CoinKolay ÖzelAnaliz

FTM Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

4.5
(2)

FTM coin geleceği son zamanların en sık araştırılan konusu oldu. Kripto para piyasasının yükselişi, birçok altcoin’e olumlu etki yarattı. Fantom (FTM) de bu altcoin’ler arasında yer aldı. Fantom şu anda 2.16 dolardan işlem görüyor ve Bitcoin’e bağlı olarak düşüş gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde başarılı çıkış yakalayan kripto paranın, tekrardan yükselebilmesi için düzeltmelere gitmesine olumlu bakılıyor.

FTM esasen Solana ve Cardano’dan sonra 3. “Ethereum katili” olarak anılan kripto para oluyor. Peki, bunun temel nedeni nedir? Uzmanlara göre Fantom projesi onun bu sıfatı kazanmasında önemli bir etken. Bilindiği üzere Fantom Vakfı, Bitcoin gibi eski blok zinciri projelerinin karşılaştığı zorlukları çözerken daha demokratik ve verimli bir gelecek için altyapı oluşturmayı hedefliyor. Bu da onu geleceğe yönelik iyi bir seçim haline getiriyor.

Bu durumu değerlendiren uzmanlar ise Fantom coin fiyat tahmini verilerini aktarıyor. Özellikle uzun vadeli yatırımcılar için rehber niteliği taşıyan bu yazıda bahsedilenleri yatırım tavsiyesi olarak almayınız.

FTM Coin Geleceği 2021 Yorumları

Uzman analiz sistemlerin birçoğu farklı görüşleri barındırıyor. Bunların başında Wallet Investor sistemi geliyor. Uzman analiz sistemine göre FTM 2021 yılı sonunda 1.5 dolarda olacağı düşünülmekte. Yani şu anki fiyatından yaklaşık %60 oranında düşüş bekleniyor.

Ftm Coin Geleceği 2021 Yorumları

Aynı kripto para için Price Prediction sistemi de görüşlerini aktarıyor. Sisteme göre FTM 2021 yılı sonunda ortalama 2.51$ civarında olabilir. 2022 yılına yine bu seviyelerden girmesi bekleniyor. Yine uzman analiz sistemlerinden Gov Capital, FTM Coin geleceği 2021 için 0.95 doları öngörüyor. Birçok analiz sistemine göre FTM yıl sonunda bir düzeltme yaşayabilir. Ancak uzun vadede artacağı söylenebilir. Aynı analiz sistemlerinin 2022 tahminleri de bulunuyor.

FTM Coin Geleceği 2022 Yorumları

Popüler analiz sistemleri FTM Coin geleceği 2022 yorumlarını aktarıyor. Uzman analiz sistemi olan Wallet Investor, FTM için tahminlerini aktardı. Sisteme göre FTM yıla 1.25 dolardan başlayacak. Yıl genelinde ortalama 1.30$ civarında seyredecek ve 2022 yılını 1.5 dolardan kapatacak. Bu tahminlere bakınca Wallet Investor sisteminin uzun vadede çok fazla yükseliş beklediğini söylemek güçtür.

Ftm Coin Geleceği 2022 Yorumları

Benzer bir tahmin Gov Capital sisteminden geliyor. Analiz sistemine göre FTM 2022 yılına 1.20 dolardan girebilir. Yıl genelinde düzeltmeler sonucu 1.09 dolara akdar düşebilir. Ancak yıl sonunda ufak bir toparlanma ile yıla başladığı fiyata geri dönebilir. Gov Capital aksine tahminlerini aktaran Price Prediction şirketi 2022 yılında ortalama 3.80$ bekliyor. Bu fiyatın yıl genelinde görüleceğini aktarmaktalar.

FTM Coin Geleceği 2023 Yorumları

Kripto para analiz sistemleri FTM Coin geleceği 2023 yorumlarını farklı şekilde aktarıyor. Uzman analiz sistemi Wallet Investor’a göre, FTM 2023 yılında stabil seyredebilir. Sisteme göre FTM yıla 1.40 dolardan başlayacak. Yıl genelinde ortalama 1.38$ civarında seyredecek ve 2023 yılını 1.48 dolardan kapatacak. Bu tahminlere bakınca Wallet Investor sisteminin 2023 yılından beklentisi bir hayli düşük.

Ftm Coin Geleceği 2021 Yorumları

Benzer bir tahmin Gov Capital sisteminden geliyor. Analiz sistemine göre FTM 2023 yılına 1.40 dolardan girebilir. Yıl genelinde düzeltmeler sonucu ile birlikte en fazla 1.32 dolara kadar düşüş gelebilir. Ancak yıl sonunda ufak bir toparlanma ile yıla başladığı fiyata geri dönebilir. Gov Capital aksine tahminlerini aktaran Price Prediction şirketi 2023 yılında ortalama 5.57$ bekliyor. Bu fiyatın 2023 yılında ve genellikle göreceğinin altını çiziyorlar.

FTM Coin Alınır mı? Analistler Ne Söylüyor?

Ftm Coin Alınır Mı Analistler Ne Söylüyor

Uzmanların yorumlarına göre FTM yıllar geçtikçe değerlenecek bir altocin olacaktır. Yukarıda bahsedilen fiyat tahminlerinden anlaşılacağı üzere, hemen hemen her yıl içerisinde belirli dönemlerde düzeltmeler meydana gelebilir. Bu durumda elinde FTM bulunduran yatırımcıların FTM coin yükselir mi sorusu aklına gelebilir.

Uzman analiz sistemi Price Prediction’a göre kıtlık fiyat artışını teşvik etme eğiliminde olduğundan, Fantom’in değerinin artmaya devam etmesi bekleniyor. Ancak unutmamakta fayda var; herhangi bir yatırım için her an risk bulunur. Herhangi bir yatırıma girişmeden önce kaybetmeyi göze alacağınız sermayelerde işlem yapmanız önerilmektedir.

Fantom (FTM) Coin Kaç TL?

FTM coin yazının hazırlandığı sırada 2.16$ civarında seyrediyor. Son 24 saatte %8 oranında düşüş kaydeden kripto para, piyasa sıralamasında 36. Sırada yer alıyor. Son 24 saatte %54 oranında hacim kaybeden kripto para, 1,348,753,753$ hacme sahiptir. Söz konusu kripto paranın dolaşan arz değeri ise 2.55B FTM’dir.

Fantom (FTM) Coin Yükselir mi?

Kripto para analistlerinin birçoğu FTM coin fiyat tahmini ve öngörüleri ile detayları paylaşıyor. Analistlerin tahminlerine göre söz konusu kripto para önümüzdeki 2 yıllık süreç içerisinde kademeli şekilde yükselebilir. Wallet Investor sistemine göre FTM biraz daha ağır seyir sergileyebilir.

Fantom (Ftm) Coin Yükselir Mi

Analiz sistemine göre yıllara vurulan bu tarz tahminler her zaman tutmayabilir. Keza söz konusu kripto para projesinin ileriki süreçlerde izleyeceği yol da, kripto para fiyatını etkileyen önemli faktörler arasında bulunmaktadır. Bu da FTM coin geleceği ve öngörülerinde yanlış yorumları kapsayabilir.

Öte yandan diğer analiz şirketleri tam tersine FTM’den oldukça umutlu. Analiz sistemi Price Prediction’a göre Fantom (FTM) ortalama fiyatı bu yılın sonunda $2.51’e gidebilir. Beş yıllık plana göz atarsak da, FTM’nin 12.12$ civarında kolayca ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu da 5 yıl içinde göreceği en yüksek değerdir.

binance üzerinden indirimli alım yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

kayıt linki

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4.5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu