Genel

Elon Musk Twitter Gündeminde, Bu Şaka Coin’i ise Uçuşta!

0
(0)

Elon Musk Twitter üzerinden piyasayı karıştırmaya devam ediyor. Son olarak 13 Eylül tarihinde yeniden bir kripto para hakkında Tweet atan ünlü CEO, şaka coin’in yüzde 100 artmasına sebep oldu. Söylenenlere göre kendi köpeğinin bir fotoğrafını Twitter’da “Floki has arrived” notuyla paylaşan iş adamı, merakları üzerinde topladı.

Elon Musk Dogecoin Ardından Floki Inu’ya Sardı

CoinGecko verilerine göre Elon Musk kripto para Floki Inu’yu paylaştığı gönderi sayesinde uçurdu. Son dönemin popüler şaka token’i olan Floki Inu, saatler içerisinde %100 oranında artış gösterdi. Dogecoin’in bir başka versiyonu olarak bilinen Floki fiyatı şu anda 0.000030 dolarda işlem görüyor ve son 24 saatte bir miktar gerileyerek günlük kazanç oranını %82 civarında tutuyor. Floki’nin ön plana çıkması ise, Dogecoin’i sıranın gerisine doğru sürüklüyor.

Elon Musk Dogecoin Ardından Floki Inu’ya Sardı

Floki Inu Nedir? Floki Coin Alınır mı?

Elon Musk Floki gönderisi ile gündemden düşmüyor. CoinKolay olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, başarılı CEO Musk, Floki hakkında bir gönderi daha paylaşmıştı. Paylaştığı tüm gönderilerde köpeğine atıfta bulunan Musk, köpeğinin adının Floki olduğunun altını çizmişti.

Ancak Elon Musk’ın gönderisinden hemen önce Floki Inu piyasaya sürülmüş ve birçok yatırımcı bu durumu manidar bulmuştu. O günden bu yana Elon Musk desteğiyle yükselen Floki, yatırımcıların ilgi odağı haline geldi.

Floki Inu Nedir Floki Coin Alınır Mı

Floki Inu platformu, kendilerini “FLOKI, yalnızca elinizde tuttuğunuz için sizi ödüllendiren deflasyonist bir jeton olarak tasarlanmıştır!” şeklinde tanımlamaktadır. Platformda yer alan bilgilere göre Floki, Elon Musk’ın yeni Shiba Inu’su olabilir. Shiba Inu topluluğu tarafından yaratıldığını açıklayan platform, deflasyonist yapısına ve ödül programlarına da dikkat çekmektedir.

Floki piyasaya sürüldüğünde yalnızca Uniswap’ta listelenirken, şu anda 1inch, Hotbit, ZT, PancakeSwap ve 0x Protocol üzerinden satın alınabilmektedir.

Kripto Para ve Elon Musk Arasındaki İlişki Nedir? 0 (0)

Floki Shiba Coin (FSHIB) Nedir? FSHIB Geleceği 0 (0)

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu