Genel

ADA Coin, Chainlink (LINK) ile İş Ortaklığı Yapıyor

0
(0)

ADA coin Oracle Services için Chainlink (LINK) ile iş ortaklığı yapıyor. Popüler kripto para projesi Cardano, DeFi ekosisteminin gelişimini hızlandırmak için Oracle çözümleri sağlayıcısı Chainlink ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Haber, geçen hafta sonu düzenlenen iki günlük bir konferans olan Cardano Zirvesi’nde açıklandı. Söz konusu Zirvede daha pek çok konuya yer verildi. İşte ortaklığa ilişkin detaylar…

Cardano Zirvesi’nden Önemli Gelişmeler

ADA coin haberleri, Alonzo güncellemesi meydana geldiğinden bu yana olumlu şekilde gelişiyor. “Şimdiye kadarki en büyük online blockchain etkinliği” olarak açıklanan Cardano Toplantısı, 25-26 Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleştirildi. İki günlük konferans; sunumlar, raporlar, geleceğe dair vizyonlar ve panel tartışmalarıyla doluydu.

Cardano Zirvesi’nden Önemli Gelişmeler

Birçok etkinlik arasında Cardano (ADA) ekosisteminin daha da geliştirilmesinde ana etken olan ve beklenen yeni ortaklıklar hakkında detaylı konuşmalar gerçekleştirildi. Bunlardan biri telekomünikasyon sağlayıcısı Dish Network ile yapılan bir ortaklık hakkında idi. Ancak söylenenler arasında en büyük ilgi gören, oracles sektörünün liderlerinden Chainlink (LINK) ile entegrasyona ilişkin duyuru oldu.

Chainlink, zincir dışı dünyadan gelen bilgilerin zincir üstü alanın protokolleriyle birleştirilmesine izin vermektedir. Söz konusu ortaklık sayesinde Cardano ve Chainlink, Oracle Services için masaya oturacak.

Cardano, Ethereum’a Karşı Güç Topluyor

Cardano, Ethereum’a Karşı Güç Topluyor

Cardano, DeFi alanına girme ve Ethereum’a (ETH) karşı büyük bir rakip olarak piyasada var olma isteğinde giderek daha cesur hale geldi. Chainlink projesi de, aynı şekilde başarılı bir şekilde piyasada bulunuyor. Ayrıca bugün itibariyle DeFi, sigorta veya oyun endüstrisinde milyarlarca doları güvence altına alıyor.

Teknolojileri, küresel işletmelere ve önde gelen veri sağlayıcılarına tüm blok zincirlerine evrensel bir ağ geçidi sunuyor. Uzmanlar bu haber ile ADA coin yorum için olumlu söylemlerde bulunuyor. Ayrıca Cardano geleceği açısından bu ortaklık önemli bir hamle olarak görülüyor.

 

ChainLink (LINK) Nedir?

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ada coinin geleceği çok parlak daha bir çok ortaklığa imza atacağını düşünüyorum çünkü ada coin 0.50 cent olduğunda bile bu coinin çok yükseleceğini tahmin etmiştim şuan 3 dolara kadar gelse de ilerleyen günlerde daha da yüksek seviyelere geleceğine inanıyorum hala sepetimde ada coinim var teşekkür ederim haber verdiğiniz için ortaklıktan kolay gelsin.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu