Genel

BNB Coin Yorum: Poly Network Hack, BNB’yi Etkiler mi?

0
(0)

BNB Coin yorum, özellikle bugün çok önem arz ediyor. Çünkü BSC ağında yer alan Poly Network platformu, hacker saldırısına uğradı. Yayınlanan bilgilere göre 600 milyon dolardan fazla kripto para varlığı çalındı. BSC ağında bulunan borsanın hacklenmesi, BNB coin’i nasıl etkileyeceği merak ediliyor. İşte uzmanların yorumları ve güncel BNB analizi…

BSC Ağındaki Poly Network Hack’lendi

Bsc Ağındaki Poly Network Hack’lendi

Bu haftanın en spesifik haberi bugün sabah saatlerinde geldi. Poly Network hack olayı ile gündeme geldi. Saldırıda 600 milyon dolar civarında bir kayıp olduğu bildiriliyor. Poly Network, Bitcoin, NEO, Ethereum ve Zilliqa gibi birçok zincirin birlikte çalışabilirliğini sağlamaya yardımcı olan bir blok zincir yapısı olarak biliniyor. BSC teknolojisi kullanılarak oluşturuldu.

Geliştiriciler, Salı günü yaptıkları açıklamada saldırının ekosistem üzerinden gerçekleştiğini ve 600 milyon dolardan fazla kayıp yaşadıklarını aktardı. Ekip ayrıca, fonların taşındığı dijital adresleri de yayınladı. Bu bilgiyle Tether, fonların yaklaşık 33 milyon dolarını dondurabildi.

Bu zamana kadarki en büyük vurgun olarak kayda geçen olayın, BNB fiyatını nasıl etkileyeceği de merak konusu oldu. Bilindiği gibi Binance Smart Chain (BSC) ağı üzerine kurulu sistemin, güvenlik risklerinin olabileceği düşünülüyor. Konuyla ilgili ünlü CEO açıklamalarını aktardı.

Binance CEO’su CZ Açıklama Yaptı

Binance Ceo’su Cz Açıklama Yaptı

Ünlü CEO CZ, resmi Twitter hesabı üzerinden birtakım açıklamalarda bulundu. Konuya yönelik konuşan Binance CEO’su açıklamasında, geliştiricilere çalınan fonları izlemesinde yardımcı olacağını aktardı. Ayrıca merkezi olmayan bir platform olarak, şirketin bu platform üzerinde bir hükmü ve kontrolü olmadığının altını çizdi.

BNB coin fiyat, Binance Akıllı Zincir (BSC) ağında da kullanılan bir yerel varlık olduğu için bazı yatırımcılar, bu saldırı haberlerinin coin fiyatı üzerinde negatif bir etkisi olabileceğinden korkuyor. Öte yandan birçok uzman, BNB için bu haberlerin olumsuz bir getiri getirmeyeceğini vurguluyor. Peki, Binance Coin yorumları nasıl?

BNB Coin Yorum: BNB Fiyatı Etkilenir mi?

Bnb Coin Yorum Bnb Fiyatı Etkilenir Mi

Günlük grafiğini incelediğimiz BNB şu anda 392 dolardan işlem görüyor. Son birkaç haftadır fiyat güçlü bir yükseliş eğimi yakaladı. Trend ise, birimin düşüşte 200 doların üzerinde önemli bir destek hattı bulmasıyla başladı.

Bu yükseliş boyunca kripto para birimi, 25 ve 50 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmayı başardı. Buna ek olarak MACD, yükselişin bir süre daha devam edeceğini göstermekte. Ancak RSI 77 oranında ve Sat sinyallerini veriyor. Bunlara ek olarak; Stokastik Osilatör göstergesi, güçlü bir yükseliş seyrindeyken, oluşan üçgen formasyonunu yukarı yönlü kırdı. Söz konusu kripto para önümüzdeki birkaç gün daha yükselişini sürdürebilir.

BNB Coin Yorum ve Geleceği

Bnb Coin Yorum Ve Geleceği

BNB şu anda başarılı seyrini sürdürüyor. Özellikle son birkaç gündür dönene haberler nedeniyle, bir kesim insan BNB’nin fiyatının zarar göreceğini düşünüyordu. Öte yandan BSC ağı ile kurulmuş olan Poly Nwtwork nedeniyle, akıllarda acaba BSC ağı ne kadar güvenilir? Gibi sorular yer etti.

Birçok uzman ise, bu durumun başarılı seyriyle göz dolduran BNB’yi etkilemeyeceğini düşünüyor. Birkaç gündür dönen haberler, BNB grafiği incelendiğinde, kripto parayı hiç de etkilememişe benziyor. Şu anda üçgen formasyonunu kırarak yukarı yönlü seyrini sürdürmekte. Söz konusu kripto para birimi, bir önceki rallide kazandığı 427 dolar çevresini yeniden test edebilir.

Bu nokta BNB’nin bir önceki zirvesiydi. Bu noktanın kırılması, birimi 506 dolar seviyelerine kadar çıkarabilir. Yıl sonuna kadar bu şekilde yükselmesini beklemiyoruz. Ancak uzmanlara gör, ufak çaplı düzeltmelerle bu seyrini sürdürebilir. Kış aylarında gerçekleşecek bir ralli ile 520 dolar üstünü görebiliriz.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu