AltcoinAnalizCoinKolay ÖzelNasıl

Yükselecek Altcoinler: 2022’de Kazandıracak Coin Listesi!

5
(5)

Yükselecek altcoinler her yatırımcının ilgisini çeken konulardan biridir. Her senede olduğu gibi 2021 senesinde de yıldızı parlayacak altcoinleri, pek çok analist doğru tahmin etmişti. Altcoinlerin bu denli yükselmeleri Bitcoin ve piyasa durumuna bağlı olsa da bazı başarılı coin projeleri bu topluluktan sıyrılarak muazzam şekilde kazandırmaya devam ediyor. Peki, 2022 senesinde hangi altcoinler yükselebilir? Birimlerin projeleri uzun vadede ne kazandırır? Şimdi gelin, geleceğin altcoinleri listemizi birlikte inceleyelim.

Ethereum (ETH)

Ethereum (Eth)

Ethereum izlenilmesi gereken en iyi kripto para birimlerinden biridir. 2021 yılına kadar ilk 10 kripto para birimi arasında yer aldı ve muhtemelen ileriki yıllarda da bu şekilde kalmaya devam edecektir. 2022 senesinde, Bitcoin’e bağlı olarak, iyi noktalara geleceği düşünülmekte. Öyle ki bazı analistlere göre fiyatı 2022 senesinde 7 bin dolar civarına kadar ulaşabilir.

Cardano (ADA)

Cardano (Ada)

Yükselecek altcoinler 2022 listesinde yer alan Cardano, başarılı bir proje olarak görülmektedir. Öyle ki bu yılın sonuna kadar bile 10 doları görebileceği konuşulmakta. Ethereum gibi güçlü bir proje olan ADA, PoS teknolojisini kullanan 3. Nesil bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özelliğiyle de, geleceğin kripto para birimleri arasında sayılmaktadır.

Polkadot (DOT)

Polkadot (Dot)Ağustos 2020’de piyasaya sürülen Polkadot, kısa bir sürede CoinMarketCap listesinde ilk 10 kripto para arasına girmeyi başardı. Polkadot’un temel misyonları arasında çapraz zincir aktarımını kolaylaştırma yer almaktadır. Tüm kripto para topluluğunun ihtiyacı olan bu soruna çözüm bulmaya çalışan DOT, yatırımcılar ve analistlerin geleceğini parlak gördüğü coinler arasındadır.

Chiliz (CHZ)

Chiliz (Chz)

Adını, spor ve eğlence platformlarında çeşitli projelere imza atarken duyduğumuz bir altcoindir. Ancak sadece büyük spor kulüpleriyle olan anlaşmaları, coini başarılı kılmıyor. Projenin güçlü olduğunu gösteren bir diğer faktör de sürekli ortaklıklara imza atarak hep faal durumda kalmasıdır. Bu yüzden fiyatında her zaman yukarı yönlü seyirler olacağı düşünülmekte.

En İyi Altcoinler – IOTA

Yükselecek altcoinler listemizde yer alan IOTA, pek çok analistin yakından takip ettiği birimler arasında yer alıyor. Blockchain yerine Tangle teknolojisini kullanan proje için, 2021 yılı içerisinde 2.06 dolar hedef koyulmuştu. IOTA şu anda 1.90 dolar seviyesinde seyretmekte. Başarılı coinin 2022 senesinde çok daha iyi yerlere gelme potansiyeli bulunuyor.

Tron (Trx)

TRON (TRX)

Tron birkaç yıl önce BitTorrent’i satın alarak dikkatleri çekmişti. Uzun vadede daha güvenli ve merkezi olmayan Torrent yöntemlerini geliştirmeyi başarırlarsa şirketin geleceği çok daha parlak olacaktır. Bu yüzden önümüzdeki birkaç yıl içinde iddialı bir girişim olarak görülmekte.

2022 Altcoin Fiyat Tahminleri

2022 Altcoin Fiyat Tahminleri

Altcoinler ne zaman yükselir, hangi altcoinler ne kadar olur? Sorusu pek çok yatırımcının merak ettiği konulardandır. 2022 yılı için analistlerin görüşlerine göre bazı altcoinler zirveleri görebilir. Bu görüşlere göre aşağıdaki listede coinler ve fiyat tahminlerine yer verilmiştir.

  • Cardano – 5$ ve üstü
  • Chiliz – 3$
  • Ethereum – 7.000$
  • Polkadot – 55$ ve üstü
  • LINK – 50$

Yatırımcı ve analistlerin yorumlarına göre şekillenen bu yazıda anlatılanlar, yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen tahminlere dayalı olarak oluşturulmuştur.

binance üzerinden indirimli alım yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

kayıt linki

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 5

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Ethereum fiyatının gün geçtikçe yükseldiğini görüyoruz. Yeni cripto paraların da piyasaya girmesiyle birlikte tabiki hareketlilik artacak ve piyasada rekabet ve yükselme söz konusu olacaktır.

  2. Etherium konusunda kesinlikle katılıyorum. Bence yükselen trendler arasında olacak ve dirençleri kıracak. Bitcoin kadar olmasa da Güzel kazançlar sağlayacağına inanıyorum. Hadi bakalım görücez 2022 de 🙂

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu