AltcoinNedir

WAX Coin Binance Borsasında! İşte WAXP Fiyatı Tahmini

0
(0)

WAX Coin Binance listelemesiyle büyük bir çıkış yakaladı ve şu anda ciddi artışlarla seyrini sürdürüyor. Global borsalardan olan Binance, yaptığı duyuruya göre, WAX (WAXP) coin’i listeleyecek. Listeleme tarihi 2021-08-23 tarihinde gerçekleşecek ve WAXP/BTC, WAXP/BNB, WAXP/BUSD, WAXP/USDT alım satım çiftleri için işlemler aktif edilecek.

Söz konusu kripto paranın bu hamlesine ilişkin bazı uzmanlar yorumlarını aktarıyor. Özellikle yatırımcılara rehber niteliğinde olan bu yorumlar, WAX’ın geleceğini ve fiyat hareketlerini içeriyor. Bizlerde bugün, söz konusu yorumları bir araya getirdik. Ancak önce Wax coin nedir? Bir göz atalım…

WAX Coin Nedir, WAXP Coin Projesi Hakkında

Wax Coin Nedir

WAX, “Worldwide Assets Exchange” kelimelerinin kısaltılmış hali ile piyasa sürülmüş bir kripto projesidir. WAX, kullanıcıların sanal ürünler satın alabilecekleri veya değiş tokuş edebilecekleri sanal pazar yerleri oluşturmalarını sağlayan bir platformdur. Bu küresel platform, kullanıcıların güvenilir bir öğe alışverişine sahip olmalarını sağlarken, Herkesin kolay bir ödeme süreci ile güvenli bir şekilde etkileşimde bulunabileceği işlemlerin altında yatan akıllı sözleşmeler üzerinde çalışmaktadır.

WAX projesi, 400 milyondan fazla oyuncu için küresel bir platform sağlar. Oyuncular, oyun içi varlıkların birbirleriyle etkileşime girebilecekleri merkezi olmayan bir pazar aracılığıyla satabilir, aynı zamanda alabilir. Bahsi geçen bu pazar, ürünleri ve fiyatlarını görüntüler, bir veritabanı olarak işlem yapar. Satıcılar, alıcıların sorunsuz bir işlem gerçekleştirmek için doğrudan etkileşimde bulunduğu küresel olarak tek bir havuzda toplanmaktadır.

WAXP Coin Binance Borsasından Nasıl Alınır?

Waxp Coin Binance Borsasından Nasıl Alınır

WAX birimi, satın almanın ve bunlara erişmenin kolay bir yolunu sağlayan Ethereum Blockchain üzerindedir. WAX birimlerini satın almak için Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) para birimleri satın almanız veya bunlara sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca WAX (WAXP) bulunan borsalarda kaydınız olmalıdır. WAX bulunan borsalar ise aşağıdaki gibidir:

  • Binance
  • Huobi Global
  • Bithumb
  • KuCoin
  • Bittrex
  • Pionex…

Sayılan borsalar dışında daha birçok platformdan alım-satım işlemi gerçekleştirilebilir. Yukarıdaki borsalara kayıt olan bireyler, borsa hesaplarına para gönderimi yaparak ya da USDT, BTC ve ETH işlem çiftlerini kullanarak birimi satın alabilir.

WAX (WAXP) Coin Fiyatı

WAXP fiyatı yazının hazırlandığı sırada 0.41$ seviyesindedir. Binance listeleme haberi duyulduğundan bu yana yaklaşık %125 oranında artmıştır. Son 24 saatteki hacmi %16137 oranında ciddi bir artışla $1,878,785,351 seviyesine gelmiştir. Toplam arzı 3,775,330,694 adet olan WAX’ın, dolaşımdaki arzı 1.71B WAX’tır. Piyasa değeri ise $716,683,629 civarındadır.

WAX Yorumu ve WAXP Coin Grafik Verileri

Wax Yorumu Ve Waxp Coin Grafik Verileri

WAX coin grafik verilerine göre kripto para Binance listelemesi ile yükselişini sürdürüyor. Şu anda hacim değeri %16137 oranında ciddi bir artış göstermiştir. Uzmanların WAXP coin yorum ve değerlendirmelerine göre, bir süre daha yükseliş ivmesi sürebilir.

WAX Coin Binance Listelemesi: 2021, 2022, 2023 Tahminleri

Wax Coin Binance Listelemesi 2021 2022 2023 Tahminleri

Dünyanın önde gelen dijital pazarı OPSkins, WAX (Worldwide Asset Exchange) platformunu kurar ve çalıştırır. Dijital oyun öğelerinin fiat para birimi için satıldığı ve yeni tanıtılan WAX Tokens’ın bulunduğu bir oyuncu pazarıdır. OPSkins, 2015 yılında John Brechisci, Jonathan Yantis ve şu anki CEO olan William Quigley olmak üzere 3 kurucu ortak tarafından kurulmuştur.

WAXP coin geleceği için yorum yapacak olursak, WAXP projesinin arkasında sağlam bir ekip ve misyon olduğunu görebilmekteyiz. Bu sebeple Wallet Investor sistemine göre, WAX 2021 yılını 0.24 dolar altında kapatabilir. 2022 yılında 0.40$’a ulaşabilir ve 2023 yılına kadar bu ivmeyle daha da artabilir. Uçuk tahminde bulunmayan sisteme göre 2023’de göreceğimiz fiyat 0.50$ ve üstü olacaktır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu