BlockchainAltcoinNasılNedir

İnci Token, Piyasanın Yeni İncisi

5
(1)

İnci Token

İnci Token yani namı diğer İNCİ sizleri kripto para piyasası içinde de yalnız bırakmıyor! Özellikle sözlük severleri heyecanlandıran İNCİ nedir? İnci Coin ne işe yarıyor?

Dijitalleşen dünyaya atılan yeni adımları takip ederken gün geçtikçe hepimiz heyecanlanıyoruz.Dolayısıyla bu piyasanın takibi de her gün biraz daha önem kazanıyor. Yeni gelişen kripto para birimleri nedir, ne işe yarar, amaçları nedir sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Sosyal ağlar üzerinden yayınlanan sözlükleri takip etmeyi sever misiniz? Cevabınız “evet”se sizi yazımıza davet ediyoruz!

Türkiye’nin yeni İNCİ’sini tanımaya hazır mısınız?

İnci Token Nedir?

Inci Token Nedir

İnci Token, Bitci Chain alt yapısı üzerinden geliştirilen bir tokendır. Bu token projesi, Bitci.com üzerinden satışa sunulacaktır.

İNCİ, Uludağ Sözlük ve İnci Sözlük iş birliği ile oluşturulan bir kripto para birimidir. Bu iki sözlük, geliştirdiği bu tokenı yatırımcılar için ön satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

İnci Token Ne Zaman Satışa Sunuluyor?

Ülkemizde yakından takip edilen sosyal platform siteleri olan Uludağ Sözlük, İnci Sözlük ve İnci Caps de artık dijital dünyada! Dijital platformlar da artık kripto para borsası içine dahil olarak kendilerini gösteriyorlar. İnci Coin da bunun bir kanıtı olarak ön satış için hazırlıklarını tamamladı!

İnci Token ne zaman ön satışa çıkıyor? Bu projenin tasarım haberinden sonra ne zaman satışa çıkacağı da merak konularından birisiydi. Geniş bir takipçi kitlesine sahip bu platformlar 15 Kasım tarihinde 15.00’da satışa sunuldu.

Bitci Chain alt yapısına sahip bu token, Bitci.com aracılığı ile arz ediliyor. Bu proje ile bu üç sosyal medya devinin takipçilerinin kripto para ihtiyacının karşılanması amaçlanıyor. İNCİ ile on milyondan fazla takipçinin projeye destek vermesi bekleniyor.

İnci Token Nasıl Alınır?

Inci Token Nasıl Alınır

Bitci Teknoloji ile hayata geçirilen iş birliği sayesinde hayata geçirilen İNCİ, kolay ve güvenli bir işlemi vaat ediyor. Bilmeyenler için Bitci Teknoloji, McLaren Formula 1 Team, FIBA, Wolves, Brezilya ve İspanya Milli Takımı gibi birçok tanınmış projenin geliştirilmesinde öncüdür. Bitci Teknoloji, farklı alanlarda geliştirdiği projeler ile öne çıkarken İnci Coin ile bu çeşitliliğe birisini daha ekliyor.

Bitci.com üzerinden satışa sunulan İNCİ, ilerleyen süreçte Türkiye’deki kripto para borsası sitelerinde yerini alabilir. 35 milyon arza sahip İNCİ, 25 Kasım’da tamamen satışta olacak. Maksimum satış tutarı 15 bin token olan İNCİ’nin fiyatı 1 İNCİ 0,30 TL olarak belirlendi.

Türkiye’deki bazı kripto para borsası siteleri;

  • Bitci
  • Paribu
  • BTC Turk
  • Bitlo
  • Bitexen
  • Icrypex
  • Xtremcoin

Bitci Chain Nedir?

Bitci Chain Nedir

Bitci Chain oluşumunu duyururken Bitci.com, şirketlere token oluşturma ve blockcahin çözümleri sunuyor. Böylelikle sunulan bu imkanlar ile şirketler, akıllı sözleşmeleri çalıştırabiliyorlar.

Geliştirilmesi ve tanıtımı Türk mühendisler tarafından yapılan Bitci Chain, kullanıcılarına borsa ve ödeme platformuna bağlı nitelikler de sunuyor. Ayrıca kullanıcılarına sunduğu akıllı sözleşme çalıştırabilme, token oluşturabilme imkanı verdiğinden de bahsetmiştik.

Bitci Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Çağlar, kullanıcılara minimum maliyetli, maksimum güvenlikte ve hızda bir hizmeti sunduklarını belirtti. Bitci Chain kullanıcılarına sunduğu nitelikleri ile de oldukça iddialı. Mühendislerin elde ettikleri blockchain hızının BTC ve ETH’den daha hızlı olduğu da açıklamalarda yerini aldı.

Bitci Chain amaçları neler?

  • Bitci PAY; Yazar kasa, tablet, telefon gibi cihazlara entegre edilebilen bu özellik, işletmelere ödeme kolaylığı sunmayı amaçlıyor. Sunulan bu teknoloji sayesinde işletmeler kripto para üzerinden ödeme alabiliyor. Böylece yapılan para transferlerinin kolaylaştırılması da gerçekleştiriliyor.
  • TL ödeme imkanı; Bu yenilik ile işletmeler yapılan kripto para ödemelerini TL’ye kolaylıkla çevirebiliyor. Dolayısıyla bu yenilikler likidite ihtiyaçlarının karşılanmasında da kolaylık sağlıyor.
  • BitciLoyalty; Sunulan bu özellik, tüketicileri de kendisine çekecek cinsten! BitciLoyalty ile kullanıcılar, kampanya, hediye ve indirim gibi avantajlardan da faydalanabiliyor! Ayrıca geliştirilen bu sistem ile kullanıcılar kazandıkları tokenları da TL’ye çevirebilecekler.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu