CoinKolay Özel

Yükselecek Altcoinler: Ekim 2021 Fiyat Tahminleri

0
(0)

Yükselecek altcoinler 2021 yılının son çeyreğine yaklaştığımız şu dönemlerde bir hayli merak ediliyor. Özellikle Bitcoin’in 50 bin doları aşması, altcoin’ler açısından oldukça olumlu olarak değerlendiriliyor. Uzmanlar ise Ekim ayında izlenmesi gereken birçok altcoin projesine değiniyor.

2021 yılının başından bu yana DeFi token’ları başta olmak üzere, borsa coin’leri ile oyun tabanlı dijital varlıkların tercih edildiğini gördük. Son olarak “şaka“ tabanlı kripto paraların piyasaya sürülmesiyle de birçok altcoin projesi ön plana çıktı. Uzmanlar bu istatistiklere dayanarak Ekim ayı için teknik analizleri ile patlamasını bekledikleri 5 altcoin projesini açıklıyor.

Bunlara ek olarak farklı analiz sistemlerinin farklı altcoin’ler için yükselecek altcoinler 2021 seyrine yönelik de tahminleri bulunuyor. Tüm bunları ve daha fazlasını yazımızın devamında aktardık. Baştan hatırlatmakta fayda var, aşağıda yer alan tüm öngörüler uzman analistlerin yorumları derlenerek oluşturulmuştur, hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi içermez.

Yükselecek Kripto Paralar: Ekim 2021 Fiyat Tahminleri

Yükselecek kripto paralar Ekim listesini açıklayan Buzz analistleri, BTC’den sonra yükselişe hazırlanmaya başlayan 5 altcoin projesini açıklıyor. Listede projelerin kısaca özellikleri ile birlikte, gerçekleştirdikleri ortaklıkları ve etkinlik tarihlerine de erişebilirsiniz.

1-    IoTeX (IOTX) Coin Amasa Ortaklığı ile Gündemde

Iotex (Iotx) Coin Amasa Ortaklığı Ile Gündemde

IOTX coin, Nesnelerin İnterneti’ni (IoT) güçlendirmek için özel “blockchain-içinde-blockchain” ölçeklenebilir çözümüdür. İnternet cihazlarının fiziksel dünyasını blok blok bağlamak için tasarlanmıştır ve benzersiz Roll-DPoS konsensüs mekanizması sayesinde hem hızlı hem de ölçeklenebilir olacaktır. IoTeX ayrıca gizliliği korumak için hafif bir teknik geliştirmiştir.

Analistlere göre ise, popüler DeFi platformu Amasa ile olan ortaklık, kripto paranın fiyatını yukarılara taşıyabilir. Yakın zamanda bir ortaklık haberinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Bu ortaklık ile kripto para fiyatının yükseleceği düşünülürken, platform geliştiricileri şu ifadeleri kullanıyor:

“Bu ortaklık, Amasa’nın ağ katılımcılarını ödüllendirmek için nesnelerin internetinden yararlanabilmesi için önemli bir destek olacaktır. Kullanıcılar artık veri akışları oluşturabilir. Bu, Iotex’i kullanarak ve Amasa’nın yardımıyla video içeriklerinden para kazanarak mümkün hale gelir.”

2-    Yükselecek Altcoinler: OpenOcean (OOE) Ekim’de Artabilir

Yükselecek Altcoinler Openocean (Ooe) Ekim’de Artabilir

En çok yükselecek kripto paralar Ekim listesinde 2. Kripto para olan OOE, ilk kripto multi-chain CeFi ve DeFi toplayıcı olarak bilinmektedir. Analistlerin tahminine göre Ekim ayından adından sıkça söz ettirebilir. Ayrıca Etherum’dan sonra Binance Smart Chain, Tron, Solana, Polygon, Openocean kısa süre önce de FTM ile bir entegrasyon sürecine girmiştir. Söz konusu kripto para şu anda 0.75 dolardan işlem görüyor.  Son 24 saatte %15 oranında artış göstermiştir. Bu rakamın Ekim ayı sonuna kadar %10 daha yükselmesi beklenebilir.

3-    Dream Quest (DREAMS) %15 Artış Vaat Ediyor

Listede 3. Sırada yer alan DREAMS, Ekim ayı için %15 artış vaat ediyor. Analistleri bu yönde düşünmeye iten ana neden olarak, projenin RPG tabanlı bir oyun olması ve rağbet görmesi gösteriliyor. Analistlerin söylemlerine göre proje 15 Ekim tarihinde gerçekleştireceği GameFi’deki üçüncü IGO’sunu duyurdu. Bu da söz konusu kripto para fiyatını yukarılara taşıyabilecek bir etken olarak görülüyor.

4-    Enjinstarter (EJS) Hatten Land ile Ortaklık Yolunda

Enjinstarter (Ejs) Hatten Land Ile Ortaklık Yolunda

EJS coin ve projesi, Blockchain oyunlarına, NFT’lere ve Metaverse’lere odaklanan bir fırlatma paneli olarak bilinmektedir. Jumpnet üzerine inşa edilen bu sistemler, Enjin ve Efinity için bir ekosistem oluşturmaya yöneliktir. Projenin daha önemli işlevi ise, dijital bir Melaka ikiz şehri inşa etmek için Singapur listesinde bir geliştirici olarak bilinen Hatten Land ile ortaklık yapmaktadır.

5-    Son olarak Jet Protocol (JET)

Analistlerin tahminine göre JET Ekim ayında beklenenin üzerinde bir artış gösterebilir. Bunun nedeni olarak Solana yükselişi öne sürülüyor. Solana, ekosistemindeki token’ları yukarılara taşıyabilecek şekilde yükselebilir. JET şu anda market listelerinde fiyat verisi bulunmuyor.

Analistlerin tahminlerine göre sayılan yükselecek altcoinler listesindeki kripto paralar dışında şu coin’ler de artış gösterebilir: DOT, CHZ ve VET.

 

FTM Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu