AnalizGenel

Coin Analizi: Analistten 4 Altcoin İçin Bomba Tahminler

0
(0)

Coin analizi birçok yatırımcının son zamanlarda merak ettiği konuların başında geliyor. Kripto para analisti ve trader olarak bilinen Scott Melker, birkaç altcoin için bomba tahminlerde bulundu. Analiste göre bu 4 altcoin ATH seviyelerini yenileyebilir. Düşüş trendini bitiren altcoinler, yükselişe hazır gibi görünüyor. İşte uzman analistten; Solana (SOL), FTX Token (FTT), MATIC ve FTM tahminleri…

Solana (SOL) Yeni ATH Rekoruna Hazırlanıyor

Solana (Sol) Yeni Ath Rekoruna Hazırlanıyor

Yükselecek coinler listesinde doğru tahminleri ile bilinen Scott Melker, popüler kripto para birimi için tahminlerini aktardı. Analiste göre Solana’da çöküş sona erdi ve SOL coin tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar test etmek için hazırlanıyor. ATH değeri 214$ olan kripto para 3 Ekim itibariyle 169.44 dolardan fiyatlanıyor. Son 24 saatte ise %6 oranında artış gösterdiği göze çarpıyor.

FTX Token Fiyatını Yüzde 50 Oranında Artırabilir

Ünlü analistin söylemlerine göre FTT, yedi günün en düşük seviyesinde, yani 48 dolardan güçlü bir şekilde hareket ediyor. Bu alandan sıçramasıyla yükselişini sürdürmeye deva edeceği öngörülüyor.

Ftx Token Fiyatını Yüzde 50 Oranında Artırabilir

Uzman analistin coin analizi tahminine göre, FTT için ilk hedef 63$ olacak. Bu alandan sonra yukarı yönlü kırılım meydana gelirse, 85 dolara doğru atılım görebiliriz. Analiste göre bu da şu anki 56 dolardan yaklaşık %51 oranında bir artışı işaret ediyor.

Altcoin Tahmini: MATIC ve FTM Yükselişe Hazır

2021 yılının popüler kripto para birimi MATIC, son zamanlarda potansiyel cüzdan ağı sayısını artırarak ilk kez Ethereum’un önüne geçmişti. Analiste göre MATIC, daha bir süre adından söz ettireceğe benziyor. Popüler kripto şu sıralar bir sonraki direnç seviyesi olan 1.70 dolardan bir ralliye hazırlandığı görülüyor. Analiste göre 1.31 dolarlık fiyatından yaklaşık %30 oranında bir artış meydana gelebilir. Bitcoin hareketine bağlı olarak senaryo güçlenecektir.

FTM’de İlk Hedef 1.94$ Olacak

Aanliste göre FTM coin için ilk hedef 1.94$. Bu alana, şu anki fiyatından %30’luk artış bekleniyor. FTM şu anda 1.40 dolardan alıcılar ile buluşuyor.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu