Analiz

SOL Coin Yorum: Solana Yükselişi Rekor Seviyede!

0
(0)

Sol coin yorum; Solana 3 gün önce ATH rekorunu tazeledi ve 81$’a ulaştı. Solana (SOL) yaklaşık 81 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra 7.1 milyon $ giriş kaydetti.

Son haftalarda, yönetim altındaki varlıkların Mayıs ortasından bu yana en yüksek rekor olan 57,3 milyar dolara yükselmesine neden olan pozitif fiyat hareketine tanık olduk. Ethereum rakibi Solana, tüm kripto para birimi piyasasında en büyük girişleri gördü.

Ethereum Rakibi Solana, ETH’yi Solladı!

Geçen hafta, kripto para fonları 21 milyon dolarlık net giriş gördü ve piyasa önceki aylardaki kayıplardan kurtulurken yönetim altındaki toplam varlıkları 57,3 milyar dolara çıkardı. Bu seviye, kripto para piyasaları düzeltilmeden önce Mayıs ortasından bu yana en yüksek seviye oldu.

Ethereum Rakibi Solana, Eth’yi Solladı

Ethereum geçen hafta 3.2 milyon dolarlık küçük girişlere tanık olurken, rakibi Cardano da 6,4 milyon dolar olarak kaydedildi ve ETH’den daha yüksek girişler gördü. Esnek bir altyapı ve daha hızlı işlem anlaşması sunan başka bir Ethereum rakibi olan Solana, geçen hafta  en büyük girişini gördü ve 7.1 milyon dolar ile sonuçlandı. Solona coin analiz verilerine göre bu rakamlar ETH’den daha iyi tepki verdiklerini ortaya koyuyor.

SOL Coin Yükselişi Ne Kadar Sürecek?

Solana coin geleceği için daha yüksek seviyelere çıkması gerekiyor. Solana fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 81.98$’ın üzerine çıkması ve 98.92$’da %127,2 Fibonacci uzatma seviyesine ulaşmadan önce bu seviyeyi dirençten desteğe çevirmesi gerekiyor.

Sol Coin Yükselişi Ne Kadar Sürecek

Göreceli Güç Endeksi (RSI), rallinin gücünün azaldığını gösteren hafif bir düşüş eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte TRIN da, satış hacminden daha fazla satın alma hacminin devam ettiğini ve altcoin için bir yükseliş eğilimi olduğunu gösteriyor. Ayrıca gündeme gelecek Solana coin haberleri birimin fiyatında etkili olacaktır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu