AltcoinAnalizBlockchainCoinKolay Özel

Dogecoin Kaç TL, Dogecoin Nasıl Alınır?

0
(0)

Dogecoin kaç TL sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve merak edilmektedir. 6 Aralık 2013 yılında kullanıma sunulan söz konusu kripto para birimi, o günden bu yana oldukça değerlenmiştir. Tamamen şaka ve eğlence amacıyla piyasaya çıkan bu Coin, Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından icat edilmiştir.

Özellikle 2021 yılında Elon Musk tarafından sıklıkla anılan bu kripto para biriminin değeri ise kat ve kat artmıştır. Söz konusu kripto para biriminin sloganı ise “To The Moon” olarak bilinmektedir. Peki, Dogecoin kaç TL? Dogecoin nasıl alınır? Dilerseniz, kripto para yatırımcıları tarafından merak edilen tüm bu soruların yanıtlarını gelin ayrıntılı ve detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Dogecoin Nedir?

Dogecoin Nedir

Dogecoin, 6 Aralık 2013 tarihinde piyasaya çıkan özel bir kripto para birimidir. Tamamen eğlence ve şaka amacıyla çıkarılan bu kripto para biriminin değeri ise son aylarda oldukça fazla artmıştır. Herhangi bir projesi olmayan söz konusu kripto para biriminin sloganı ise “To The Moon” olarak bilinmektedir.

Bu slogan, Elon Musk tarafından konulmuştur. Zira, 2021 yılının Nisan ayında attığı özel bir Tweet ile bu kripto para biriminin değeri 24 saat içerisinde %800 artmıştır. Peki, 2021 yılında Dogecoin kaç TL rakamına ulaşmıştır?

Dogecoin Kaç TL?

Dogecoin Kaç Tl

Dogecoin, yükselişine hız kesmeden devam ediyor. Elon Musk’ ın gücünü arkasına alan söz konusu kripto para birimi, kısa süre içerisinde değerlenerek 1 dolar civarına kadar yükselmiştir. Nisan ayı içerisinde yüzde 800’ e varan bir artış ile bu kripto para birimi 0,94 dolara kadar çıkmıştır.

Kısa süre içerisinde 8 TL’ ye yaklaşan bu kripto para birimi, Bitcoin’ de meydana gelen dalgalanmalar neticesinde 2,5 TL’ ye kadar düşmüştür. 23 Mayıs 2021 tarihinde bu kripto para biriminin değeri ise 2,70 TL olarak bilinmektedir.

Dogecoin Nereden Alınır?

Dogecoin Nereden Alınır

Dogecoin, kripto para borsalarından satın alınabilmektedir. Borsanın yanı sıra bu kripto para birimine sahip olabilmek için dogecoin mining işlemi de yapılabilmektedir. Sizlerde söz konusu bu iki yöntemi kullanarak bu kripto para birimini kolaylıkla elde edebilir, yatırım yapma imkanını sağlayabilirsiniz.

Dogecoin Hedef Kaç TL?

Dogecoin Hedef Kac Tl

Dogecoin, 2021 yılının en dikkat çeken kripto para birimlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Elon Musk ‘ın desteğini alan bu kripto para birimi, kısa bir süre içerisinde %800 değerlenerek 0,94 dolar seviyesine kadar çıkmıştır. Analizcilere ve Elon Musk’ a göre bu kripto para biriminin yakın zaman içerisinde 1 dolar seviyesine kadar çıkması beklenmektedir.

Dogecoin kaç TL sorusunun yanıtını yukarıda sizler için detaylı olarak cevapladık. Sizlerde yukarıda hazırladığımız içeriği inceleyerek bu kripto para birimi hakkında ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca, tüm kripto para borsalarında da Dogecoin’ ini satın alabilir ve bu kripto para birimine yatırım yapabilirsiniz.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu