AltcoinMetaverseNasılNedir

Planet Sandbox (PSB Coin) Nedir, Hangi Borsada Var?

0
(0)

Planet Sandbox (PSB Coin)

Planet Sandbox (PSB Coin) sizlere kılıçlarınızı kuşanmanız için bir şans daha veriyor! Bu kez arenayı siz seçiyorsunuz.

Metaverse ekosistemi üzerindeki oyna kazan konseptli oyunlara artık hepimiz aşinayız. Ancak Planet Sandbox sunduğu bir yenilik ile piyasaya renk katmak istiyor. Kişiselleştirilen arena ile kullanıcılar diledikleri savaş alanında savaşabiliyor. Ayrıca bu arazilerin alım satım işlemlerine dahil olması da cabası!

Oyuncular ile birlikte interaktif bir oyun deneyimi sunmayı amaçlayan bu proje henüz çiçeği burnunda. Bu nedenle de sizleri daha fazla merakta bırakmadan Planet Sandbox nedir inceleyelim.

Planet Sandbox (PSB Coin) Nedir?

Planet Sandbox (Psb Coin) Nedir

Planet Sandbox kullanıcılara sahip oldukları NFT teçhizatlarını kullanarak farklı oyun modlarında savaşma imkanı veren bir platformdur. Kullanıcılar bu platformda kendi isteklerine savaş arenaları inşa edebiliyorlar. Sahip olduğu nitelikler ile de günümüzde fiziki destekli en gelişmiş sanal alan atıl oyunu olarak biliniyor.

Geliştirilen Planet platformu Metaverse ekosistemi içerisinde farklı oyun becerilerinin gelişmesine imkan sunuyor. Örneğin bu platform içerisinde kullanıcılar sahip oldukları arenayı isteklerine göre kişisel bir hale getirebiliyor. Ayrıca oyuncular sonsuz kombinasyonlarla geliştirdiği bu arenayı diğer oyunculara da açabiliyor. Böylece farklı oyunculara ev sahipliği yaparak interaktif bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Kullanıcıların sahip oldukları araziler oluşturulan pazarlarda satılabiliyor veya pasif bir gelir elde etmek için kullanılabiliyor. Oyuncular isteklerine göre farklı oyun modalarını da tercih edebiliyorlar.

Oluşturulan bu sanal platformun yerel token birimi ise PSB Coin ve PULV Coin birimleridir. Bu iki token birimi ile de desteklenen Planet fark ettiğiniz üzere bir play to earn konseptine sahip oyun projesi.

PSB Token, geliştirile oyun platformunun yerel token birimidir. Diğer bir deyişle bu token birimine sahip olan kullanıcılar yönetimde söz hakkına sahiptir, oy kullanabilirler ve NFT marketten alışveriş yapma imkanları vardır.

PULV Token, bu oyun projesinin oyun içi token birimidir. Bu token birimi sayesinde oyuncular sahip oldukları eşyaları geliştirebilirler. Sürekli yakılan bir token birimi olması fiyatının yükselmesini engelleyen bir faktördür.

PSB Coin Nasıl Satın Alınır?

Psb Coin Nasıl Satın Alınır

PSB Coin 2021 yılının 15 Aralık tarihinde ön satışı gerçekleştirilen bir token birimidir. Yapılan ön satışta fiyatı 1.238 $ olarak belirlenmiştir. Ödemeler ise sabit para olan USDT üzerinden alınmıştır. Toplam arz miktarı 100.000.000 olan token biriminden toplam 72.698 adedi satışa çıkarılmıştı.

Gate.io Borsası gerçekleştirilen ön satış için ev sahipliği yapmıştır. Ayrıca PSB Token şu an için yalnızca Gate.io Borsası ve PancakeSwap üzerinden işlem görmektedir.

Planet Sandbox (PSB Coin) Yorum ve Geleceği

Planet Sandbox (Psb Coin) Yorum Ve Geleceği

Kripto para piyasası son zamanlarda sıklıkla tanıtılan Metaverse projelerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Oyna kazan konseptine sahip olmaları ise bu platformların tercih edilmesinde önemli bir yer tutuyor. Geçtiğimiz günlerde yani 15 Aralık tarihinde ise bu aileye yeni bir üye olan Planet Sandbox da katıldı.

Binance Smart Chain üzerinde hazırlanan yerel token birimi PSB Coin ise işlemlerde kullanılan token birimidir. Oyun içerisinde yapılan işlemlerin dışında kullanıcıların yatırım yapabilecekleri token birimi de PSB’dir. Piyasaya sunulduğu ilk günlerde hızlı bir yükseliş yakalasa da şu an 9.52 TL değerine ulaşmış durumdadır.

PSB Coin geleceği hakkında kesin bir yargıya varmamak gerekiyor. Çünkü günümüzde pek çok Metaverse projesi olması ve kendilerine has bir kitleye ulaşmış olmaları yeni projelere olan ilgiyi düşürüyor. Ancak hep birlikte Planet Sandbox geleceği ne olacak bekleyip göreceğiz.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu