Analiz

Shiba Coin Analiz: Shiba Inu Yükselişe Hazırlanıyor!

5
(4)

Shiba Coin analiz ve tahminlerine geçmeden önce, şaka token’ini son bir hafta içindeki durumuna göre değerlendirmekte fayda vardır. Shiba Inu (SHIB) geçmiş verilerine baktığımızda, Çarşamba günü meydana gelen satışlar sonrasında güne düşüşle devam ettiğine şahit olmuştuk. Esasen bu düşüşü dün (4 Kasım) toparlamaya başlayan Shiba, şu anda 0.000057$ civarında kritik alanlarda fiyatlanıyor.

Peki, ilerleyen günlerde hedefi ne olacak? Bahsi geçen yükseliş hareketi nereye kadar sürecek? Günlük verilerine dayanarak ele aldığımız Shiba Inu’yu teknik analiz verileri ışığında aktarıyoruz İşte uzmanların ve kripto para analistlerinin yorumuyla Shiba coin analiz yorum

Shiba Coin Yorum: SHIB Yükseliş Öncesi Hazırlıkta

3 Kasım tarihinde Shiba Inu ara desteklerde tutunamayarak güçlü destek alanına kadar geriledi. Piyasada ardı ardına gelen satışlar sebebiyle fiyatında düşüş gösteren Shiba, 3 Kasım’a kırmızı renkte başlamıştı. Bahsi geçen güçlü destek alanından bir ret yiyen Shiba, 5 Kasım itibariyle yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Yükselişten kurtulması için en kötü 0.000060$ seviyelerine ulaşması bekleniyor. Bu noktaya ulaşmasıyla yükseliş hareketini daha da sürdüreceğini söyleyebiliriz.

Shiba Coin Yorum Shib Yükseliş Öncesi Hazırlıkta

Özellikle 4 Kasım’dan önce, güne karışık başlamış ancak, düşüşten önceki en yüksek seviyelerinden biri olan 0.000069$ civarında yüksek bir seviyeye artış göstermişi. Fiyat bu alandan sonra gerilemeye başladı. O tarihlerde gün içinde en düşük seviye olan 0.000044$ civarına kadar geriledi. Shiba ınu, günün ana destek seviyelerinin de altına düşmüştü. Esasen birçok yatırımcının bu durumda endişelendiğini görsek de, güçlü destek alanından sıçrayan Shiba, 5 Kasım itibariyle %14’lük bir yükseliş kaydetti. Uzmanların Shiba Coin analiz verilerine göre, Dogecoin katilinin ilerleyen günler için uzmanlar hedefleri açıkladı.

SHIB/USDT Fiyat Analizi

Shib-Usdt Fiyat Analizi

SHIB/USDT fiyat analizi ve yorumlarını aktaran uzmanlara göre; SHIB Coin 0.000065 dolara ulaşmadan rahatlayamayacak. Bu alana kadar yükseliş göstermesi durumunda önceki gün meydana gelen düşüş hareketinin son bulduğunu anlamış olacağız. En azından bir süre Shiba’yı yüksek alanda tutacak ilk alanın 0.00065$ olduğunu söyleyebiliriz.

Uzmanlara göre ilk büyük direnç alanı olan bu seviyeye ulaşabilmek için, %38,2 FIB ve 0.000059$ civarının alınması gerekecek. Bunlara ek olarak, Shiba Inu 0.000060$ seviyelerine geri dönebilmek için daha geniş bir pazardan alıcılarla buluşmaya ihtiyaç duyabilir. Son gelen KucCoin listeleme haberi ile beklenen ilgiyi tam göremeyen coin, yine alıcıların faktörü ile yükselişe geçecektir.

Uzmanların bir başka Shiba coin yorum ve görüşlerine göre, ilk büyük direnç seviyesinin ve 0.000068$’lık alanın ve ayrıca %23,6 FIB seviyelerinden, muhtemelen yukarı yönlü hareket sergileyebilir. Analistlere göre başka bir yükseliş kırılımı, Shiba’yı ikinci büyük direnç seviyesi olan 0.0000756$’a doğru gitmeye zorlayacaktır. Sırasıyla bu alanların takip edilmesinde fayda vardır.

SHIB/USDT 1 Günlük Grafik Yorumu

SHIB/USDT 1 günlük grafiğini incelediğimizde, fiyatın henüz ilk ara direnç aşaması olan 0.000057$’ı aştığını görebiliyoruz. Bu  durum, yükseliş hareketinin geleceğini daha da güçlendiriyor. Bununla beraber izlenmesi gereken diğer direnç alanı ise 0.000060$ olacaktır.

Shib-Usdt 1 Günlük Grafik Yorumu

Bu alanın da yukarı yönlü kırılmasıyla, fiyatın çok daha yüksek seviyelere gideceğini görmekteyiz. İlk olarak 0.000064$ – 0.000065$ civarını aşmak isteyecektir. Bu aralığın da alınmasıyla fiyatı 0.000074$ civarına çıkarken görebiliriz. Kısaca Shiba coin analiz 1 günlük grafikte bu yorumlar yapılabilmektedir.

Shiba Coin Analiz: Kasım Ayı Shiba Inu Tahminleri

Uzmanların yorumlarına göre Shiba Inu, uzun vadede 0.000074$ civarına ulaşmayı hedefliyor. Muhtemelen Kasım ayı sonuna kadar bu seviyelerin görüleceği düşünülmekte. Bununla beraber Shiba Coin analiz verileri ve Shiba Coin teknik analiz göstergeleri, yükselişin çok yakında başlayacağını sinyal veriyor.

 

Shiba Coin 1 TL Olur mu, SHIB 1 Dolar Olur mu? 5 (4)

Shiba Coin Geleceği: 2021, 2022 ve 2023 Fiyat Tahminleri 5 (4)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 4

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu