BitcoinCoinKolay Özel

Elon Musk’ın Paylaşımı Bitcoin’den Vazmıgeçti Acaba Dedirten Paylaşım,Piyasalar bildiğiniz gibi

0
(0)

Elon Musk’un Twitter üzerinden paylaşımları devam ederken kripto ara piyasasında düşüşe sebep olacak açıklamaları devam ediyor, Btc ile iligli gelen paylaşımdan sonra 36.000 dolar’a kadar geriledi.

 

Binancenin CEO’su  CZ ise heyecana kapılmayın dikkatli olun diye açıklama yaptı .

 

2020-2021 yılının BOğa sezonundan piyasalarda en çok konuşulan şey Elon Musk’ın twitter üzerinde yaptığı paylaşımları oldu , en son paylaşımında bitcoin yazıp yanına kırık kalp koyunca  btc çok kısa sürede 4000 dolar kadar geriledi, elon’ın bu denli açıklamaları DOGE içinde olmuştu ve aynı şekilde düşüler yaşanmıştı bu düşüşlerin üzeirne Binance CEO’su açıklama yapmış dikkatli olmakta fayda var , ani hareketlerden kaçının diye belirtmişti.

 

Elon Musk’ın yaptığı paylaşıma birde ayrılık aşamasında olan bir çift in fotoğrafını eklemedi acaba bitcoindne vazmı geçti diye düşünülmesine sebep oldu , bu durumda uzun süredir dalğalı olan piyasaları dibe çekmeye yetti de arttı bile.

Musk’ın paylaşım yaptığı görselde olan kadın “Linkin Park şarkısından bir daha alıntı yaparsan senden ayrılacağımı söylemiştim ama aslında başka birini buldum” diyor. Erkekse buna cevap olarak “Yani, yine de fark etmedi.” cümlesini kuruyor. Bu arada “So in the end it didn’t even matter?” bu şarkı sözlerinin Linkin Park’a ait oldugğunuda belirtelim

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu