Analiz

Ethereum Fiyat Tahmini: Ethereum ATH Rekorunu Tazeleyebilir

0
(0)

Ethereum fiyat tahmini hafta sonu yorumlarına göre, analistler önemli çıkarımlarda bulundu. Ethereum fiyatı, 4,000 dolarlık psikolojik seviyeyi etiketlediği için üstel bir yükselişte. Yeni bir yükseliş trendi ortaya çıkmadan önce 3.716 $ veya sonraki destek seviyelerine küçük bir geri çekilme olası görünmekte. Uzmanların yorumlarına göre ETH 3.863 doların üzerinde toparlanmayı başarırsa, sıradaki tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden test edebilir.

ETH geçmiş verilerinde benzer durumlarda görünüyor. Ethereum fiyatı, psikolojik bir seviyeyi geçtiği için 31 Ağustos ile 3 Eylül arasında büyük bir yükseliş gördü. Ancak, şu anda yavaş bir düşüş trendi yaşayan satın alma baskısına dayanamadı. ETH’nin bir destek seviyesinden sıçrama ve yükseliş trendini yeniden başlatma olasılığı yüksek görünüyor.

Analistlerden Ethereum Yorumu: İşte Beklenen Seviyeler

Ethereum yorum açıklamaları ile gündeme gelen Digital Coin analiz ekibi, lider altcoin için tahminlerde bulundu. Analistlere göre; Ethereum fiyatı, 31 Ağustos ile 3 Eylül arasında 4.000 dolarlık psikolojik seviyeyi yeniden test etmek için yaklaşık %25 arttı ve bu da yükselişten önce oldukça önemli bir adım.

Analistlerden Ethereum Yorumu İşte Beklenen Seviyeler

Bu hamle, ETH’nin 3.000 dolarlık engeli aşmasından yaklaşık bir ay sonra geldi. Başarılı altcoin, 4.071$’lık değer alanının üst sınırını yeniden test edemedi ve şu anda alıcılardan güç toplamak için geri çekiliyor. Yazının hazırlandığı sırada ise 3887$ bandında seyrediyor.

Ethereum fiyat tahmini 2021 yorumlarına göre; ETH 3.716 $ veya 3.524 $ destek bariyerlerinde satın alma baskısının yeniden canlanması, yükseliş trendini yeniden başlatmada önemli olabilir. Böyle bir durumda ETH’nin 4.071 dolara yükselmesi muhtemel ve satın alma baskısı artmaya devam ederse, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.372 doları yeniden test etmesi bekleniyor. Ünlü analistlerden Ethereum yıl sonu tahmini için ise 4500$ ve üstü bir tahmin gelmişti.

Kripto Para Bitcoin: 2021, 2022 ve 2023 Fiyat Tahminleri 0 (0)

Bitcoin Analizi: Her Seviyeyi Bilen Analist Yorumladı 0 (0)

Yükselecek Kripto Paralar: BTC, ETH ve XRP İçin Beklenen Seviyeler 0 (0)

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu