Genel

Floki Inu Elon Musk’ın Yeni Gözdesi mi? Floki Coin Geleceği Nasıl?

0
(0)

Floki Inu, şaka amaçlı ortaya çıkarılmış ve Elon Musk desteğiyle popüler olmuş bir altcoin birimidir. Musk’ın yeni Shiba Inu’su olarak adlandırılan Floki, başarılı CEO sayesinde son günlerin en çok konuşulan birimi haline geldi. Üstelik daha çok yeni olan “şaka” tokeni, bir günde neredeyse yüzde 3.500 oranında artış gösterdi.

Elon Musk, Twitter hesabı üzerinden Floki hakkında bir gönderi paylaşmıştı. Musk’ın söylediklerine göre Floki Shiba Inu ismi yerine kullanılacak. Aynı zamanda Floki başarılı CEO’nun yeni evcil hayvanının adı. Bu ismi ise ünlü bir dizide yer alan karakterden esinlenerek koyduğu düşünülüyor.

Elon Musk, Twitter

UniSwap borsasına göre; Musk’ın bu paylaşımı ardından kripto paranın fiyatı %3.500 oranında arttı. Bu paylaşım, tesadüfen midir bilinmez, kripto para birimi piyasaya sürüldükten hemen sonra atılmıştı. Şu anda ise bir trilyon tokenin arzda olduğunu görmekteyiz. Kısa sürede hızlı yükselen Floki, yatırımcıların ilgi odağı haline geldi.

Floki Inu Nedir? Floki Coin Ne Demek?

Floki Inu Nedir Floki Coin Ne Demek

Floki coin geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülmüş ve “Meme Token” etiketiyle alıcılarla buluşan bir kripto para birimidir. Kripto paranın internet sitesi incelendiğinde oldukça sade ve tekdüze bir yapı olduğunu görebilmekteyiz. Yatırımcılar bu sade görünüm sebebiyle birime yatırım yapma konusunda şüphe duymaktadır. Ancak birimin yol haritasını incelediğimizde, Haziran ayında verilen hedeflerin neredeyse tamamını gerçekleştirmiş görünüyorlar.

Floki nedir sorusuna, birimin projesine ilişkin net bir bilgi verememekteyiz. Çünkü Floki oldukça yeni bir tokendir. Ancak yol haritasında verdikleri verilere göre, Temmuz ve Ağustos aylarında NFT ve Stake ödülleri gibi çeşitli avantajları yatırımcılarıyla paylaşacaklarını görebilmekteyiz. Bu durumda uzun soluklu şekilde piyasada kalmayı hedeflediklerini söyleyebiliriz.

Floki Inu Fiyatı

Floki Inu Fiyatı

Floki yazının hazırlandığı sırada CoinGecko platformunda görüntülenebiliyor. Floki coin fiyat şu anda 0,00000596 dolar civarındadır. Son 24 saatte %50 oranında arttı ve son 24 saatte 6.187.206 dolarlık hacim değerine ulaştı. 24 saatlik en düşük fiyatı $0,00000223 olurken, en yüksek fiyatı $0,00000693 oldu. Tam tedavül market hacmi ise 5.738.196 dolardır. Birimin maksimum arzı ise 1 trilyon civarındadır.

Floki Inu Hangi Borsada Var? Floki Coin Nasıl Alınır?

Floki Inu Hangi Borsada Var Floki Coin Nasıl Alınır

Yatırımcılar son birkaç gündür Floki nasıl alınır, Floki hangi borsada bulunur gibi sorulara yanıt aramaktadır. Kripto para yazının hazırlandığı sırada Uniswap üzerinden satın alınabilmektedir. Bu borsadan birimin birazı satın alınabilmektedir.

Satın almak isteyen bireyler, Uniswap borsasına kayıt olmalıdır. Kayıt işlemlerinin ardından market bölümünden aracı bir tokenle Floki satın alabilirsiniz. Floki Shiba Inu gibi Uniswap üzerinden doğrudan USD ile satın alınamamaktadır. Bu sebeple ancak alım yapacağınız aracı bir birimle Floki’yi satın alabilirsiniz. Satın alma işleminin ardından Floki ticaretine başlayabilirsiniz.

Floki Coin Yorum ve Floki Geleceği

Floki Coin Yorum Ve Floki Geleceği

Floki Elon Musk’ın da etkisiyle birkaç günde %3500 artış yaşamıştır. Musk, her ne kadar kripto para ile ilgili açıkça bir destek vermiş olmasa da, kripto piyasasına yön verdiğini de inkar edemeyiz. Bu sebeple Musk’ın etkisiyle önümüzdeki günlerde de Floki’den bahsedebiliriz.

Floki inu coin meme token adı verilen şaka amaçlı piyasaya sürülmüş bir birimdir. Bazı uzmanlarca; Floki emsalleri Shiba ve Dogecoin gibi yükseliş gösterebilir. Hatta Dogecoin’in yerini alabileceği bile söylenmektedir. Floki coin geleceği için her ne kadar şu anda bir şey söylemek doğru olmasa da, önümüzdeki aylarda yol haritasındaki verilere göre adından söz ettirecektir.

Henüz oldukça yeni olan Floki, son günlerde hacim kazanarak yükselişlerine devam etmektedir. Bitcoin’in durumu belirsizlikle seyrederken, yatırımcılar bu birime ilgi göstermektedir. Bu sebeple hanesinden en az 2 sıfır silebileceği öngörülüyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu