AltcoinDefi

DYP Coin Nedir? DeFi Yield Protocol Coin Nasıl Alınır?

0
(0)

DYP Coin, DeFi seven yatırımcılar için çeşitli pasif gelir elde etme hizmetlerini sunmak amacıyla ortaya atılmış bir projedir. Projenin yerel kripto para birimi olan DYP ise, Aralık 2020 tarihinde marketlerde listelenmeye başlamış ve son zamanlarda adından sıkça söz ettirmiştir.

Esasen piyasaya çıktığı ilk dönemlerde daha hareketli bir grafik yolu çizen coin, o zamandan bu yana kadar fiyatında ciddi oranda kayıp yaşamıştır. İlk çıktığında 1.9$ olan kripto para, Şubat 2021 tarihlerinde 4.80$ civarını görmüştür. Şu sıralar ise 0.37 dolar altında seyrediyor. Son zamanlarda adından bahsettirmesinde ise söz konusu kripto paranın bir airdrop etkinliği düzenlemesi yatıyor.

Peki, DYP token tam olarak nedir? Projesi nasıl çalışır ve işler? Token’ın geleceği ve uzmanların yorumlarına göre gidişatı nasıldır? Tüm bunlara ve daha fazlasına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

DeFi Yield Protocol (DYP) Coin Nasıl Çalışır?

DYP, Defi tutkunlarına çeşitli pasif gelir elde etme hizmetleri sunmak amacıyla hayata geçirilmiştir. Sadece birkaç ay içinde binlerce kullanıcıdan büyük destek almıştır. DYP, yatırımcıları için karlı bir trende sahip ve DYP tokeninin geleceğe yönelik oldukça iyimser beklentileri vardır.

Defi Yield Protocol (Dyp) Coin Nasıl Çalışır

Esasen 2020 yılının üçüncü çeyreğinde faaliyete geçen DYP, geçtiğimiz aylarda kusursuz bir büyüme kaydetti. Bu nedenle, birçok kripto meraklısı onu 2021’de izlenmesi gereken bir DeFi prpjesi olarak görmeye başladı. Peki, DYP tam olarak nasıl çalışır?

DYP; verim çiftçiliği, stake etme ve Ethereum madenciliğinde son derece basit bir şekilde tasarlanmış akıllı sözleşme tabanlı bir platformdur. Platform kullanıcıları serbestçe likidite sağlar ve Ethereum kazanırken, yatırımları volatilite etkilerinden korunur.

Platformda yatırımcıların alternatif yatırım seçeneklerine sahip olmalarına yardımcı olmak için birden fazla bahis ve verim çiftliği havuzu bulunmaktadır. DYP henüz yeni olmasına rağmen Defi platformlarında en iyi olmayı hedeflemektedir. Bu yönüyle de birçok yatırımcının ilgisini çekmektedir.

DeFi Yield Protocol Coin Projesi Hakkında

DeFi Yield Protocol’ün en bilinir özelliği platformda stake etme ve verim çiftliği ile kullanıcılara kripto para hızındaki en iyi ödüllerden kazandırmasıdır. Proje ve protokol, son zamanlarda binlerce kullanıcıdan ilgi görüyor. Hızlandırılmış büyümesi ise, altı aydan kısa bir sürede platformda kilitlenen toplam değerde görülüyor. Uzmanların yorumlarına göre; bu platform, merkezi olmayan finans hizmetleriyle dolu olduğundan, kullanıcıları çekmeye ve ilerledikçe daha fazla ödül kazanmaya devam edecektir.

DeFi Yield Protocol Coin Nasıl Alınır?

Defi Yield Protocol Coin Nasıl Alınır

DYP birimi çıktığı ilk dönemlerde sayılı borsada sıralanırken günümüzde birçok borsada yerini almaktadır. DeFi alanında popüler olan DYP Coin Binance borsasında listelenmemektedir. Ancak birçok global borsadan temin edilebilir durumdadır. DYP coin’in listelendiği borsalar ise şu şekildedir:

  • KuCoin
  • 1inch
  • Gate io
  • Pangolin
  • Uniswap
  • PancakeSwap

Yukarıdaki borsalara kayıt olan kullanıcılar, önce hesaplarına para gönderimi yapmalıdır. Ardından ilgili borsada yer alan uygun paritelerdeki varlık (USDT, EUR, BTC vb.) satın alınır. Bu işlemin ardından alınan coin işlem çiftine uygun olan DYP birimi ile seçilerek satın alınabilecektir.

Uzmanlardan DYP Coin Yorum ve Fiyat Grafik Tahmini

Yield Protocol Coin grafik verilerini incelediğimizde, tüm zamanları içeren verilere göre söz konusu birim yaklaşık 6 aydır çöküş içerisinde. Özellikle Ocak – Şubat – Mart aylarında meydana gelen Boğa koşusunda bir miktar artış gösteren kripto para, Bitcoin’e bağlı olarak bu dönemlerde stabil seyrediyor.

1 Doların altında işlem gören kripto para, son 24 saatte 0.37 dolarda fiyatlanıyor. Toplam piyasa değeri ise %1 oranında düşüşle 5.508,331 dolarda seyretmekte. Uzmanların DYP için yorumlarına göre; bu platform, merkezi olmayan finans hizmetleriyle dolu olduğundan, kullanıcıları çekmeye ve ilerledikçe daha fazla ödül kazanmaya devam edecektir. Bu da coin projesini değerli kılabilir.

DYP Coin Geleceği 2021

DYP Coin Twitter başta olmak üzere birçok platformda bir dönem konuşulmuştu. DeFi projelerine yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan proje, uzmanlar tarafından değerlendirildi. Uzman analiz sistemlerinden Price Prediction sistemine göre, DYP coin için dalgalı fiyat hareketi gözlemlenebilir.

Dyp Coin Geleceği 2021

DYP token fiyat tahmini ve teknik analizine göre, 2021’de DYP fiyatının 0.45 $ ortalama fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. DYP’nin ayrıca yıl sonuna kadar beklenen minimum fiyat değeri 0.43$ civarındadır. Buna ek olarak DYP 0,46 $ maksimum fiyat seviyesine ulaşabilir. 2021 Aralık ayında beklenen net seviye ise 0.45 dolar olarak belirtilmektedir.

DeFi Yield Protocol Coin Geleceği 2022

Defi Yield Protocol Coin Geleceği 2022

Uzman analiz sistemi Price Prediction’a göre, 2022’de DYP fiyatının ortalama 0.65 $ fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. Ayrıca 2022 yılı sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0.63$ olabilir. Ayrıca DYP, 2022 senesinde maksimum 0.74 $ fiyat seviyesine ulaşabilir.

DeFi Yield Protocol Coin Geleceği 2023

Popüler analiz sisteminin 2023 için de birtakım tahminleri bulunuyor. Sisteme göre DYP, 2023’te DYP fiyatının 0,95 ABD doları ortalama fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. 2023 yılı sonunda DYP için beklenen minimum fiyat değeri 0.92$ olarak hesaplanmıştır. Analiz sistemine göre ayrıca 2023 yılında görülebilecek maksimum seviye 1,10$ olabilir.

Defi Yield Protocol Coin Geleceği 2023

2023 Aralık ayı için DYP token fiyatının aylık ortalama 0,95 ABD Doları sınırına ulaşacağı ve kripto paranın maksimum 1,10 ABD Doları ile minimum 0,92 ABD Doları arasında işlem göreceği tahmin edilmektedir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu