Genel

Binance Açılmıyor 13 Ağustos! Binance Ne Zaman Düzelir?

0
(0)

Bugün erken saatlerde yaşanan sorunla alakalı sıklıkla Binance açılmıyor 13 Ağustos gibi sorular gelmeye başladı. İşlem hacmi bakımından en büyük global borsalardan biri olan Binance, birkaç gün önce bir duyuru yayınlamıştı. Yayınlanan duyuruda; Binance 13 Ağustos’ta bakıma gireceği aktarıldı.

Geçtiğimiz günlerde sistem güncellemesi için çalışmalarına başladı. Binance bünyesindeki spot işlemler dahil olmak üzere birçok opsiyonel işlem şu anda kullanılamıyor. Kullanıcıların güvenliği adına tüm bu hizmetler askıya alınmış durumda ve izlenmekte.

Binance Çöktü mü, Binance Neden Açılmıyor?

Binance Çöktü Mü, Binance Neden Açılmıyor

Global borsa şirketlerinden Binace, birçok işlemini geçici süreyle askıya aldı. Bireylerin aklında acaba Binance çöktü mü sorusu yer ederken, sistem zaten bu bakımı yapacağını, birkaç gün önceden haber vermişti. Bakım işlemleri 13 Ağustos 2021 saat 05.00 itibariyle başladı.

Binance’de Hangi İşlemler Durduruldu?

Binance’de Hangi İşlemler Durduruldu

Borsada birçok işlem askıya alındı. Bunlar; spot işlemler, para yatırma-çekme, P2P alım satım, kredi kartıyla kripto para alma, fiat para birimi ile para yatırma/çekme, dönüştürme ve OTC portal işlemleri, yeni kullanıcı kayıtları, alt hesap işlemleri, kaldıraçlı token ticareti, staking ürün kullanımı, ETH 2.0 aboneliği, Liquid Swap’ta takas veya likidite ekleme faaliyetleri, varlıkları stake etme veya kullanma, kripto kredi hizmeti, Binance Kart panosu, Binance Pay, alt hesaplar, havuz hesapları ve para cüzdanlarından varlık transferleri gibi işlemler başta olmak üzere neredeyse tüm faaliyetler durduruldu.

Binance Ne Zaman Açılacak, Binance Bakım Süresi Ne Kadar?

Binance ne zaman açılacak? Binance tarafından yapılan duyuruda; 13 Ağustos 05.00’da başlayan bakım işlemlerinin 4 saat süreceği aktarılmıştı. Bakım süresinin bir miktar daha uzayacağı düşünülmekteydi. Yazının hazırlandığı sırada ise borsaya erişim mümkün hale geldi ve 09:30’da işlemler açıldı.

Binance Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Binance Açılmıyor Ne Yapmalıyım

Binance açılmıyor 13 Ağustos, Binance açılmıyor ne yapmalıyım? Binance global bir borsa olarak hizmetlerini sürdüren bir sistemdir. Bu sebeple birçok işleyişi aynı anda sürdüren global şirketlerin, bu tarz bakımlara zaman zaman ihtiyacı olmaktadır. Gerek kullanıcı güvenliği gerekse sistem istikrarı için güncellemeler önemlidir. Peki, Binance açılmıyor ne yapmalıyım?

Yapmanız gereken ilk şey sizden kaynaklanan bir sorun olup olmadığını tespit etmenizdir. Mobilden işlem yapan bireyler, uygulamanın güncelliğini, telefon internet bağlantısını ya da hesap giriş işlemlerinde bilgilerinin doğruluğunu kontrol etmelidir. Bazen sayılan bu etkenler nedeniyle giriş yapmak zorlaşabilir. Aynı şekilde web adresinden giriş yapmak istetenler, tarayıcılarını değiştirerek ve yine bilgilerini kontrol ederek sayılan işlemleri tekrar deneyebilir.

Binance Giriş Yapamıyorum

Binance giriş yapamıyorum hatası çözümü için, uygulamanızın güncelliğini kontrol etmelisiniz. Ayrıca internet bağlantınızda bir sorun olmadığından emin olmanız gerekir. Bunlara ek olarak girişte kullandığınız bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu teyit etmeniz önerilir.

Binance Hata Veriyor Ne Yapmalıyım?

Binance Hata Veriyor Ne Yapmalıyım

Binance açılmıyor 13 Ağustos ve Binance hata veriyor konusu birçok yatırımcının mustarip olduğu bir durumdur. Ancak bu tarz hatalar genellikle kullanıcı kaynaklı olmaktadır. Bu sebeple birazdan bahsedilecek hususlarda dikkatli olmak gerekmektedir.

  1. İnternet bağlantınızı, uygulama güncelliğini, tarayıcı hatalarını ya da giriş bilgisi hatalarını kontrol edin.
  2. Sistemsel bir güncelleme olup olmadığını teyit edin.
  3. Gönderim ve alma işlemlerinde doğru ağları seçtiğinizden emin olun.
  4. Sayılan bu işlemlere ek olarak, işlem yoğunluğunu da göz alarak bir süre bekleyin.
  5. Hala hiçbir sonuç alamıyorsanız Destek bölümünden Binance yetkilileri ile görüşün, problemi anlatın.

Binance Giriş Hatası Nasıl Düzeltilir?

Binance açılmıyor 13 Ağustos ve Binance giriş hatası genellikle kullanıcı kaynaklı olmaktadır. Ancak girişteki bilgilerden eminseniz, bu durumda Binance sistemi ile görüşebilirsiniz. Ayrıca sistem şifrenizi unutmanız halinde, yine Binance ile Destek bölümünden görüşmeniz önerilir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu