AltcoinNasılNedir

NoSHIT (NSH Coin) Nedir, 2022 Geleceği ve Yorumu

5
(1)

NoSHIT (NSH Coin)

NoSHIT (NSH Coin) adından da anlaşıldığı üzere kripto para piyasasındaki kokulardan nasibini alacağa benziyor!

Piyasa içinde artan dolandırıcı token projeleri pek çok yatırımcının cüzdanını yaktı. Dolayısıyla NSH Token projesi de bu kötü projelerin kokusunu alarak doğru tahminlerde bulunuyor. Bununla da kalmayan proje, yatırımcılar için hazırladığı eğitici oyunlar sayesinde bu sahte projelerin tespit edilmesine ortam hazırlıyor.

NSH Coin nasıl satın alınır konusuna değinecek olursak şu an PancakeSwap listesinde yerini alıyor. Gelin sizinle kötü kokular nasıl alınır birlikte öğrenelim.

NoSHIT (NSH Coin) Nedir?

Kripto para piyasası farklı projelere ev sahipliği yapmasıyla da oldukça popüler bir hale gelmeyi başarıyor.

Birçok değişken belirteci olsa da token projeleri kendilerine piyasada bir yer ediniyor ve kullanıcılarına kazançlar sağlıyor. Ancak özellikle 2021 yılında piyasaya sürülen meme coinler ekosistem içinde farklı bir alan oluşturdular. Bu projeler nedeniyle pek çok yatırımcı zarar ederken diğer bir yandan bu birimlere sahip olduğu için mutlu kullanıcılar da bulunuyor. Tam olarak bu kısımda devreye giren NoSHIT nedir?

NoSHIT platform içinde alışkanlık haline gelen şaka coinlerini gerçek projelerden ayırmayı kendisine misyon ediniyor. Bu amaca hizmet eden bu token projesi kullanıcılara daha karlı yatırımlar için de bir ortam sağlamayı amaçlıyor. Platform içerisinde geliştirilen eğitici oyunlar sayesinde de kullanıcılara NSH Token kazanma fırsatı sunuluyor. Peki NSH Coin nedir?

NSH Token bu platformun yerel kripto para birimi olarak biliniyor. Platform içinde yapılan işlemler için kullanıla NSH Token kullanıcılara vaat edilen ödemelerin yapılması için de kullanılıyor. Bu token birimine sahip olan kullanıcılar yönetim hakkında söz sahibi oluyorlar.

 NSH Token Özellikleri Neler?

Nsh Token Özellikleri Neler

Geliştirilen her proje kendi içinde farklı özelliklere ve avantajlara sahiptir. Tabii ki NSH Token projesi de kendisine has bazı özellikler ile öne çıkıyor.

  • Ödüllü DAPP Oyunları; Platform içerisinde kullanıcılar için eğitici ve ödüllendirici oyunlar bulunuyor. Farklı zaman dilimlerinde piyasaya sunulacak olan bu oyunların tanıtımları da yapılıyor. Dolayısıyla kullanıcılar da meme coin projeleri ve orijinal token projelerini nasıl ayırt edebileceklerini öğreniyorlar. Ayrıca verilen bu eğitimin yanında NSH Token kazanma şansı da kullanıcıları bekliyor. Bu oyunlar sayesinde kullanıcılar hem seviye atlıyor hem de coin kazanarak yatırımlarını güçlendiriyor.
  • NoSHIT İncelemeleri ve Denetimleri; Geliştirilen proje kapsamında bu platforma konusunda uzmanlar kişilerce yapılacak denetimler de yer alıyor. Bu sayede diğer projeleri yapısal olarak da birbirlerinden ayırmak kolay bir hale geliyor. Ayrıca platform içerisinde kullanıcılara sunulan ürünler de gerekli denetimlerden geçirilerek istenilen kusursuz forma ulaşıyor.
  • Toplum Katılım Ödülleri; Her projede olduğu gibi bu projede de belli bir topluluğa ihtiyaç duyuluyor. Bu topluluk sayesinde proje değer kazanıyor ve gelişime açık bir hale geliyor. NSH Token sahipleri ise platform içerisinde yaptıkları aktiviteler için proje ekibi tarafından ödüllendiriliyor. Ayrıca kazandıkları ödülleri o anda kullanmaya başlayabiliyorlar.
  • Oyun İçi NFT’ler ve NoSHIT Koleksiyonları; Platform ayrıca kullanıcıları için oyun içinde sahip olabilecekleri NFT’ler sunuyor. Özel koleksiyon NFT’leri olan bu ögeler takas edilebiliyor ve hediye olarak da verilebiliyor. Ayrıca bu değerler satılabildiği gibi jeton olarak da kullanıma uygundur.

NSH Coin Yorum ve Geleceği

Nsh Coin Yorum Ve Geleceği

2021 yılının Mart ayında piyasadaki yerini alan NSH Token oldukça dalgalı bir grafik çizse de yakın geçmişte oldukça hızlı bir yükseliş kaydetti. Dolayısıyla NSH Coin 2022 geleceği hakkında da sorular sorulmaya başlandı. Şu an listelerde de oldukça popüler bir token projesi olmaya başlaması ise göz önünde olmasını sağlayan bir başka özelliği olarak görülüyor.

Sunduğu avantajları ve diğer projelerden ayrılan özellikleri ile de proje için piyasanın asi projesi demek pek de yanlış olmaz. Sunduğu avantajlardan birisi geri ödeme alternatifi sunmasıdır. Kullanıcılar yaptıkları işlem tutarının %8’ini ödül fonu cüzdanlarında buluyor. Ayrıca yapılan her işlemin %4’ü de kullanıcının PancakeSwap likidetisine ekleniyor. Dolayısıyla platform yatırımları desteklerden kullanıcılara da kazanç için destek veriyor.

Tanıtılan yeni eğitici oyunlar sayesinde NoSHIT projesi geliştirilirken kullanıcılar da kazanıyor. Dolayısıyla bu token projesi popülerliğini artırırken pastadaki payını almaya da hevesli bir izlenim çiziyor. NSH Token geleceği ne olur bilinmez ama yatırımcılarına bol kazançlar diliyoruz.

Hamster Coin Nasıl Alınır? HamsterCoin Geleceği ve Yorumu

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu