Genel

Dogecoin ile Alışveriş Dönemi mi Geliyor? Milyarder Açıkladı!

0
(0)

Dogecoin ile alışveriş ödemelerinin yapılmasında baskı kuran Mark Cuban, yeni bir DOGE savunucusu gibi davranıyor. Bilindiği üzere Elon Musk da Doge’nin sıkı bir takipçisiydi. Dallas Mavericks sahibi olarak bilinen Mark Cuban da Elon gibi Doge için birtakım girişimlere bulunuyor. Bir kampanya ile Doge sahiplerine bazı avantajların sunulacağından bahsediliyor. Söz konusu kampanyaya ilişkin detaylar haberimizde…

Dogecoin ile Alışverişlerde Avantaj Dönemi Başlıyor

Popüler iş adamı ve milyarder Mark Cuban, Dalls Mavericks ile yeni bir kampanyaya imza atıyor. Cryptomania olarak adlandırılan kampanyaya ilişkin detaylar paylaşıldı. Söz konusu kampanya sayesinde, kripto alışverişlerinde bazı avantajlar sunulacak. Alışveriş yapan bireyler, ödeme opsiyonu olarak kripto varlıkları seçerse, belli oranda hediyeler kazanabilecek.

Dogecoin Ile Alışverişlerde Avantaj Dönemi Başlıyor

Uzun zamandır gündemde olan kripto paralara alışveriş konusu Mark Cuban’ın da gündeminde. Platformun desteklediği kripto varlıklar ile alışveriş yapan müşteriler, 150 dolarlık bir ürün için ekstra 25 dolar kazanabilecek. 2021 yılının sonuna kadar sürecek kampanyaya her kesimden ilgi de büyük oldu. Özellikle Doge severlerin bu kampanyaya büyük bir ilgi göstereceği düşünülmekte.

Mark Cuban, Kripto Paraları Kendi Hayatına Entegre Etmişti

Doge gelişmelerine bir yenisi daha eklendi. Mart ayında Doge’yi ödeme yöntemi olarak kabul eden Dallas Mavericks kulübü, bilet ve ürün satışlarında DOGE ile gerçekleştirilmesine imkan tanıyor. Doge’yi kabul eden ilk NBA takımı olarak bilinen D. Mavericks kulübü, 2020 senesinde Bitcoin (BTC) ödemelerini hayata geçirmişti.

Mark Cuban, Kripto Paraları Kendi Hayatına Entegre Etmişti

Öte yandan, Bitcoin ile alakalı bir zamanlar olumsuz düşüncelerini açıklayan Cuban, son zamanlarda kripto varlıklarla ilgili atılımları ile gündemde yer alıyor. Bir açıklamasında “Bitcoin alacağıma muz alırım” şeklinde açıklamalar yapan iş adamı, Dogecoin gibi bir meme tokens için kampanya düzenlemeye başladı. Söz konusu bu durum Dogecoin haberleri ve DOGE seyri açısından son derece olumlu karşılandı.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu