Analiz

MATIC Coin Geleceği: Polygon Yatırıma Değer mi?

0
(0)

Birçok yatırımcı yatırım faaliyetlerinde bulunurken, MATIC Coin geleceği ve yorumlarını da araştırma ihtiyacı duymaktadır. MATIC, 2017 yılından bu yana piyasa olan ve bir dönem popüler olmayı başarmış bir kripto paradır.

Son zamanlarda meme tokens (şaka tokeni) gibi sanal varlıkların piyasaya çıkmasıyla, MATIC gibi projeler de gün yüzüne çıkarak kendini hatırlatmaktadır. Yatırımcılar güven duyacakları bir birime yatırım yapmak istemektedir. Polygon (MATIC) gibi birimler, birçok uzmana göre gelecek vaat eden kripto varlıklar olmaktadır. Bizlerde bugün, MATIC için yapılan yorumları ve geleceği için öngörülen fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte Polygon coin detayları…

Polygon (MATIC) Nedir ve Nasıl Çalışır?

Polygon Matic Nedir Ve Nasıl Çalışır

Polygon coin nedir? Daha önce Matic Network olarak bilinen Polygon, birbirine bağlı blok zincir ağları oluşturmaya yarayan bir protokoldür. Proje genel amacı olarak; yeni bir yan zincir çözümü kullanarak, verimliliği, zayıf kullanıcı deneyimi (yüksek hız ve gecikmeli işlemler) ve topluluk yönetişimi eksikliği dahil olmak üzere; Ethereum’un bazı büyük sınırlamalarını ele almaktadır.

Polygon, işlemleri Ethereum ana zincirinde sonlandırmadan önce zincir dışı işlemek için Plazma olarak bilinen bir teknolojiyi kullanan selefi Matic Network gibi basit bir ölçeklendirme çözümü olmaktan ziyade, birlikte çalışabilir blok zincirlerini başlatmak için tasarlanmış bütün bir platform olarak tasarlanmıştır.

Polygon

Bu da onu, emsallerinden çok daha kullanışlı ve güvenilir olmaya itmektedir. Polygon mimarisi en iyi şekilde Ethereum katmanı, güvenlik katmanı, Polygon ağ katmanı ve yürütme katmanından oluşan dört katmanlı bir protokol olarak aktarılabilir. Bu katmanların çalışma prensipleri farklılık gösterebilecektir.

MATIC Coin Hangi Ülkenin?

Polygon’un üretim merkezi Hindistan’dır. Çekirdek takımında 4 kadar kurucu ortağı bulunan MATIC, Hindistan başta olmak üzere birçok kesimden insanın çalıştığı büyük bir ekibe sahiptir.

MATIC Coin Geleceği: Polygon Yatırıma Değer mi?

Matic Coin Geleceği Polygon Yatırıma Değer Mi

MATIC yatırıma değer mi konusundan önce, kripto paranın ne amaca piyasada olduğunu kavramak gerekmektir. MATIC, Ethereum’un tamamen ölçeklenebilir olmadığını görmüş ve kök zincire bağlı PoS yan zincirlerini kullanma avantajından yararlanmıştır. MATIC genel olarak Ethereum blockchain en ölçeklenebilirlik sorunların çözümü üzerinde çalışan bir projedir.

MATIC birçok uzmana göre yatırıma değebilecek bir kripto paradır. Popüler ABD merkezli kripto para analiz sistemlerinin bir çoğu, Polygon’un güçlü bir sistem olduğunu, güvenilirlik açısından onay aldığını aktarmaktadır. Ancak her yatırım riskli olabileceği gibi, yatırımcıların kendi kararları doğrultusunda alım-satım yapması, her zaman önerilen bir koşuldur.

Polygon Nasıl Satın Alınır, Polygon Hangi Borsada Var?

Polygon Nasıl Satın Alınır Polygon Hangi Borsada Var

Polygon Coin Binance üzerinden satın alınabilir. Borsaya kaydı olmayan bireyler, öncelikle yeni bir hesap oluşturmalıdır. Hesap oluşturulduktan sonra, borsa ekranında yer alan KYC onayı işlemlerini tamamlamalı ve hesap onayını gerçekleştirmelidir. Ardından Binance hesabınıza, başka bir borsadan para gönderimi yapmanız gerekecektir. Bu işlemin ardından Binance piyasa ekranından USDT, BUSD, BTC veya EUR paritelerini kullanarak MATIC sahibi olabilirsiniz.

MATIC Coin Yorum

Matic Coin Yorum

Polygon coin yorum için birçok uzman görüşlerini aktardı. Bu zamana kadar Polygon’u yatırıma değer görmeyen analistler olmuştur. Bunların tersine, tam manasıyla gelecek odaklı çalışan bir kripto olarak yorumlayanlar da oldu. Popüler analiz şirketi Santiment, MATIC için birtakım çıkarımlarda bulundu.

MATIC Coin Geleceği 2021

MATIC Coin yorum; ortaklıklar ve ittifaklar, ağın ölçeklenebilirliğini saniyede 100.000 işleme çıkaracaktır. Santiment’e göre bu durum, birim fiyatı için olumlu bir gelişmedir. Böyle ilerlemeye devam ettikçe MATIC fiyatı 3 dolara kadar çıkabilir. Santiment’e göre, uzun vadede çok daha iyi yerlere gelebilir. Polygon ekosistemi birçok projede oldukça popüler olduğu için, bu tahmin yersiz olmayacaktır.

MATIC Coin Geleceği 2022

Polygon coin geleceği 2022 yılında düzeltmelerle seyredebilir. Uzmanlara göre birim fiyatı en fazla 4$ civarında olacaktır.

MATIC Coin Geleceği 2023

2023 yılının, MATIC için bir parlama dönemi olacağı düşünülmekte. Birim fiyatının ise 7 doları aşacağı öngörülüyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu