Analiz

Shiba Coin Geleceği: 2021, 2022 ve 2023 Fiyat Tahminleri

3.9
(21)

Son dönemin popüler birimi Shiba coin yatırımcıların ilgiyle takip ettiği altcoinler arasında yer alıyor. Özellikle Mayıs ayında gösterdiği muazzam yükseliş performansıyla kısa vadeli yatırımcıların dikkatini çekmişti. Vitalik Buterin’in önderliğinde her gün daha fazla yatırımcıyla buluşan birim şu sıralar ufak çaplı yükselişlerle seyrine devam ediyor.

Bizler de bugün, Shiba Inu uzun vadede ne olur sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız. Özellikle 2022 ve 2023 yıllarına kadar Shiba ne durumda olacak, analistler bu konu hakkında neler söylüyor? Tüm bu soruların yanıtını ve Shiba Inu yorum ve analizlerini bir araya getirdik. Şimdi gelin, popüler altcoin birimini yakından tanıyalım.

Shiba Coin Yorum ve Değerlendirmeler

Shiba Coin Yorum Ve Değerlendirmeler

Shiba Inu nedir sorusu son günlerde çokça aratılmaktadır. Elon Musk’ın DOGE paylaşımlarıyla gündeme geldikten sonra, Shiba piyasaya çıkmış ve bir anda gündemi değiştirmişti. Shiba birimi de tıpkı Dogecoin gibi şaka amaçlı ortaya atılmış bir “meme coin” projesidir. Dogecoin gibi Shiba Inu’nun da sembolü Japon köpek cinsi olan “Shiba”’dan gelmektedir.

Bunu da isim olarak benimseyen Shiba coin projesi bu fikri ortaya atarak piyasaya çıkmıştır. Shiba’nın web adresinde yer alan bilgilere göre, birimi bir “deneysel” araştırma niteliğinde piyasaya sürülmüş. Bu ibareden sonra yatırımcılar acaba Shiba Inu geleceği nasıl olacak, Shiba piyasadan kaldırılacak mı? gibi soruların yanıtını aramaktadır. Uzmanlarsa Shiba hakkında detaylı bir açıklama yaparak görüşlerini dile getirdiler.

Shiba Inu Geleceği Ne Olur?

Shiba Inu Geleceği Ne Olur

Analistler Shiba’dan bahsederken “DOGE Katili” olarak söz ediyorlar. Zira SHIB coin espri amaçlı ortaya çıkmış yeni nesil köpek temalı birimlerdendir. Bu sebeple Dogecoin için ciddi bir rakip olarak görülmekte. Ancak analistlerin bazıları aynı görüşte olmadıklarını dile getirmekte.

Öte yandan “Doge katili” deyiminin doğru olduğunu savunan analistler de bulunuyor. Böyle düşünen analistlerin ortak yorumlarını incelediğimizde ise, SHIB coinin değerleneceği öngörülüyor. Analistler Shiba’nın 2021 senesi içerisinde hatta bu ayın sonlarına doğru en az 1 sıfır silerek 0.000035 dolar bandı ve üzerinde seyredebileceğini öngörmekteler. SHIBA ise yazının hazırlandığı sırada (26.06.2021) 0.000007238 dolardan fiyatlanıyor.

Öte yandan bu senaryo gerçekleşmese bile, Shiba’nın 2021 sonunda bile gündemde olacağı, hanesinden ise 2 sıfırın silinmiş olabileceği tartışma konusu oldu. Bu yorumlara göre Shiba %200 oranında bir artış yaşayabilir. Analistlerin Shiba coin yorum ve değerlendirmelerine göre de 2022 ve 2023 seneleri için de çıkarımlarda bulunabiliriz.

Shiba Inu Geleceği: 2022 ve 2023 Fiyat Tahminleri

Shiba Inu 2022 Ve 2023 Fiyat Tahminleri

Analistlere göre SHIB birimi 2022 senesinde bul yıla göre daha iyi bir performans ortaya koyabilir. Özellikle “köpek meme token” akımı kripto paralarda önemli iş ortaklıklarının o birimlerin benimsenmesiyle geldiğini belirtmekteler. Analistlere göre; SHIB Coinin çarpıcı nitelikleri olmasa bile hızlı, bol sıfırlı olması ve düşük masrafları sebebiyle avantajları bulunuyor.

SHIBA’nın en önemli yanı ise sahip olduğu topluluk ve sosyal bir deney olarak görülmesi. Analistler bu sosyal deneyde yatırımcıların SHIB Coin fiyatını yükseltmek için hemen her zaman alım yönünde işlem yapabileceklerini düşünüyorlar. Bu sebeple Bitcoin hareketlerini de çok düşünmeden alım yapabilmekteler. Shiba Inu yorum için ise, 2022 yılında görebileceği fiyatın 0.0000090 dolar olabileceği düşünülüyor.

Shiba Inu Grafik ve Güncel Yorumu

Shiba Inu Grafik Ve Güncel Yorumu

Shiba Inu geleceği her yatırımcının merak ettiği konulardandır. Shiba geçtiğimiz günlerde düşüş trendini tam olarak 13 Haziran tarihinde kırmıştı. Bu kırılımla 0.00000749 dolar seviyesindeki ilk direnç noktasını da başarıyla aşarak 2. Direnç seviyesi olan 0.00000917 bandına kadar geldi. Ancak bu nokta üzerinde iğne atmasına rağmen direnci kıramadı ve düşüşe başladı.

İlk direnç seviyesi olan 0.00000749 bandı artık destek olmuştu. Ancak bu noktada da tutunamayarak 0.00000561 dolar seviyelerine kadar geri çekildi. Son olarak dün ve bugün 0.00000749 bandında retest gerçekleştirdi ancak henüz ilk direnç noktasını aşabilmiş değil. Önümüzdeki 1-2 gün boyunca da bu aralıklarda seyredebileceği düşünülüyor.

 

binance üzerinden indirimli alım yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

kayıt linki

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3.9 / 5. Oy sayısı: 21

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Bu aralar en çok dikkatimi çeken alt coin buydu. Sizin yazınızı görünce mutlu oldum çünkü hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyordum ve gerçekçi yazan tek sayfa sizsiniz yine harika yazmışsınız teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu