CoinKolay Özel

Yükselecek Kripto Paralar: Eylül 2021 Fiyat Tahminleri

0
(0)

Yükselecek kripto paralar son zamanlarda çokça merak ediliyor. Zira Bitcoin’in 7 Eylül’de 9.000$’ı bir anda silmesi, yatırımcıları oldukça ürküttü. Bu durumda alternatif altcoin arayışına düşen yatırımcılar, çeşitli kripto para projelerini araştırıyor.

Yıl başından bu yana DeFi token’larının yükselişlerine hepimiz şahit olmuştuk. Bitocin’in çöküşüyle DeFi token’ları da iki haneli şekilde düşmeye başladı. Birçok yatırımcı bu durumda diğer coin’lerin akıbetini merak etmeye başladı. Bizler de bugün, uzman analistlerin yorumlarına göre Eylül ayında çıkış yapması muhtemel altcoin’leri bir araya getirdik. Bu birimler yatırım tavsiyesi olmamakla beraber tamamen tahminlere dayalı şekilde oluşturulmuştur.

Yükselecek Kripto Paralar Eylül 2021 Tahminleri

Twitter’da takma bir isim kullanan kripto para analisti, Eylül ayında yükselişe geçmesi muhtemel kripto paraları paylaştı. Analiste göre bahsettiği kripto paralar Bitcoin’den daha iyi çıkış yapacak ve en kötü %10 oranında artış gösterecek. Analistin yorumlarına göre yükselecek olan kripto paralar aşağıdaki gibidir.

Chainlink (LINK)

Chainlink Link

Analiste göre LINK, Bitcoin’den daha iyi performans sergileyebilir. Piyasadaki gözde varlıklardan biri olan LINK, Eylül ayında yatırımcılarını güldürecek. Pentoshi takma isimli analist, LINK biriminin hafife alındığını vurguladı. Diğer kripto para birimlerinden çok daha devasa gelişmeler kaydedebileceğini aktaran analist, önümüzdeki 4-6 haftaya dikkat çekti. Analist; “Fiyat çok yüksek yerlere ulaşışa şaşırmayacağım…” ifadelerini kullandı.

Polygon (MATIC)

Polygon Matic

Analiste göre bir başka yükselecek coin MATIC oldu. MATIC, Bitcoin düşüşüne bağlı olarak negatif yönde seyrini sürdürüyor ve bugün itibariyle toparlanmaya çalışıyor. Kripto para analistine göre, 1.62 dolarda direnç alanı bulunuyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.70 doların üstüne çıkmaya hazırlanıyor. Polygon’u yakından takip ettiğini de belirten analist, “Polygon yeni seviyeleri test edebilir. Muhtemelen en erken Eylül ayının ortasında ATH değerini görecektir…” ifadelerini kullanıyor.

Algorand (ALGO)

Algorand Algo

Aanliste göre bir başka demirbaş Algorand olacak. Eylül ayında çıkış yapmasını bekleyen analist, uzun vadeli çapraz zincirin kırılmaya çalışıldığını aktardı. Analist, ALGO’nun hem USD hem de BTC paritelerinde iyi göründüğüne de vurgu yapıyor. ALOG, analistin senaryosuna uyarsa, 2.11 doların üzerinde ATH seviyesine ulaşabilir. Bu da, mevcut fiyatından (1.48$) %42 civarında bir yükselme anlamına gelebilir.

Eylül 2021’de Yükselmesi Beklenen Altcoinler

Eylül 2021 listesinde yukarıdaki kripto paraların yanı sıra WAVES, XRP ve BNB’de eklenebilir. AMBCrypto analistlerine göre bu kripto paralar Eylül ayı sonlarına kadar, Bitcoin’in düşürdüğü seviyeleri tekrar kazanmaya çalışacaktır. Ayrıca diğer borsa token’larının da yakından takip edilmesi önerilmektedir. Yükselecek kripto paralar 2021 Eylül ayında en çok borsa token’larını kapsayabilir.

Yükselecek Kripto Paralar: En Hızlı Yükselen Kripto Para Listesi

Yükselecek Kripto Paralar En Hızlı Yükselen Kripto Para Listesi

Uzmanların yorumlarına göre, Bitcoin düşüşü birçok kripto parayı vurdu ve düşükten alınmak istenecek ilk coin’ler şüphesiz borsa coinleri olacaktır. Tahminlerimize göre, global kripto para borsalarının coin’leri yavaş yavaş da olsa bu ay içerisinde toparlanmaya çalışabilir. Özellikle Bicoin hareketleri yakından takip edilerek yatırım yapmakta fayda vardır. Takip edilmesi gereken birkaç borsa coin’i aşağıdaki gibidir:

  1. BNB
  2. KuCoin Token
  3. OKB
  4. FTX Token
  5. HT Token
  6. GT Token

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2021 Eylül

En çok yükselecek kripto paralar Eylül ayında toparlanma yaşan coin’ler olacaktır. Bitcoin’in bir saat içinde 9000 doları hanesinden silmesi tüm piyasayı etkilemiştir. Bu durumda, yükselmesi muhtemel kripto paralar yukarıda bahsedilen birimler olabilir. Diğer altcoinlerden yatırım yapılacak en iyi coin’ler ise, şüphesiz taraftar token’ları olacaktır. Chiliz önderliğinde birçok taraftar token, maç öncesi fiyat artışı gösterebilir. Bu da yatırım için kârlı olacaktır.

 

ChainLink (LINK) Nedir?

 

Yükselecek Coinler: Analistlere Göre Eylül’de Artacak 5 Altcoin!

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu