AnalizGenel

ETH Yorum: ETH Emin Adımlarla Yükseliyor

0
(0)

Son dönemde lider kripto BTC’nin atılımından nasibini alan ETH yorum ve öngörülere göre bir miktar daha yükselebilir. Uzmanların tahminine göre bu hafta boyunca yükselişlere şahit olabiliriz. Bununla birlikte birçok etken de ETH’nin lehine görünüyor.

Ethereum fiyatı hafta sonu boyunca yükseldi. 3.391 doları aşan fiyat hareketi ile Ethereum ayıları boşluğu doldurmaya çalışabilir. Uzmanların yorumuna göre aylık pivot, fiyatları 3.251 dolarda yüksek tutmak amacıyla boğalar için hareket edecektir. Bu da yükselişin ana etmenlerinden biri olabilir.

Ethereum Fiyatı Boğaların Lehine Durumda

Cumartesi sabahı Ethereum fiyat hareketi %9 oranında daha yüksek bir açılışla güne başladı. Ayıların Ethereum fiyat hareketini 3.391 doların altına çekmesiyle Pazartesi günü yükseliş hareketi değişiyor gibi görünüyordu. Yazının hazırlandığı sırada  ise ETH fiyatı 3.360$ civarında işlem görüyor.

Eth Yorum Eth Emin Adımlarla Yükseliyor Ethereum Fiyatı Boğaların Lehine Durumda

ETH fiyatı şimdi destek arıyor, ancak uzmanlara göre ayılar Cuma fiyatlarına doğru bir boşluğu doldurmak için daha fazla fiyatı aşağı çekmeye çalışabilir. 55 günlük SMA 3.290 $ ve aylık pivot 3.250$ ile, boğaların Ethereum’da fiyatları yüksek tutmak için lehlerine iki temel unsura sahip olmasını bekliyoruz.

Ethereum Fiyat Analizi: 3.687 Doları Görebilir

Uzmanların Ethereum teknik analiz verilerine göre popüler altcoin, Cuma gününe kadar bir fırsat kollayacak. Söz konusu bir fırsatın ortaya çıkması, 3.018 dolardan kısa vadeli kâr arayan birçok ayıyı etkisiz bırakabilir.

Uzmanların yorumuna göre ETH’nin bahsi geçen seviyeye ulaşması ya da üzerine çıkması, bir sonraki hedef olan 3.391 dolara itecektir. Bu alan, ayılar için herhangi bir direniş bariyeri olarak görülmüyor. Bu da bu noktadan sonraki yükselişin 3.687 dolara kadar rahatlıkla çıkabileceğinin sinyalini veriyor. Uzmanlara göre BTC fiyatını da yakından izlemekte fayda vardır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu