Genel

Haftalık Analiz: Solana, Avalanche, Cardano Fiyat Analizi

0
(0)

Haftalık analiz verilerinden önce Bitcoin durumuna bakmak gerekiyor. Bitcoin şu anda 46.000 dolar civarında tutunmaya çalışıyor. 7 Eylül’de yaşanan büyük çöküş sonrası kendisini toparlamaya çalışan lider kripto para, birçok altcoin için alım fırsatı sundu. Hatta Bitcoin başta olmak üzere çoğu altcoin düşüşünü geri almaya başladı bile. Bizlerde bugün, haftalık Solana (SOL),  Avalanche (AVAX) ve Cardano (ADA) analizlerini paylaştık. İşte merak edilen kripto paraların olası seyirleri…

Solana (SOL) Fiyat Analizi

Solana Sol Fiyat Analizi

Solana haftalık analiz verilerine göre, düşüşten sonra en hızlı toparlanan altcoin Solana oldu. Hatta söz konusu kripto para birimi beklenen oranda düşüş göstermeyerek, kısa sürede yükseliş evresine geçti. Fiyat gün içinde 209$ civarına ulaştı ve hala yükselişini sürdürüyor.

Solana grafiğinde yükselen kanalın test edilmesiyle fiyat o noktadan güçlü tepki gördü. Sol fiyatı hala yükseliş trendinde bulunuyor. Zira 183 doların aşılması, kripto parayı 200$ bandında itti ve şu anda 209$ civarına ulaştı. Sol için artık çok daha ciddi yükselişlerden bahsedebiliriz. Hafta boyunca yükselişler meydana gelebilir, Bitcoin’e bağlı olarak izlenmelidir. Olası olumsuz durumlarda 183$ ve 150$ önemli destek alanlarıdır.

Avalanche (AVAX) Analizi

Avalanche Avax Analizi

Avalanche analiz verilerine göre AVAX kısa süreli düşüşün ardında toparlandı ve 41$ civarında fiyatlanmaya başladı. Günde yükselişle başlayan kripto paralardan olan AVAX, 43 doların üzerinde kapanış göstermesi gerekiyor. Zira fiyatın 46 doları kırması da 60 dolara kadar yükselişleri tetikleyebilir. Bahsi geçen alanların yakından izlenmesi önerilmektedir. Ayrıca RSI satış sinyali veriyor ve hareketli ortalamaların çoğu da düşüş sinyali vermekte.

Cardano (ADA) Analizi

Cardano Ada Analizi

Cardano analiz verilerine göre Alonzo güncellemesinin oluşturduğu FOMO, Bitcoin’in düşüşüyle bir miktar söndü. Güncellemeye 4 gün kaldı ve ADA için olası seviyeler merak ediliyor. Cardano için yukarı yönlü hareket gelirse, 2.54 ve 2.744$ seviyelerinin aşılması mümkün olabilir.

AVAX Coin Nedir ve Nasıl Alınır? Avalanche Coin Geleceği 0 (0)

SOL Coin Yorum: Solana Yükselişi Rekor Seviyede! 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu