerleyen süreçte hayata geçirmek istediği bir diğer özellik. Bu özellik sayesinde kullanıcılar birikimlerini diledikleri para biriminde alabilecekler.

Pasif Gelir

Platform kullanıcılara farming ve stake özelliği de sunuyor. Böylece kullanıcılar, cüzdanlarındaki miktarlarla pasif gelir elde ediyor.

KASTA Coin’in Amacı Nedir?

Kasta Coin'In Amacı Nedir

KASTA Coin yeni bir proje gibi görünce de aslında uzun süredir üzerinde çalışmaların yürütüldüğü bir token projesi. Kripto para borsasındaki özellikleri geliştirmek ve eksik yanları tamamlamak için geliştirildiğini söylemek pek de yanlış olmaz. Ama KASTA Coin’in amacı nedir?

Projenin öncelikli amacı kripto para borsasının kullanımını kolay bir hale getirmek. Dolayısıyla yapılan geliştirme ve düzenlemeler her bireyin kolaylıkla kullanabileceği bir hale getiriliyor. Böylece günümüzde sıklıkla kullanılan bu para birimlerinin yaygınlaşması ve kullanımının artması bekleniyor.

Sonraki amacı ise kullanıcılara ödeme kolaylığı sağlamak için geliştiriliyor. Bunun nedeni de piyasada gerçekleştirilen transferler ve ödemeler için alınan işlem ücretleri. Kullanıcıları zora sokan bir durum olması çoğu zaman şikayet edilen bir durum aslında. Dolayısıyla KASTA bu soruna bir çözüm önerisi sunuyor. Böylelikle gerçekleştirilen düşük miktarlı transferler ve ödemeler için gas ücreti almıyor! Evet doğru duydunuz yapılan işlemler için herhangi bir işlem ücreti talep edilmiyor.

Ayrıca KASTA Coin ödemelerde sunduğu kolaylıkla birlikte kullanıcılarına kazanç sağlama imkanı da sunuyor. Platform içerisindeki staking ve farming özellikleri ile de kullanıcıların pasif gelir elde etmesi sağlanıyor.

Kullanıcılarına sunduğu avantajlar ve özelliklerle öne çıkan KASTA günlük kazancı vadediyor. Bu platformda yer alan kullanıcılar belirli bir dönem günlük veya aylık kazanç elde edecek. Ancak bu durumun ilerleyen süreçte değiştirilmesi planlanıyor. Böylece kazançların aylık ya da günlük değil saatlik olması amaçlanıyor.

KASTA Coin Nasıl Satın Alınır?

KASTA hali hazırda belli hatlara ve özelliklere sahip olsa da şu an kendisine sahip olmak mümkün değil. Uygulaması ve internet sitesi hazır olan bu proje henüz herhangi bir kripto para borsasında yer almıyor.

2022 yılının Ocak ayında çıkacak bu token projesi her geçen gün daha geniş kitleye ulaşıyor. Yapılan planlamalara göre 1.500.000.000 KASTA Token miktarının piyasaya arz edileceği söyleniyor. Ancak tokenın başlangıç için yalnızca %10’u arz edilecek. Sonra her ay %15’i olmak üzere 6 aylık dönemde yaklaşık %90’ı piyasada bulunacak. Başlangıç fiyatı olarak da 0,035 $ üzerinden borsalarda yerini alacak.

Sizde piyasaya arz edildikten sonra bu token projesini deneyimlemek isterseniz internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Böylece adınızı bekleme listesine yazabiliyorsunuz. 2022 yılında siz de bu token projesini deneyimleyen kişilerden birisi olma fırsatını yakalıyorsunuz.

KASTA Coin Geleceği

Kasta Coin Geleceği

Her projede olduğu gibi KASTA da kendisine belirli bir rota çizmiş durumda. Dolayısıyla bu yol haritasına uygun olarak işlemlerini gerçekleştiriyor ve kendisini tanıtıyor. 2022 yılında KASTA Coin neler yapacak?

2022 1. Çeyrek;

 • Fiat için kripto değişimi
 • KASTA Kart’ın tanıtılması ve sunulması
 • MVP’nin başlatılması

2022 2. Çeyrek

 • Satış ortaklığı kontrol paneli
 • Ortaklık programı
 • Platformun kendi ödeme ağının kullanılması
 • Borsadan daha iyi oranlar sunma ve likidite sağlanması
 • KASTA ile çift yönlü banka havalesi imkanı

2022 3. Çeyrek

 • Ödeme istenmesi
 • Ödemelerin yapılması
 • Platform dışı kullanıcılara ödeme gönderme
 • Satıcı arka uç mekanizması

2022 4. Çeyrek

 • Oyun geliştirilmesi
 • Şimdi al sonra öde imkanı
 • Ek lisans
 • KASTA Kart’ın geliştirilmesi
 • Yinelenen mevduat ve ödemeler

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4 / 5. Oy sayısı: 5

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu