Genel

Yükselecek Coinler: Analist Bu 5 Coin’in Fırlayacağını Söylüyor!

0
(0)

Hemen hemen her ay yükselecek coinler listesi hazırlayan Coin Bureau, alanında tanınmış bir analist olarak, 5 altcoin projesine dikkat çekti ve tahminlerini aktardı. Analiste göre Cardano (ADA) tabanlı bu 5 coin, patlamaya hazır ve fiyatlarında yeni rekor seviyeler meydana gelebilir. 5 altcoin projesini değerlendiren analist, toplamda 1.3 milyon Youtube abonesiyle tahminlerini paylaştı.

Analiste göre ADA’ya yatırım yaparak Cardano bünyesindeki diğer projelerden yararlanmanın yanında, fiyatı uçuşa geçecek olan Cardano’nun ekosistemine katılmak, iyi bir yatırım süreci olabilir. İşte analistten gelen o detaylar…

Cardano’nun Zengin Ekosistemi Tercih Edilebilir

Cardano’nun Zengin Ekosistemi Tercih Edilebilir

Analistlere göre, lider kripto paralardan ziyade, mütevazi piyasa değerine sahip kripto para birimlerine yatırım yapmak, günümüz ve gelecek için önemli bir adım olabilir. Konuyla alakalı görüşlerini dile getiren Coin Bureau, yükselecek coinler 2021 Eylül projelerine dikkat çekti.

SundaeSwap (SUNDAE)

Sundaeswap (Sundae)

SUNDAE, Cardano blok zincirinde oluşturulmuş merkezi olmayan bir borsa (DEX) olarak tanımlanmaktadır. Ağa katılanların likidite sağlamasına ve başkalarının yerel token’ları değiştirmesi için yepyeni bir Pazar anlayışı sunar ve Pazar yeri oluşturulmasına imkan verir. Sundae şu anda CoinGecko’da erişebilir halde bulunuyor.

Yükselecek Coinler Son Dakika Listesinde Ardana (DANA)

Ardana, Cardano üzerinde çalışan varlık destekli bir stablecoin’dir. ADA yerel tokenleri ile teminatlandırılmış olan Ardana, stable coinler arasında verimli ticarete izin verir. DANA coin CoinGecko üzerinde erişebilir konumdadır.

Meld (MELD)

Meld (Meld)

Meld, devam eden bir IDO’ya sahip kripto para birimidir. Cardano ağı üzerine kurulmuş ve merkezi olmayan güvenilir bir borç verme protokolüdür. Analist, MELD için umutlu olduğundan bahsetmektedir.

Drunken Dragon Games (FT) ve Empowa (EMP)

Drunken Dragon Games (Ft) Ve Empowa (Emp)

FT, Cardano bünyesindeki bir NFT oyunudur. Tıpkı Ethereum’daki oyun olan Axie Infinity gibi işlevsellik gösterir. Analiste göre EMP ve FT, gelecekte çok iyi seviyelere ulaşacak.

 

Yükselişe Geçecek Coinler: Popüler Analistten 7 Coin Tahmini

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu