Analiz

Cardano Fiyat Tahmini: ADA Coin Yüzde 28 Kâr Getirebilir

0
(0)

Cardano fiyat tahmini popüler analiz sistemi Gov Capital tarafından yorumlanıyor. Başarılı şirketin analistlerin göre, ADA coin şu anda %28 oranında kâr sağlayabilecek potansiyele sahip. İşte uzmanlardan ADA coin yorum ve fiyat tahminleri…

Cardano Analiz – ADA Coin Analizi

Analistler Cardano’ya ilişkin tahminlerini aktarıyor. Analistlere göre; Cardano fiyat hareketi bir flamaya yakalandı. ADA fiyatı şu anda her iki taraftan da sıkışıyor. Flamanın yukarı doğru kırılmasını beklemek önerilmektedir.

ADA fiyatının hareketi bir haftadır flamada ve alıcılar için potansiyel %28’lik bir kazançla 3,02$’a gerileyerek yukarı yönlü hareketi işaret ediyor olabilir. Gov Capital analistlerine göre bahsi geçen Flama 8 Eylül’de, 10 Eylül ve 13 Eylül’de aşağı yönde bir seyirle oluşmaya başlamıştı.

Alıcılar her seferinde devreye girdi ve kripto para daha yüksek dipler yaptı. Flamanın olumsuz tarafı, 2 Eylül’den itibaren kırmızı azalan trend çizgisi bulunması. Analistlere göre, bu yol boyunca üç katı yeniden testle, ikili bir unsur görünüyor olabilir: biri flamanın bir parçası ve ikincisi de düşüş çizgisi.

Cardano Analiz – Ada Coin Analizi

Alıcılar zaten kırmızı alçalan trend çizgisinin üzerinde flamadan çıkmaya çalışmışlardı. Ancak ertesi gün çift tepe oluşumu ve kazançların ayrıştırılmasıyla bu girişim başarısız şekilde sonuçlanmıştı.

Cardano fiyatı o zamandan beri daha düşük zirvelerle konsolide oldu, kırmızı azalan trend çizgisine daha fazla yaklaştı ve böylece alıcılar ile satıcıları birbirine doğru sıkıştırdı. Bu yoğun mücadele, ancak aylık 2,35 dolarlık pivottan yola çıkarak, alıcıların daha yüksek seviyelere hazır olduğunun işaretini veriyor.

ADA Coin’de Flama Oluşumu Bulunuyor

Ada Coin’de Flama Oluşumu Bulunuyor

Cardano coin haberleri birçok analizi beraberinde getiriyor. Son olarak Alonzo güncellemesiyle yükseliş gösteren Cardano, şu anda 2.39 dolardan fiyatlanıyor. Analistlerin yorumuna göre ADA şu anda bir barak formasyonu oluşturdu. Oluşan bayrağa göre, fiyatın yukarı yönlü kırılması halinde %28’lik bir kazanç gelebilir.

 

ADA Coin ATH Rekorunu Kırdı! İşte Uzmanların Cardano Yorumu 0 (0)

Cardano Fiyat Analizi: ADA 3 Dolar Bandını Kırdı! 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu