Genel

Ripple Son Dakika: XRP Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı!

0
(0)

Ripple son dakika gelişmesi ile gündeme geldi. Popüler dağıtık defter teknoloji devi XRP, yeni bir havale hizmetini bünyesine dahil ediyor. Söz konusu yenilik için ise Qatar National Bank (QNB) ile ortaklık kurdu.

Ortaklık haberinin gelmesiyle yatırımcılar, XRP fiyatının tavan yapmasını bekliyor. Öte yandan birçok uzman da XRP coin geleceği açısından söz konusu duyurunun önem taşıdığını vurguluyor. Twitter’dan Leonidas ise konu hakkında araştırmalarda bulunduğunu ve haberden daha fazlası olabileceğini belirtti.

Ripple (XRP) QNB ile Ortaklığını Duyurdu

Söylenenlere göre XRP resmen QNB ile iş birliği içine girdi. Ayrıca taraflar, QNB’nin Türkiye uzantısı olan QNB Finansbank ile RippleNet’i deneyecekleri söylenmekte. Öte yandan bu deneme için de anlaşma imzalandığı aktarılmakta.

Ripple (Xrp) Qnb Ile Ortaklığını Duyurdu

Ripple’ın bu hamlesi birçok kesim tarafından olumlu karşılanıyor. Ripple son dakika haberleri ve gelişmelerine göre XRP resmen güçlü bankacılık şirketi ile güçlerini birleştirdi. Uluslararası ödemeleri artırmak amacıyla küresel bir anlaşmaya varan QNB ve Ripple, XRP teknolojisine dayaşı yeni bir havale platformunu başlatmayı planlıyor. Şimdi ise San Francisco’dan Ripple Fintech sağlayıcısı ile işbirliğine başladılar.

Ripple Son Dakika Haberleri

Bu aşamadan sonra, birçok ülkedeki QNB müşterilerine neredeyse gerçek zamanlı şekilde havale işlemleri geçebilecek. Ayrıca ödemeler daha hızlı sağlanırken, diğer hava koridorlarına Ripple’ın teknolojisini eklemek için bir grup sunumu oluşturulacak.

QNB’nin Bireysel Bankacılık Grup Başkanı’na göre; banka müşterilerine her zaman en iyi yeniliği sunmaya çalışacaklar. Ayrıca Ripple ile yapılan anlaşma, QNB bankasının müşterilerine en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmak amacıyla attığı bir diğer öne çıkan adım oluyor.

Ripple Son Durum: Ripple Son Dakika Yorumlar ve Güncel Veriler

Ripple Son Dakika Xrp Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

XRP şu anda 1.06$ civarında işlem görüyor. Son 24 saatte %2.39 oranında artış gösterdi. Analistlere göre ortaklık haberi ile birkaç gün daha yükseliş hareketi sürebilir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu