Genel

FLOKI Coin Bir Günde Yüzde 100 Arttı, Floki Alınır mı?

0
(0)

FLOKI coin son dönemin en dikkat çeken köpek temalı kripto para birimi oldu. Dogecoin ile birlikte şaka tokeni furyasına katılan Super Floki (SLOKI) 3 Ekim tarihinde 24 saat içerisinde %100 oranında artış kaydetti. Kripto para biriminin ilerleyen günlerde nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. Öte yandan oldukça düşük fiyata sahip olan kripto para biriminin son 24 saatlik hacim değeri ise $329,559 civarına ulaştı. İşte Floki’de son durum.

FLOKI Fiyatı Neden Artıyor?

Uzmanların yorumlarına göre, son dönemde bir hayli şaka tokeni, Bitcoin seyrine bağlı olarak artış gösterdi. Buna ek olarak, önceki rallide birçok yatırımcı ters işlemde kalmış ve FLOKI birimini elden çıkaramamıştı. Hala birçok kesimin elinde FLOKI bulundurması, Bitcoin’in hareketiyle söz konusu kriptonun güç kazanmasına sebebiyet vermiş olabilir.

Floki Fiyatı Neden Artıyor

Hali hazırda şu anda 19.882 adres FLOKI barındırıyor. FLOKI, yazının hazırlandığı sırada 0.000000000026$ civarında seyrediyor. Coin, son 24 saatte en fazla 0.000000000027$ bandını görebildi. Son bir günde en düşük değerini 0.000000000013$ civarında gördü.

Floki Coin Yorum: FLOKI Yatırıma Değer mi?

Floki yazının hazırlandığı sırada CoinMarketCap üzerinde trend kripto paralar listesinde yer alıyor. Floki Coin fiyatı son 24 saatte başarılı şekilde yükselmesi, kripto para birimine olan ilgiyi de artırıyor. Bunlara ek olarak birçok yatırımcı, FLOKI sahibi olduğunu ve hala aralıklarla alım yaptığını aktarıyor.

Floki hayatımıza Elon Musk etkisi ile girmiş bir kripto paradır. Uzmanlar buna dayanarak bu tür kripto paraların her daim risk barındırdığını dile getiriyor. Öte yandan bu tarz düşük fiyatlı kripto paraların piyasadan silinme ihtimalleri on kat artıyor. Floki projesini incelediğimizde henüz yol haritasında gerçekleştirmeyi bekleyen birçok projesi olduğunu görebilmekteyiz. Bu noktada kısa vadeli yatırım için uygun olabileceğini söyleyebilmek mümkündür.

 

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu