GenelAnaliz

Cardano Yorum: ADA Coin’de Yüzde 15 Yükseliş Kapıda

0
(0)

Uzmanların Cardano yorum ve öngörülerine göre başarılı altcoin’de yükseliş hareketi başlayabilir. Cardano şu anda 2.25 dolardan fiyatlanıyor ve Bitcoin’e bağlı olarak yükselişini sürdürmekte. Analistler, Cardano için olası fiyat hedeflerini açıklıyor. İşte ADA coin yorum ve beklenen seviyeler…

Cardano (ADA) Verileri ve Beklenen Senaryolar

Cardano fiyat tahmini; uzmanlara göre Cardano fiyatı azalan paralel kanaldan bir kopuşun ardından iki kez yükseldi. Boğalar zor bir konumdalar, çünkü 2.39 dolarlık bariyeri geçememek düşüş trendi ile sonuçlanabilir. Göreceli kapanışa bağlı olarak, ADA her iki yönde de %15’lik bir kırılma yaşayabilir.

Cardano fiyatı, 2 Eylül’deki yükselişin ardından dik bir düşüş trendinde idi. Ancak bu düzeltme, yükselişe geçen bir teknik formasyonla sonuçlandı. ADA, 23 Eylül’de bu alandan çıktı, ancak şu ana kadar bir boğa rallisini yeniden başlatmayı başarabilmiş değil.

Cardano (Ada) Verileri Ve Beklenen Senaryolar

“Yükselişten Önce Güç Topluyor”

Ethereum’un potansiyel rakibi olarak gösterilen Cardano (ADA), 2.39 dolarlık arz alanını yeniden test etmeden önce toparlanmaya başlıyor. Ancak alıcıların hala devreye girmediğini görebilmekteyiz. Uzman analistlere göre ise; ADA fiyatının 2,39 doları kırmak için destek aldığını varsayarsak, %50 Fibonacci düzeltme seviyesiyle 2,51 dolardan yüzleşmek zorunda kalacağı söylenmekte. Bu seviyenin ötesinde, Cardano fiyatı 2.65$ ile 2.86$ arasında değişen yüksek olasılıklı geri dönüş bölgesi ile karşılaşabilir.

Yükselişten Önce Güç Topluyor

ADA bu engelleri kırmaya devam ederse, piyasa yapıcılar muhtemelen 11 Eylül’ün en yüksek seviyesi olan 2.75$’da seviyesini hedefleyecekler. Uzmanlara göre ise alıcılar engellerle dolu %15’lik bir tırmanış güzergahında bulunuyor. Bu yükseliş trendini yüksek dirençli bir likidite koşusu haline de dönüşebilir. Ancak şu an için önemli olan direnç alanı 2.39$ alanı olacaktır. Bu alanın kırılamaması durumunda alıcılar bir zayıflığa düşebilir. 1.98$ civarına düşüş meydana gelebilir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu