GenelAnaliz

ADA Coin Yorum: ADA Önemli Direnci Aşabilecek mi?

0
(0)

ADA coin yorum ve uzman analizlerine göre Cardano önemli bir destek alanından sürekli geri dönüyor. 26 Eylül tarihinde ADA 2.260$’da fiyatlanıyor ve son 24 saatte %1.74 oranında bir geri çekilme yaşıyor. Uzmanlara göre Cardano’nun en az dirençli istikameti aşağı yönde görünüyor. RSI göstergesi ADA fiyatında daha fazla zayıflığa işaret ediyor. Öte yandan ADA satıcıları, 2 doların altında kesin bir kırılmayla 100-DMA’yı 1.85 dolardan hedefliyor.

Cardano (ADA) Hafta Boyunca Kararsızdı

Uzmanların ADA coin yorumlar ve öngörülerine göre Cardano hafta boyu kararsız seyretti. Popüler kripto paranın fiyatı bu Pazar bir kez daha kaygan eğimde ve ADA boğalarının toparlanma ivmesinden yoksun olması nedeniyle yeni bir haftaya yanlış bir başlangıç ​​yapıyor.

Cardano (Ada) Hafta Boyunca Kararsızdı

ADA/USD paritesi, Cuma günkü sert hareketlerin ardından Cumartesi günü geçici bir geri dönüş gerçekleştirdi ve bu da 2 dolarlık psikolojik seviyenin test edilmesine yol açtı. Bununla birlikte, 2 doların ortalarına yakın bir yerde kapanış yapamaması, ADA satıcılarını negatif yönde başka bir alana tetikledi. En sevilen üçüncü kripto para olan ADA, hafta boyunca yaklaşık %2 arttı ve şu anda 2 doların üzerinde seyrediyor.

Cardano Yorum: Cardano’da Ufak Çaplı Düşüşler Görünüyor

ADA Coin yorum analiz verilerine göre Cardano şu anda önemli bir direnç alanında bulunuyor ve aşağı yönlü seyredeceğinin sinyalini veriyor. Cardano’nun günlük mum çubuklarında gözlemlendiği gibi, ADA fiyatı üç haftalık düşen bir takoz oluşumunun üst sınırında güçlü satışlarla karşılaşmaya devam ediyor.

Ada Coin Yorum Analiz

Düşen trend çizgisi direnci, 21 Günlük Hareketli Ortalama (DMA) ve 50-DMA’nın 2,45$ civarında birleşmesi, güçlü bir arz bölgesi görevi görüyor. İkinci seviyenin üzerinde bir günlük kapanış, düşen kama ters kırılmayı doğrulamak için kritik öneme sahip. Ayrıca 2,80$ civarında aralıklı bir direnç testi için yol açılabilir.

Cardano Fiyat Tahmini: ADA Coin Yüzde 28 Kâr Getirebilir 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu