CoinKolay ÖzelBitcoinRehber

Binance Borsası Neden Çok Fazla Tercih Ediliyor?

5
(1)

Kripto paraların fazlası ile gündeme gelmesi ile Binance borsası insanlara adını sıkça duyurmaya başladı. Kripto paralar ilk olarak 2009 yılında hayatımıza girmeye başladı. İlk dönemlerde fazla değerli olmasa da özellikle 2015 yılından sonra tüm dünyada kripto paralar konuşulur bir hal aldı. Bu dönemlerde de pek çok farklı kripto borsası hayata geçti. Kimi borsalar kısa sürede batarken kimi borsalar ise uzun süre faaliyetlerine devam etti. Binance’da adını ilk olarak bu dönemlerde duyurdu.

Bitcoin’den tam 9 yıl sonra 2018 yılında Binance tüm dünyada faaliyete geçti. Oldukça yeni bir borsa olmasına rağmen sadece 2 yıl içerisinde diğer borsalara göre fazlası ile büyüdü. Her geçen gün büyümeye devam eden Binance zamanla kendi kripto parasını da piyasaya sürdü. BNB Coin adına çıkardığı kripto para da zamanla değerlendi. Fakat Binance’ın günümüzde fazlası ile tercih edilmesinin pek çok farklı sebebi var.

Binance Borsası Ve Yüksek Hacmi

Binance Borsası ve Yüksek Hacmi

Pek çok kullanıcı sadece borsanın hacmine güvenerek parasını borsaya yatırma kararı alır. Bir borsanın hacmi ne kadar yüksek olursa kullanıcılarına verdiği güven o kadar fazla olur. Binance güvenilir mi sorusuna da insanlar hacmi yüzünden genellikle olumlu cevap verir. Binance sadece belli bir bölgede yüksek hacme sahip değil. 2021 yılı itibari ile Binance tüm dünyada en geniş hacme sahip kripto para borsasıdır.

Bnb Coin Ve Artan Değeri

BNB Coin ve Artan Değeri

Günümüzde neredeyse her kripto borsasının kendine ait bir kripto para birimi vardır. Fakat pek çoğu oldukça düşük değerlere sahiptir. BNB Coin ise günümüzde en yüksek borsa kriptosudur. BNB’nin değeri özellikle geçtiğimiz yıl fazlası ile arttı. 20 dolar seviyelerinde olan coin 600 doları geçmeyi başardı. Bu sayede de hem Binance hem de kullanıcılar büyük kazançlar sağladı. İnsanlar sadece BNB almak için bile Binance’ı çok fazla tercih ediyor.

Binance Türk Yatırımcılara Önem Veriyor

Binance Türk Yatırımcılara Önem Veriyor!

Kripto borsalarında insanlar işleri biraz uzadıkça hemen tedirgin oluyor. Özellikle ülkemizde yaşanan borsa olayları yüzünden tedirginlik iyice arttı. Yabancı bir borsa olan Binance borsası bu rağmen Türk yatırımcılara fazlası ile destek veriyor. Hem mail yolu ile hem de canlı olarak Binance Türkçe destek hizmeti sağlıyor.

Binance Para Yatirma Ve Cekme Islemlerinin Basitligi

Binance Para Yatırma ve Çekme İşlemlerinin Basitliği

Borsalara para yatırma süreci zaman zaman sıkıcı bir al alıyor. Uzayan para yatırma süreci ya da uğraştırıcı işlemler insanları bıktırıyor. Özellikle yabancı borsalar için para yatırma süreci fazlası ile zorlu bir hale gelebiliyor. Binance para yatırma işlemleri ise oldukça basit ve kolay. TRBinance uygulaması ya da web sitesi ile ülkemizden Binance içerisine kolayca aktarmak mümkün. Üstelik Binance’ın ülkemizde anlaşmalı olduğu bankalar da mevcut. Bu sayede para yatırma işlemlerinde oldukça düşük komisyonlar alınıyor.

Aynı şekilde insanlar TRBinance üzerinden para çekme işlemini kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Ana Binance uygulamasından TRBinance hesabına atılan paralar oradan da komisyonsuz olarak banka hesaplarına çekiliyor. Binance borsası bu tarz nedenlerden dolayı oldukça kullanışlı. Üstelik bakım saatlerinin sürekli önceden belirlenmesi ve güncellemeler ile sistemin geliştirilmesi de borsanın kullanılabilirliğini arttırıyor.

Binance Launchpool İle Gelir Elde Etme İmkanı

Binance Launchpool İle Gelir Elde Etme İmkanı

Kripto paralardan para kazanmak için çok fazla yöntem var. Alım satım bunun sadece en bilinen kısmı. Borsalar genellikle kullanıcılarına karşılıklı kazanç sağlayacakları işlemler sunar. Binance Borsası da Launchpool ile kullanıcılara risksiz para yatırma imkanı tanıyor. Günlük faiz gibi işleyen sistemde yatırılan paraya göre kullanıcılar belli bir coin elde ediyor. Binance borsası genellikle yeni listelenecek kripto paraları ilk olarak Launchpool sistemi ile kullanıcılarına sunuyor.

 

Nedir?Kimdir?Nasıl? ve Ne Oldu? haberine ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu