CoinKolay Özel

Yükselecek Kripto Paralar: Ağustos 2021 Tahminleri

0
(0)

Yükselecek kripto paralar, kısa ya da uzun vadeli fark etmeksizin, yatırımcıları mutlaka kazandırmaktadır. Piyasaya yeni girmiş ve henüz bilgisi olmayan bireyler, bu tarz haberlerin peşine düşmektedir. Bizlerde bugün, Ağustos ayı içerisinde yükselmesi beklenen ve olası hedeflere ulaşabilecek kripto paraları bir araya getirdik. Şimdi gelin, yükselecek kripto paralar 2021 Ağustos listesine birlikte bakalım.

Yükselecek Altcoinler – Ağustos 2021 Tahminleri

Yükselecek Altcoinler – Ağustos 2021 Tahminleri

Yükselmesi beklenen kripto paralar Bitcoin’in seyrine de bağlı olarak değişebilmektedir. Son dönemde içinde bulunduğumuz Ayı piyasası, bizleri piyasa konusunda karamsarlıkta bıraktı. Birçok yatırımcının elinde çeşitli altcoinler kaldı. Bu birimler de BTC düşüşlerine bağlı olarak düşüş gösterince, yatırımcılar zarar etmiş oldu. Fakat Bitcoin beklenen seviyeleri birkaç gündür zorluyor ve altcoinleri de hareketlendiriyor.

Özellikle Ağustos ayı içerisinde benzer hareketlerin gelmesi, alt birimleri daha da yukarı sıçratabilir. Peki, yükselecek olan kripto paralar hangileridir? İşte yükselmesi beklenen birimler…

En Hızlı Yükselen Kripto Paralardan Biri: Terra (LUNA)

Yükselecek altcoinler arasındaki Terra’nın Ağustos ortasındaki fiyat hedefi 16.90$’dır. Ağustos sonunda beklenen seviye 18$ olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu noktalar direnç alanlarıdır.

Stellar (XLM)

XLM için Ağustos genelinde hedef 0.31 dolar bandı olabilir. Ay sonunda bu seviyeler izlenmeli, 0,34 seviyeleri beklenmelidir.

Yükselecek Kripto Paralar: Solana (SOL)

Başarılı DeFi projesi SOL, Ağustos genelinde 37$ hattında seyredebilir. Ancak ay sonunda bu noktadan fazla yükseleceğine dair bir sinyal bulunmamakta.

Ağustos 2021 Kripto Para Tahminleri: Internet Protocol (ICP)’de Listede!

Yükselecek coinler listesindeki ICP, Ağustos’un sonu dahil olmak üzere genel hedefi 45 dolar seviyeleri olabilir. Destek hattı sırasıyla; 40.66, 39,60, 38.14$.

Polkadot (DOT)

Başarılı birimin destek hattı sırasıyla; 18.18 ve 17.15 dolar seviyeleri olacaktır. Direnç hatlarından olan 20.50 bandı bu ayın ilk hedefi olacak. Ardından 23$ seviyelerini bekleyebiliriz.

Hangi Kripto Para Yükselir 2021 Ağustos

Hangi Kripto Para Yükselir 2021 Ağustos

Bu ay içerisinde Bitcoin’in seyri, varsayılan tüm senaryoları yok edebilir. Bu sebeple her şeyden önce her yatırım işleminin bir risk barındırdığı unutulmamalıdır. Ağustos ayında da en çok yükselecek kripto paralar BTC’ye bağlı olarak değişebilir. Bu sebeple aşağıda bahsedilen birimlerin yakından takip edilmesi önemlidir.

Bu ay içerisinde yükselmesi beklenen kripto paralar yukarıda da aktarılmıştır. Ancak bunlara ek olarak çeşitli şaka tokenlerinin ve düşük fiyatlı altcoinlerin de takibini yapabilirsiniz. İşte izlenilmesi gereken o birimler…

  1. Shiba Inu (SHIB)
  2. Bittorrent (BTT)
  3. Holo (HOT)
  4. Mina (MINA)
  5. Safemoon (SAFEMOON)
  6. Baby Doge Coin
  7. Whole Network

Yükselecek Kripto Paralar: Hangi Kripto Para Alınmalı

Yükselecek Kripto Paralar Hangi Kripto Para Alınmalı

2021 yılında yükselecek kripto paralar listesi yapmaya kalksak muhtemelen çok uzun sürecektir. Çünkü yıl sonunda ve özellikle kış aylarında yükseliş rallisi beklenmektedir. Bu beklentiye göre de hemen hemen çoğu altcoin birimi artış gösterecektir. Özellikle bu noktada DeFi projelerinin ve NFT projelerinin çok daha ivme kazanarak yükseldiğini görebilmekteyiz.

  • DeFi projeli kripto paralardan birkaçı ise şu şekildedir: LINK, LUNA, ICP, DAI, CAKE, AAVE, GRT, AVAX, SUSHI…
  • NFT Coinlerinden birkaçı ise şu birimlerdir: AXS, THETA, XTZ, ENJ, GALA, XPR, POOL, GET…

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2021 Ağustos – Sonuç

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2021 Ağustos – Sonuç

Yükselmesi beklenen altcoinler, yatırım süreçlerinde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Zira yükselecek coinlerin alım-satımı takip edilir ve kazanç sağlanır. Ağustos ayı için de birtakım tahminlerimizi aktardığımız içeriğimizde, yükselmesi muhtemel birimlere değindik. Bu birimlere ek olarak da yukarıda bahsedilen DeFi ve NFT tabanlı kripto paraların yakından izlenilmesi gerektiğini vurguladık.

Ayrıca birkaç şaka tokenine ve düşük fiyatlı kripto para birimine ilişkin tahminleri aktardık. Eldeki mevcut veriler ışığında yapılan tahminlerde söylenenler yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Bilindiği üzere piyasa oldukça değişken seyretmektedir. Yatırım faaliyetlerinde BTC’nin durumunu da izlemek, az riskli işlem yapmanıza olanak sağlayacaktır.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu