Genel

Polygon Coindeki TVL Değeri 5 Milyar Doları Aştı!

0
(0)

Polygon TVL değeri 5 milyar dolara yaklaşıyor. Eski adıyla Matic Network olarak bilinen coin, ağ ölçeklenebilirliğini ve genel işlem hızını artırarak ETH blockchain’inin işlevselliğini geliştirmektedir. MATIC, ETH ağını ölçeklendirmeye yardımcı olmak amacıyla bünyesindeki PoS zincirini ve Commit Chain bağlantısını kullanır.

Yayınlanan verilere göre DeFi Llama platformu, Polygon’un TVL (Toplam Kilitli Değer) sıralamasında dördüncü sırada yer aldığını belirtiyor. TVL sıralamasında ilk üç sırada ise şu birimler yer alıyor: Ethereum, Binance Smart Chain ve Terra.

Polygon TVL Değeri Nisandan Bu Yana Artıyor

Polygon coin haberlerine bir yenisi daha eklendi. Yayınlanan bilgilere göre MATIC platformunda 4.87 milyar dolar TVL bulunmakta. 2021 yılı Ocak ayında MATIC platformunda 324 milyon dolarlık TVL bulunuyordu. Yıl başından bu yana ciddi artışların geldiğini görebilmekteyiz.

Polygon Tvl Değeri Nisandan Bu Yana Artıyor

Özellikle genel artışların Nisan 2021’den sonra geldiğini açıklayan uzmanlar, en yüksek TVL değerinin Haziran 2021’de 10.54 milyar dolar olduğunu belirtiyor. Ayrıca MATIC üzerindeki en yüksek TVL değerine sahip olan platformun %41 oranla AAVE birimi olduğu açıklandı. Verilere göre AAVE üzerinde 15 milyar dolarlık TVL bulunuyor. Lending platformu olarak bilinen AAVE, MATIC üzerinde en fazla TVL değerini Ağustos 2021 tarihinde kanıtlamış oldu.

Polygon Yorum: MATIC İçin Beklenen Seviyeler

Polygon MATIC/USDT paritesinde 4 saatlik grafikte fiyat şu anda 1.38$ seviyesinde. Kripto para birimi belirlenen ilk direnç olan 1.389$ bandını aşmaya çalışıyor. Pivot noktası1.436 olarak hesaplanan MATIC, şu anda kısa süreli bir yükselişe geçmişe benziyor.

Polygon Yorum Matic İçin Beklenen Seviyeler

Analistlerin yorumlarına göre ilerleyen günlerde BTC hareketine bağlı olarak ilk direnç alanı kırılabilir. Hareket yukarı yönlü olursa ilk hedefi 1.469$ seviyesi olacaktır. Ancak ilk direncin aşılamaması 1.357 dolara kadar geri çekilme yaşatabilir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu