Analiz

Bittorrent ve Shiba Inu Teknik Analiz: 29 Haziran 2021

0
(0)

Shiba Inu teknik analiz yatırımcılarca merak edilmektedir. Bugünlerde BTC’de meydana gelen ufak yükselişlerle kendi seyrini sürdüren Shiba’nın hedefleri merak ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda yatay hareketini sürdüren birim bu günlerde ufak çaplı yükselişlerle gündemde. Özellikle düşen trende girerek yatırımcılarını korkutmuştu. Hemen ardından ise daralan üçgen formayonuyla seyrini sürdürdü. Yazının hazırlandığı sırada 0.00000839 dolar ve son 24 saatte %3,96 oranında yükseldi.

Bittorrent’te ise bazı formasyonlar oluşmaya başladı. BTT uzman analistlere göre; şu anda ufak çaplı yükseliş gösterebilir. Bu durumda kısa vadeli şekilde trade edilebilir. Yazının hazırlandığı sırada 0.002750 dolar seviyesinde ve son 24 saatte %7,25 oranında artarak fiyatlanıyor. Peki, güncel verileri ışığında Shiba Inu coin yorum için neler söylenebilir? Bittorrent teknik analiz nasıldır? Bittorrent yükselecek mi? Shiba coin geleceği? BTT ve SHIBA yorumlarını yazımızın devamında aktardık.

Shiba Inu Teknik Analiz ve Güncel Grafik Yorumu

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin’de meydana gelen ani düşüşler yatırımcıları altcoinlere sevk etmişti. Nitekim Altcoinler de bu durumdan oldukça etkilemişti. 19 Haziran tarihinden 22 Haziran’ın öğle saatlerine kadar düşen trendini sürdüren SHIB, yine buradaki son noktadan hacim kazanarak yükselmişti. Grafikte de gözlemlenebilen bir üçgen formasyonu oluşturmuştu. 27 Haziran’da ise bu oluşumu yukarı yönlü kırdı.

Shiba Inu Teknik Analiz Ve Güncel Grafik Yorumu

BTT yorum: Yazının hazırlandığı sırada ise 0.00000839 dolarda ve yukarı yönlü seyrini sürdürecek gibi görünüyor. Shiba’nın üçgeni kırmasıyla önemli bir nokta olan ilk direnç seviyesinin (0.00000749) kırıp kıramayacağı merak konusuydu. Shiba bu noktayı kırabildi ve yukarı yönlü seyrine başladı. Bu dirençten sonra ilk ana direnç noktası olan 0.00000915 dolar seviyelerini görebiliriz. RSI 67 seviyelerinde ve MACD ise yükselişin devam edeceğini gösteriyor. Gün içinde hafif düşüşler gelebilir ancak Shiba’nın bu ilk direnç noktasını zorlaması muhtemeldir.

0.00000915 dolar hedefine ulaşırsa muhtemelen ilk denemede kıramayacaktır. Bu nedenle 0.00000750 seviyelerine tekrar geri çekilebilir. Bu senaryoların gerçekleşmesinde Bitcoin’in durumu da etkili olacaktır. Yine de yatırımcılar, Shiba 0.00000915 dolara yaklaşınca yakından takip etmesi önemlidir. Bu noktayı ilk denemede kırması beklenmiyor. Yukarıda anlatılanlar ise eldeki verilerin analizidir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Bittorrent Teknik Analiz ve BTT Yorum

Piyasada son birkaç gündür ufak çaplı yükselmeler meydana geliyor. Bitcoin’in ufak çaplı yükselişleri altcoinlere de yansıyor. Özellikle büyük kripto paralardan zarar eden yatırımcılar, düşük fiyatlı birimlere yatırım yapabiliyor. Son dönemin gözdesi haline gelen Bittorrent ise oldukça ilgi çekiyor. BTT, BTC’ye de bağlı olarak kısa vadeli yükselişlerini sürdürmekte.

Bittorrent Teknik Analiz Ve Btt Yorum

Dün akşam saatlerinde bir çanak – kulp formasyonu gerçekleştirme yolunda seyretmekteydi. Ancak direnç noktası olan 0.002562 bandını yukarı yönlü kırdı ve hacim kazanarak yükseldi. Şu anda 0.0027 dolardan işlem görmekte. Bu direnç noktasının kırılmasıyla desteğe dönen alan, Bittorrent için ilk destek seviyesi durumunda.

Grafikte yeşil yatay çizgiler destek seviyelerini, kırmızı çizgiler direnç seviyelerini göstermektedir. Ancak 0.002562 dolardaki desteğin çok güçlü olmadığını hatırlatmakta fayda vardır. Şayet BTT bu tahmini yükselişi meydana getirirse 0.0030900 dolar bandından tepki alması muhtemeldir. Ancak bu noktada Bitcoin’in seyri önem arz ediyor.

İlk direnç seviyesinde (0.0030900) aşağı yönlü bir seyir ve ardından bu noktayı retest edebilir. Ancak ilk denemesinde bu noktayı kıramayabilir. Bu sebeple tekrar 0.0025 dolar bandına doğru seyredebilir. Şayet böyle bir senaryo gerçekleşirse BTT’nin 0.025 dolar üzerinde kalması gerekiyor. Bu noktanın altında yapacağı bir mum kapanışı sert bir geri çekilmenin işreti olacaktır. Bu durumda tekrar 0.0019 seviyelerini görebiliriz. Yukarıda anlatılanlar yatırım tavsiyesi değildir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu