AltcoinAnalizNedir

Fantom (FTM) Coin Yorum: FTM Coin 2022 Yılında Değerlenir mi?

0
(0)

FTM Coin yorum ve analist tahminlerine göre, FTM Coin’in 2022 yılında değer kazanma olasılığı güçleniyor. Özellikleri ve geçmişte yakaladığı yükseliş ivmeleriyle dikkat çeken FTM Coin, analistlerin fiyat artış tahminlerine konu olan kripto paralar arasında. Pek çok uzman analist FTM Coin’in 2022 senesinde 2.65 dolar ile 3.99 dolar bandında hareket edebileceğini savunuyor. Gelin konuya ilişkin detayları hep birlikte inceleyelim.

Fantom (FTM) Coin Gelecek Vadediyor mu?

Analistlere göre Fantom (FTM) Coin yatırımcıların gözden kaçırdığı kripto paralar arasında ama bu durumun böyle devam etmeyeceğine işaret ediyorlar. Kripto para geçtiğimiz senede dikkat çekici bir ralli ile gündeme gelmişti. FTM Coin grafikleri tarihsel bazda incelendiğinde ise kripto para çoğu kez ivmesini yükselterek ilerleyiş sağlamayı başarmış. 2021’de 0.02 dolarlık fiyatı gören kripto paranın 10.01.2022’de 2.37 dolar ile 3 dolar bandı arasında işlem görmesi, analistlere göre gelecek vadeden bir imajın ortaya çıkmasını sağladı. Kripto para için piyasa dinamiklerine ve volatiliteye göre dalgalanmalar oluşsa da geleceğe yönelik tahminler değer kazanımı yönünde.

Fantom (Ftm) Coin Gelecek Vadediyor Mu

Uzmanlar 2021 senesi içerisinde Solana Coin’in %11 bin oranında değerlendiğini ve onun yanında dikkatleri çeken bir altcoin daha olduğunu belirtiyorlar. Bu kripto para ise FTM Coin olarak açıklandı. FTM Coin’e yönelik talep artışındaki temel sebepler, FTM Coin’in SOL Coin gibi katman 1 teknolojisi olması ve süper hızlı işlemleri sunması.

Özellikle kurumsal yatırımcılar Ethereum ağındaki işlem ücretlerinden kaçınarak merkeziyetsiz finansal işlemlerden veya kripto para ticaretinden yararlanmak istiyorlar. Bu durumda Ethereum’un piyasa rakipleri olan SOL ve FTM Coin önem kazanmaya devam ediyor. Ethereum ağında saniyede 14 işlem yapılabilirken, Fantom protokol ile saniyede 25 bin işlem çok daha düşük masraf kapsamında gerçekleştiriliyor. Analistlere göre tüm faktörlerin birleşimi Fantom Coin geleceği hakkında yapılan yorumlarda pozitif ifadelerin yer almasına sebep oluyor.

Fantom (FTM) Coin Artış Olasılığını Destekleyen Faktörler Neler?

Fantom (Ftm) Coin Artış Olasılığını Destekleyen Faktörler Neler

FTM Coin, 2022 senesinde değer kazanması beklenen kripto paralar listesinde yer alıyor. Fiyat artışına yönelik beklentileri kuvvetlendiren faktörler ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Büyük Yatırımcı Desteği: Kripto para alanında gerçekleştirdiği yatırımlar ile adından söz ettiren Bankman Fried, FTM Coin’i portfoyüne eklediğini açıkladı. Daha pek çok büyük yatırımcının FTM Coin alımı gerçekleştirmesi pozitif bir gelişme olarak gündemde yer alıyor.
  • Ethereum ve Solana Protokolleriyle Uyum: Fantom Coin hem Ethereum Virtual Machine hem de Solana ile uyumlu yapıya sahiptir. Bu durumda Ethereum ve Solana ağında işlemi tercih edenler, yeni bir kripto parayı portföye ekleme konusunda kullandıkları sistemlerle uyumlu olan FTM Coin’i değerlendiriyorlar.
  • Hızlı İşlem İmkanı: 2018 senesinde gerçekleştirilen hız testi ardından Fantom ile saniyede 25 işlem yapılabildiği kanıtlandı. Bu nitelik özellikle büyük hacimli kripto para transferi ve işlemleri yapan kurumsal yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Kripto paranın konu olduğu 2022 ve 2023 fiyat tahminleri de olumlu yönde ilerlemeye devam ediyor.

Fantom (FTM) Coin 2022 Fiyat Tahminleri Ne Yönde?

Fantom Coin hakkında geleceğe yönelik fiyat tahminleri PricePrediction ve DigitalCoinPrice tarafından gerçekleştirildi. Fiyat tahmin platformları 2022 senesinde FTM Coin fiyatında artış olmasını bekliyor. PricePrediction tarafından yapılan FTM Coin 2022 fiyat tahmini, FTM Coin’in 2022 içerisinde 3.97 dolar düzeyine çıkabileceğine işaret ediyor. DigitalCoinPrice analizine göre ise 2022 yılında FTM Coin fiyatı 3.99 dolar seviyesini görebilir.

Fantom(FTM) Coin 2023 Yorumları Nasıl?

Fantom (Ftm) Coin Artış Olasılığını Destekleyen Faktörler Neler

FTM Coin 2023 yorumları, FTM Coin’in merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilme avantajını ve buna bağlı gelişen talep artışlarını konu alıyor. Uzmanlar FTM Coin’in stake edilebilir bir kripto para olduğunu ve geniş bir yatırımcı kitlesinin ise artık pasif gelir elde etmek için işlem yaptıklarını ifade ediyorlar. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı cüzdanlarda saklanabilen ve doğrulayıcı nod seçimi ardından istenilen vadede kilitlenebilen FTM Coin, pasif getiri avantajı sunarak, gelecek vadeden varlıklar arasına giriş yaptı.

CoinArbıtrageBot gibi yatırımcılarca yakından takip edilen fiyat tahmin ve analiz platformları ise yorumlarını sunarken FTM Coin’in artış yapabileceğine yönelik verileri paylaşıyorlar. Platfom, FTM Coin 2023 fiyat tahmini kapsamında 3.95 doları işaret ederken, 2024 senesi için 6.40 dolarlık fiyat tahmini gerçekleştirdi.

DYP Coin Nedir? DeFi Yield Protocol Coin Nasıl Alınır?

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu