GenelAnaliz

Cardano Fiyat Analizi: ADA 3 Dolar Bandını Kırdı!

0
(0)

Cardano fiyat analizi; Cardano fiyatı kısa süre önce 3 doları aştı ve son 24 saatte %8 oranında artış gösterdi. Tüm zamanların en yüksek değerini tazeleyen ADA, 3.09 bandına kadar ulaştı. Söz konusu kripto para, bu hamlesiyle birçok yatırımcıyı umutlandırdı. Verilere göre ADA yazım sırasında 2.94$ seviyesinde ve son 24 saatte %2 oranında düşüş gösterdi.

Birçok yatırımcı ADA coin’in seyrini merak ederken, uzmanlar ADA’nın durumunu yorumladı. Uzman analistlerden birkaçı, ADA coin için 10$ bandına işaret etti. Başarılı kripto para bu rakama ulaşabilir mi? Bu mümkünse ne kadar sürede bu seviyeye çıkabilir? İşte analistlerin tahminleri…

Cardano Fiyatı ATH Rekorunu Tazeledi

İlk 10 kripto para listesinde 3.sıraya yerleşen Cardano (ADA), ATH rekorunu tazeledi ve 3.09$ civarını test etti. Ada, bir süre önce çok beklenen Alonzo adlı güncellemesini durmuştu. Bu duyuru ile yükselişini sürdüren ADA test ağı, artık resmi olarak akıllı sözleşmeleri destekliyor.

Cardano Fiyatı Ath Rekorunu Tazeledi

Akıllı sözleşmelerin ana ağ yapısında 12 Eylül 2021 tarihinde işleme alınacağı söyleniyor. Birçok analist, bu tarihe kadar ADA’nın yükseliş dopingi ile hareket edeceğini öngörmekte. Alonzo güncellemesi ADA için oldukça olumlu karşılanıyor. En azından 12 Eylül’e kadar yükseliş gelebilir. Hatta bazı analistler 10$ civarına dikkat çekiyor.

Cardano (ADA) 10$ Olur mu? İşte Analist Yorumları

Ada coin analizi; Alonzo güncellemesi ile gündeme gelen ADA, birçok analistin takdirini topladı. Son olarak ismi belirtilmeyen popüler analistlerden biri, ADA coin yorum ve tahminlerini aktardı. Analiste göre ADA fiyatı 10$ bandına ulaşabilir.

Cardano (Ada) 10$ Olur Mu İşte Analist Yorumları

Ancak öncelikle 5$ seviyesini aşması gerekiyor. Daha önce ADA coin tahminleri ile bilinen analistlerden Jha ise, Cardano fiyatında 10$’a işaret etti. 10$ hedefi için “çok yakında” açıklamalarını kullandı.

 

Cardano Coin Uzun Vadede Ne Olur? Cardano Geleceği

Hangi Coin Yükselecek ve Hangi Coin Alınmalı 2021

Kripto Para Piyasasının Yükselen Değeri Ada Coin – Cardano Nedir?

ADA Coin ATH Rekorunu Kırdı! İşte Uzmanların Cardano Yorumu

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu