Genel

MBOX Coin Binance’de Listeleniyor, MBOX Yükselir mi?

5
(1)

Kısa süre önce duyuru yayınlayan Binance, Mbox coin listeleyeceğini duyurdu. 2021’de piyasaya çıkmış olan MOBOX, yaklaşık 4 ay içinde global borsalardan olan Binance’de listelenmeyi başarıyor. Proje ekibini ve listeleme detaylarına değiniyor olacağız.

MOBOX Binance Listelemesi Hakkında

Mobox Binance Listelemesi Hakkında

Mbox Coin Binance listelemesi ile gündeme geldi. MarketCap ve birçok platformda trendlere giren söz konusu coin, başarılı şekilde yükselmeye de devam ediyor. Bu haberin yayınlanması, doping etkisiyle birim fiyatını yukarılara tırmanıyor.

Borsanın resmi sayfasından yapılan açıklamaya göre Binance, 19 Ağustos 2021 tarihinde BTC, BNB ve USDT işlem çiftleri için alım satımı aktive edecek. Binance, MOBOX’u (MBOX) listeleyecek ve MBOX/BTC, MBOX/BNB, MBOX/BUSD ve MBOX/USDT ticaret çiftleri için işlemler açılacak. MBOX için para çekme işlemleri 20.08.2021 tarihinde açılacak.

MOBOX Coin Nedir ve Nasıl Çalışır?

Mobox Coin Nedir Ve Nasıl Çalışır

Mbox coin projesi, kullanıcıları katılımları ve eğlenceleri için ödüllendirerek güçlendiren, topluluk odaklı bir GameFi platformudur. Finans ve oyunlardan yararlanarak yenilikçi tokenomikler ($MBOX) kullanmaya olanak tanımaktadır.

Platformun vizyonu; hiçbir NFT meta veri deposunun tekil olmaması gerektiği, bunun yerine her bir meta veri deposunun birbirine bağlanabilmesini savunmaktadır. Ayrıca oyunlar ve platformlar arasında NFT birlikte çalışabilirliği yoluyla her benzersiz NFT’nin artan faydasını sağlayabilmesinin önemini aktarmaktadır.

İster verim çiftçiliği olsun, ister benzersiz NFT’ler oluşturmak, oyunlar geliştirmek veya sadece platformun sunduğu araçları kullanmak olsun, MOBOX ekosistemi katkıları için herkesi ödüllendirmektedir.

MOBOX Nasıl Alınır?

Mobox Nasıl Alınır

Mbox Coin hangi borsada sorusunun cevabı olarak bugünden itibaren Binance’de listelendiğini aktarmıştır. Global ve büyük borsalardan olan Binance dışında, aşağıdaki borsaları kullanarak da MOBOX satın alınabilmektedir.

  • Gate io
  • PancakeSwap
  • ApeSwap
  • BitZ
  • BKEX…

Yukarıdaki borsalara kayıt olan bireyler, USDT, BNB ya da BUSD işlem çiftlerini kullanarak MBOX ticaretine başlayabilmektedir.

MOBOX Coin Fiyatı

MOBOX yazının hazırlandığı sırada 4.56 dolar civarında seyretmektedir. Son 24 saatte %139 oranında artış göstermiş ve hacim olarak son bir günde $835,064,655 bandına ulaşabilmiştir. MOBOX’un toplam piyasa değeri $169,499,753 civarındadır. Toplam arzının yalnızca %4’ü piyasada bulunmaktadır, 37,105,468.36 MBOX.

MBOX Coin Yorumları, Geleceği ve MBOX Grafik

Mbox Coin Yorumları Geleceği Ve Mbox Grafik

MOBOX coin yorum için kripto paranın geçmiş verileri ve şu anki grafiği incelenebilir. Tüm zamanları içeren grafiğini incelediğimiz MOBOX, şu sıralar ciddi oranda artış gösteriyor. Çünkü birim daha bugün Binance’de listelenmeye başlıyor. Uzmanlara göre yarına kadar artışlar devam edebilecektir.

MBOX Coin Geleceği

MBOX geleceği için analiz sistemleri yıllara göre çeşitli fiyat tahminlerinde bulunuyor. DigitalCoinPrice verilerine göre MOBOX fiyatı 2021’de 6.72 dolar seviyesinde olacak. 2022 yılında ise 8.22 dolar civarında seyretmesi tahmin ediliyor. 2023’ten 2025’e kadar ufak da olsa kademeli şekilde artacağı aktarılıyor.

Mobox Için Tahminler

www.coinkolay.com

Öte yandan tahminlerini aktaran WalletInvestor ekibi, MOBOX için olumsuz düşünüyor. Mobox, yüksek riskli 1 yıllık bir yatırım seçeneği olabilir. MOBOX fiyatı 2021-08-19’da 4.473 USD’ye eşittir, ancak mevcut yatırımınızın bu fiyattan daha düşük olacağı öngörülüyor. Analiz sistemine göre MOBOX, gelecek için önerilmeyen coin’ler arasında yer alıyor.

MOBOX için tahminlerini aktaran CoinArbitageBot sistemine göre, birim fiyatı 2021 yılı sonunda 3.43 dolarda olacak. Ayrıca tam bir yıl sonra bugün de 4.46673 USD olabilir. Önümüzdeki 3 yıl içinde, en yüksek Mobox fiyatı 26.1477 USD’a ulaşabilir ve en düşük Mobox fiyatı 2.07653 USD olabilir. Sistemin esaplamalarına göre, 2022 sonunda Mobox fiyatının 7.22717 USD civarında olacağını ve 2023 sonunda 11.6936 USD fiyat seviyelerinde kolayca sonuçlanabileceğini tahmin etmekteler.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu