GenelAnaliz

SOL Coin Analiz: Sol Hafta Sonuna Kadar 174$’ı Görür mü?

5
(1)

SOL coin analiz birçok yatırımcı tarafından ilgiyle takip ediliyor. Popüler kripto para birimi an itibarıyla 131 dolardan fiyatlanıyor. Uzmanlar ise Solana (SOL) için çeşitli tahminlerini aktarıyor. İşte analistlerden Solana yorumları…

Solana Coin Yorum: SOL 174$’a Ulaşabilir

Solana fiyat hareketinin 120 dolarda çok fazla dağılımı var ve alıcılar daha fazla yükselişe olan isteklerinden vazgeçmiyor. Alıcılar, fiyatı 145 dolar pozisyonlarından çıkarmada başarılı oldular. Düşüş trendi hala sağlam ancak bir miktar düşüş gerçekleşti. Bu da daha fazla alıcıyı devreye sokması gereken bir etken oluyor.

Solana Coin Yorum Sol 174$’A Ulaşabilir

Öte yandan uzmanlara göre alıcıların bu alanlarda istikrarlı olması gerekiyor. Alıcılar ayrıca, %50 Fibonacci seviyesini 121.67$’da savunmayı geçtiğimiz günlerde başardılar. SOL’daki fiyat hareketi bu seviyeden sıçradı ve teknik olarak mor azalan trend çizgisine çarptı.

Yukarı harekette, boğalar sadece %38.2 Fibonacci seviyesinin üzerine çıkmayı başarmakla kalmadı, aynı zamanda 150$’da aylık R1 direnç seviyesinin de üzerine çıktı. Bu alan uzmanların bildirisine göre oldukça önemli bir noktaydı. 150$ ayrıca yükseliş trendine girmeden önce önemli bir nokta olarak da görülüyordu.

Analistler 150$’a İşaret Ediyor

Sol Coin Tahmini

Sol coin tahmini; Analistler R1 seviyesi olarak 150 doları belirtiyor ve bu alana dikkat çekiyor. Kripto para birimi yazının hazırlandığı sırada 131 dolarda fiyatlanıyor ve bu alana çıkmaya çabalıyor. Son 24 saatte %7 oranında düşüş kaydeden Solana, ilk olarak 150 dolara ulaşmak isteyecek ve hafta sonuna kadar (eğer alıcı desteği olursa) 174 doları zorlayabilecektir.

Uzmanların SOL coin yorum ve öngörülerine göre Solana, genel piyasadaki olumsuz bir gerileme durumunda, ayılar tekrar üstünlük sağlayabilir. SOL ise fiyat hareketini %50 Fibonacci seviyesinin altına, 121.67$’ın altına çekebilir. Bu alanlarda mutlaka stoplu işlem yapmanız gerekebilir.

SOL Coin Geleceği: 2021 – 2025, Solana Fiyat Tahmini 5 (1)

SOL Coin Yorum: Solana Yükselişi Rekor Seviyede! 5 (1)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu coin olaylarından hiç anlamıyorum.Bitcoin ana coinmi oluyo şimdi.Alt coinler falan diye bahsedilenler nedir?Hangisi neye göre değerleniyo bunların.Bilgisayarda bizde üretsek aşırı iyi ekran kartı lazımmış.Ortalıkta ekran kartı kalmamış.Bus sol coin midir nedir yükselişteymiş ondanmı alsak acaba?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu